mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 15.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2002, 23:39 
Cytuj  
Piwa powiadasz...Moim zdaniem najgorsze sa lekkie nalogi, tj. piwsko i fajki... Znam to z autopsji. Moj wujek, w czasach mlodosci niezly imprezowicz ( cos jak latoch :grin: ), zaczyna i konczy dzien piwkiem, do tego ramka petow dziennie... Po tylu latach imprezowania nie moze nawet patrzec na mocniejszy alkochol, ale piwko trzeba wypic. No i szluga wyjarac. Co do narkotykow to juz rzecz indywidualna. Jeden moj znajomy, przez cale liceum grzeczny, dobrze uczacy sie chlopak, raz zajaral ziolo i teraz dnia bez tego nie moze sobie wyobrazic. Inny, palil i wciagal wszystko co sie dalo. Po maturze towarzystko sie rozlazlo (najczesciej do Monaru) a on jakos nie czuje potrzeby, zeby sobie cos walnac. No ale piwko i szlug to obowiazkowo...
A trawa sama w sobie nie jest takim drogim nalogiem. Sa takie chemiczne gowna, ze w pojedynke mozna to i 2 tygodnie palic.

P.S. A tak wogole to ten temat troche tutaj nie pasuje. To chyba powinno sie pojawic w Dyskusjach OT.

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2002, 23:53 
Cytuj  
Lobo dzieki tobie dotarlo do mnie to co powinno dotrzec wczesniej ograniczam sobie czas gry na kompie stosuje diete cud (no food :grin: ) bo saedlko przed kompel rosnie :/
potem cwiczenia rano wieczoram i takie tam i wroce do normy fizycznej w przeciagu kilku chwil a powrot do stanu psychicznego bedzie trudniejszy :smile: zyczcie mi szczescia :razz:

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2002, 23:57 
Cytuj  
ALE JAK TU KORWA ZASNAC JAK ZA OKNEM CIAGLE
"MIAUUUUUUUUUUUUU" "MIAUUUUUUUUUUUUUU"
"Pspspspsps" kuzwa mac jak jutro dorwe tego pijaka do zajebie :lol:

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 01:40 
Cytuj  
Dorian---> te chemiczne gowna to ja swego czasu z przyjacielem wypalalem w ilosci 2 "gramow" na dwoch w ciagu jednego posiedzenia (a posiedzen bylo 7 w tygodniu;-), nie mow wiec o paleniu przez dwa tygodnie, kwestia upodoban;---P
Aheron Mc Knee---> wara od kotow, to swiete zwierzeta;-P


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 01:41 
Cytuj  
a poza tym "kurwa" pisze sie tak nie inaczej;-P
wiec nie pisz korwa bo mnie to mierzi i wstrzasa


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 06:01 
Cytuj  
lol
a probowal ktos polaczenie kwas+uo? :smile:
urywa dupe


_________________
THC RULES

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 09:06 
Cytuj  
a prubowales trzymac gowno prze z 2 tygodnie i grac w UO
ROZRYWA DUPE !


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!


Posty: 5
Dołączył(a): 15.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 15:30 
Cytuj  
Hehe... alkochol nie jest szkodliwy. Mam przyjaciólkę która już 6 godzin bez przerwy pije "wsciekłego psa" i nadal żyje. I nawet się rusza. Fajna jest: pasiasta, ze skrzydełkami, 6 nóżek, czólki, nazywa się Osa i mieszka (aktualnie) w kieliszku. Ciekawe ile jeszcze wypije?


Posty: 3
Dołączył(a): 15.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 15:36 
Cytuj  
hehe Jashchoor ja mam wrazenie ze ty ciagle na kwasie jestes kiedy grasz. Zwlaszcza w dyskusjach z Latochem :grin:. On do ciebie po ludzku, a ty do niego lacina ;P

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 17:28 
Cytuj  
ja nie jestem uzalezniony
(powiedzial Zbrojek, siedzac przed kompem na fotelu z zamontowana toaleta)


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 17:38 
Cytuj  
Hmm ja tam nei wiem, u mnei wiekszosc kumpli pali i siedzi na kompie nie ja bo ja rzucilem palenie w 6 klasie :razz: ale wypic to sie zdarza, bo mam kumpli DJ co sobotka impreza :razz: czyli chlansko, a czy to zle hmm Lepjej zyc krotko ale dobrze, a na kompa raczej z nudow bo nikogo nei ma na dworzu, a na zielsko jak masz kase to pal ja nikomu nei bronie ja zielsko zadko bakam ale sie zdarzy raz na miecha


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 20:16 
Cytuj  
ludzie ten topic jest pojebany! gadacie jak moja babcia :razz: (moze podobny wiek :grin:)


_________________
Obrazek

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 22:03 
Cytuj  
Cytuj:
2002-07-16 18:28, zbrojmistrz napisał:
ja nie jestem uzalezniony
(powiedzial Zbrojek, siedzac przed kompem na fotelu z zamontowana toaleta)



Nie nie, skadze znowu...

Obrazek

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 01:45 
Cytuj  
Cytuj:
2002-07-16 16:36, Dorian napisał:
hehe Jashchoor ja mam wrazenie ze ty ciagle na kwasie jestes kiedy grasz. Zwlaszcza w dyskusjach z Latochem :grin:. On do ciebie po ludzku, a ty do niego lacina ;P

chyba odrotnie przylatuje jebie mnie i to "jestes lama" mnie najbardziej rozpierdala
ja raczej lol i corp


_________________
THC RULES

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.