mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lip 2002, 00:45 
Cytuj  
my? jacy my?
i jak juz jestemy w nastroju skladania sobie wzajemnie zyczen, to zycze ci IcE wielu nOwYcH, oRyGiNaLnYcH, a co najwazniejsze wlasnych pomyslow :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lip 2002, 06:28 
Cytuj  
Wlasnie Ash ma racje troche szacunku dla Kielasa :smile: a co do ich forum...... wpadam raz na kilka miechow...... ale tam sie nic niedzieje..... prawie ;]] dlatego watpie zeby porownywac oba fora ;] nawet jak mmorpg.pl padlo na jakis czas to tam nikt prawie niepisal do uo ludzie zakladali oddzielne fora a z innych mmorpgow.. coz niewidzialem zeby ktos tam pisal jak pogrywalem troche w everquesta... jedyny post to ze ice zaprasza do gry w eq i potem tlumaczyl jakims noobom co to i skad to wziac... jak skontaktowalem sie z nim na gg dowiedzialem sie ze niegra nawet :<<
a o tym spamie to juz nieraz tutaj byla rozmowa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lip 2002, 21:08 
Cytuj  
Cytuj:
2002-07-20 00:16, Ash'Veem napisał:
Po pierwsze dzieki Kielasowi ludzie moga grac na zagranicznych serverach z dobrym pingiem , dzieki niemu stoi server map dla Polakow z roznych shardow. (...)
Nie uznaje Was za konkurencje , Wasze forum odwiedzilem bodajze raz.
Slyszalem juz wiele razy o ekscesach IcE i roznych opowiesci na Twoj temat i to wystarczylo abym wyrobil sobie opinie na twoj temat :smile:(scam more newb?).
Wiec zanim zaczniesz postowac jakies uwagi odnosnie Kielasa , zastanow sie czy wogole wiesz o czym i do kogo mowisz.

A zacząłem? Bo nie zauważyłem? WIęc nie bardzo rozumiem ostatnią sentencje.

W przeciwieństwie do paru tu postujących osób nie pisże niczego na temat osób których osobiście nie znam. A do Kielasa nigdy nic nie miałem i nigdy pod jego adresem nic nie pisałem więc nie wciskaj mi słów do ust. Odpowiedziałem na post Kondragora i chyba nie była to odpowiedź na wskroś chamska.

Na MmogSpot nie znajdziesz również zadnego negatywnego postu pod adresem mmorpg w przeciwieństwie do paru osób tutaj które albo zbluzgują MmogSPot albo wyzywają ekipe Naszego serwisu od kretynów, pseudogmów (o bardziej żenujących inwektywach nie wspomne). Generalnie zwykły spam by sobie nabić kolejnego posta i znowu znależć się w centrum uwagi.

Obrażając administratorów MmogSpot osoby te piszą o ludziach których wogóle nie znają co potwierdza tylko to o czym sam pisałeś. ("Wiec zanim zaczniesz postowac jakies uwagi odnosnie (...), zastanow sie czy wogole wiesz o czym i do kogo mowisz"). Może warto powiedzięc to również swoim kolegom . Dla mnie EOT. Wracam do prac nad naszą grą online.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2002-07-20 23:06 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lip 2002, 22:07 
Cytuj  
wydaje mi sie, ze tak jak na kazdym normalnym forum, tak i tutaj wlasciciel nie odpowiada za to, co sobie ktostam o kims napisze.
ja juz napisalem na czym swoja opinie o pseudo/nazi/whatever gmach opieram.
kondragora lmfao - gratuluje kret...*tfu* kreatywnosci

btw napisz jakas notke jak juz skonczysz edytowac posta.
gl z gra, mam nadzieje, ze bedzie bardzo nowatorska.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2002-07-20 23:10 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2002, 06:40 
Cytuj  
do spamu to ja juz bym na twoim miejscu sie nieczepial...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.