mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 16:09 
Cytuj  
No niby jakies wytrychy widzialem. Anya sie skarzyla, ze jej decado sie wlamal, wiec chyba mozna...

Ale nie martw sie, Yerpen napewno zaproponuje nam kupno za symboliczne 1k skrzynek na klucze, utrudni to decado prace, bo najpier wbedzie musial ukras tobie klucz z plecaka, dopiero potem sie wlamac(i ja wcale niejestem zlosliwi...)


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 11:09 
Cytuj  
Hmm jezeli chodzi o lockpicking to niedziala, poniewaz wszyscy gracze maja kluczyki od GMa... Normalnie zrobione drzwi na klucz zrobiony przez carpentera mozna traktowac lockpickiem.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 11.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 12:29 
Cytuj  
Jeszcze niedawno pewien bug umozliwial wlamanie sie do kazdego domu, ale zglaszalem wiec moze juz naprawili :razz:

*

Posty: 92
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 17:08 
Cytuj  
Mam ogromna prosbe i chyba mowie tu nie tylko w swoim imeniu. Otoz na swiecie jest bardzo malo zwierzat. Owszem jest mnostwo ptakow ale te niestety sa bezuyteczne dla krawca. Bardzo bym prosila o zapelnienie lasow zwierzetami, zwlaszcza w Dnastrip bo tam chyba wcale ich nie ma. Z gory dziekuje i prosze chciaz o odpowiedz czy beda w najblizszym czasie zwierzeta czy nie.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 11.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 18:40 
Cytuj  
Fakt, czasami mozna biec przez 10 minut i zadnego zwierzaka nie spotkac. Ale jesli chcecie skór, to kawalek nad dnastrip, po prawej od tego miasta na skalach jest ponad 20 saren, ktore tak szybko sie respawnuja, ze nie mozna nadarzyc ich wybijac. Tylko trzeba uwazac na terathany, ettiny i inne takie :razz:

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 15:37 
Cytuj  
Napisze tu bo nie bede zaklqadal nowego tematu zeby nie zasmiecac.


Hyyh ci straznicy biegaja teraz tak samo szybko jak gracze, wystarczy ze bede mial malego laga i po mnie. albo to ze wracaja na miejsce i nie mozna ich odciagnac tez lol, zawsze bylo tak ze jeden wpadal odciagal a reszta bila a teraz :sad: . I te ich respawny sa za szybkie zabije sie takiego i za 1min juz jest nic zadzialac nie mozna. teraz to juz calkiem jest paranoja za bezpiecznie jest w miescie. zmiecie choc jedna z tych rzeczy bo ja nie wyrobie.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 19:39 
Cytuj  
Ehh... straz miala byc oplacana przez burmistrza. I jak takiego zabijesz to nie ma respawnu, tylko trza nastepnego kupic. Yerp cos przebakiwal, ze sie za to wezmie...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 12:27 
Cytuj  
Heh, dzisiaj bedzie zapewne calodniowy down, to moze nareszcie bede miec pelno czasu, aby w koncu skonczyc tych guardow i ochroniarzy graczy... moze zrobie jakis w ogole ogolny panel kontolny na tych guardow... we will see...

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 08:57 
Cytuj  
Mind blast nei dziala,Paralyze field nie dziala,Straz co 5 w Adelgrim nie przyjmuje polecen,respawny nei dzialaja, Nie mozna zrobic golema:)(bug!:P)
Zastanawia mnie tez zczego wynikaja takie niewidzialne barriery an mapie,czasem sie biegnie i cie cofa,kolo gor jest jedna na drodze w erab jest jedna wogule raczej sporo ich na planszy

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 09:46 
Cytuj  
Powiem ci ze jak w to wejdziesz, mozesz sobie pogratulowac pieknego spowodowania padu...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 10:51 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-24 09:57, Samael ze Wzgórz napisał:
Zastanawia mnie tez zczego wynikaja takie niewidzialne barriery an mapie,czasem sie biegnie i cie cofa,kolo gor jest jedna na drodze w erab jest jedna wogule raczej sporo ich na planszy



Sam takie bariery miałem bardzo często , ale nagle same znikły???? i juz od dłuższego czasu nieodczułem żadnej???? dziwne????


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 10:59 
Cytuj  
Explose nie dziala na tlum tylko na jedna osobe
-summony sa zalatwo podatne an dispela ,szczegolnei jest to irytujace przy tych potezniejszych summonach wymagajacych czasu na przyzwanie np demon,im silniejszy sumon tym powinna byc mniejsza szansa jego zdispelowania,dochodzi czasem do paranoi ze byle magiczny krolik ci demona dispeluj

Ps: w te miejsca na planszy wspomniane wczesniej nikt przeciez specjalnie nei wchodzi,(wrecz ich nienawidze jak sie zablokuj wn achwile miedzy drzewami albo goni mnie jakas banda a tu nagle zostaje cofniety i niezyje)..pozatym po takich wydarzeniach ani razu jeszcze nei pad server..no ael kto wie..przydaloby sie to naprawic

*

Posty: 92
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2002, 12:47 
Cytuj  
Lasy kolo Dnastrip sa nadal puste. Czy W koncu doczekamy sie tych zwierzatek. Ja juz wiem ze macie mnie dosc ze ciagle o to prosze ale ja jestem uparta. Szkoda tylko ze nic z tego nie mam i nadal skor jak na lekarstwo. Dobrze ze czasami gracze cos mi dadza ale t naprawde za malo.

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2002, 13:35 
Cytuj  
Wlasnie nie ma jak pracowac i NB niemaja naczym cwiczyc. wiem ze gm'i sa zapracowani... ale przeciesz postawic z 20 respow w kolo miasta to takie praco chlone, wezcie mnie nie rosmieszajcie bo naprawde to jest bardzo potrzebne nie ktorzy ludzie sie stego utszymuja!


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2002, 15:35 
Cytuj  
Ehh cierpliwosci, jak kowalom sie kilofy lamaly przy kazdym uderzeniu i nie mielismy czym kopac ani za co jedzenia kupic to zglosilismy to i czekalismy... Spokojnie. GMi napewno zajma sie ta sprawa. Keep smiling :smile:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 66
Dołączył(a): 5.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2002, 03:38 
Cytuj  
Hmm kusze i luki robia smieszne dmg.... chyba cos sie popsulo.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2002, 13:55 
Cytuj  
Chcialam postawic drugiego (3 w sumie :wink: ) vendorka i sprzedawac butelki ale niestety nie mozna od niego kupowac tych butelek. Staralam sie mu nawet mniej dawac ale wlozylam 3 i nic nadal nie moge kupic tej butelki. :sad:

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 23 lip 2002, 18:37 
Cytuj  
niemozna kupowac rudy od vendorow bo pisze ze musze stac blizej pieca... albo znow anuluje

i nadal nie mozna otwierac workow/skrzyneczek jak ejstes sparalizowany co normalnie jest mozliwe i na kazdem serwerze dziala...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2002, 23:15 
Cytuj  
jestes sparalizowany ale mozesz mowic to jak chcesz otworzyc pudelko zebami??? wg mnie to nie bug

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2002, 04:16 
Cytuj  
Lol tak jest na OSI... a to wreszcie wzor


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.