mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 246
Dołączył(a): 3.10.2007
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 12:24 
Cytuj  
Ja tam poczekam do premiery GW2 a i sie zapytam czy gra dalej będzie darmowa?Tzn.chodzi mi że sie ją w sklepie kupuje ale bez abonamentu bo teraz tak jest i nie wiem czy w dwójce też będzie bez abonamentu wie ktoś?


_________________
He6e3uMeHHu napisał(a):
wachadło czasu zawachało na waszką g.

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 7 sty 2008, 19:57 
Cytuj  
A mam wlasnie pytanie gdzie jest dostepne GW:Factions i w jakiej cenie teraz stoji bo patrze na www empiku i tam ciagle jest brak produktu :o

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2008, 21:10 
Cytuj  
V napisał(a):
A mam wlasnie pytanie gdzie jest dostepne GW:Factions i w jakiej cenie teraz stoji bo patrze na www empiku i tam ciagle jest brak produktu :o


u dystrybutora ;)

http://www.gram.pl/sklep_szukaj.asp?t=s ... guild+wars

**

Posty: 246
Dołączył(a): 3.10.2007
Offline
PostNapisane: 7 sty 2008, 21:15 
Cytuj  
V napisał(a):
A mam wlasnie pytanie gdzie jest dostepne GW:Factions i w jakiej cenie teraz stoji bo patrze na www empiku i tam ciagle jest brak produktu :o

a nie lepiej nightfall chyba ze masz


_________________
He6e3uMeHHu napisał(a):
wachadło czasu zawachało na waszką g.

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 02:03 
Cytuj  
Nightfall wlasnie posiadam :lol: .

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 17:40 
Cytuj  
www.google.pl
www.allegro.pl <<- nie radze :P
www.gram.pl u dystrybutora :)

Wreszcie to forum troche odzylo thx :P


_________________
Free your brain of your mind

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 02:59 
Cytuj  
Chce kupić teraz GW(kiedyś też zamierzałem ale jakoś tak do odeszło w zapomnienie) i mam problem bo jest kilka części i chciałem się zapytać czy jeśli kupie np. dwie pierwsze części,zainstaluje pierwszą i zaraz potem drugą to będą to na komputerze dwie osobne gry czy ta druga rozszerzy po prostu tą pierwszą??
I drugie pytanie, jeśli kupie "Nightfall" i "Eye of the north" to do ilu klas będę miał dostęp?? domyślam się że te z poprzednich części nie będą dostępne, prawda to czy nie prawda? ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 08:59 
Cytuj  
Musisz zainstalowac tylko 1 raz gre ;-)
Gdy dodajesz klucze po prostu rozszerzasz konto o dodatkową kampanię.
Jak kupic nf i eotn to bęziesz mógł zagrać:monkiem,warem,ele,necro,mesmerem,rangerem,dervishem i paragonem

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 11:47 
Cytuj  
Czyli jeśli mam jedną część i kupuję następną to jedyne co robię to wpisuję klucz na swoim koncie, dobrze zrozumiałem?
I jeszcze mam pytanie czy jak kupie od razu NF i EOTN to będę miał dostęp do wszystkich kampanii itd z poprzednich części czy nie bardzo?
I drugie pytanie jakie części muszę kupić żeby mieć wszystkie klasy(jest ich 10 tak?)

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 18:11 
Cytuj  
Arto napisał(a):
Czyli jeśli mam jedną część i kupuję następną to jedyne co robię to wpisuję klucz na swoim koncie, dobrze zrozumiałem?
I jeszcze mam pytanie czy jak kupie od razu NF i EOTN to będę miał dostęp do wszystkich kampanii itd z poprzednich części czy nie bardzo?
I drugie pytanie jakie części muszę kupić żeby mieć wszystkie klasy(jest ich 10 tak?)
Prophecies (podstawka), Factions, Nightfall. W EotN nie ma nowych klas, jedynie skille. Poza tym w kazdym dodatku masz nowe skille dla starszych klas. Mam do sprzedania konto P + F + NF, full unlock jeśli dobrze pamietam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.