mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 11:15 
 
1.dex leci najszybciej ze wszystkich statow
2.ja mag a mam ponad 60
3.a ty jakie masz poparte dowody?
4.szybkie bieganie heh zdarza sie ze gubie lopka na ostardzie po 2 ekranach a dexa mamy podobnie - czyzbym byl gm - moze jestem :]
5.phrad juz gra z 2 miechy i byl sprawdzany przez niektorych gmow pewnie po 20 razy
6.baro ty zamiast grac ciagle szykasz intryg i podpierdolek


_________________
THC RULES

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 11:15 
 
Nie zapominajcie co Bloob zrobil dla tego shardu i nie oskarzajcie go bezpodstawnie.
W koncu nie jestesmy tacy najgorsi, .... ale jesli komus sie nie podoba, to coz droga wolna ....

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 11:19 
 
Kararino nam sie podoba ale mamy zastrzezenia :razz: a bloob jest spoko tylko ma wyskoki (czytac: ataki agresji)
a pozatym na poczatku serwa dokladnie w 3 dni od Upa SoA jakis gracz jusz chodzil po miescie i tamowal Fores ostardy innych 2 zaczelo zabijac demony i blood elemki oraz chodzic se na licze mroku (to pamietam z ich opowiadan)


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 11:21 
 
Cytuj:
2002-07-22 12:02, jashchoor napisał:
ad shiniji
1.gadalem z windem wtedy i powiedzial ze okna tylko beda w shiniji city :razz:
mniejsza z tym juz mam :]
2.moze phrad tez ma jakiegos questa np zajebac caly shrad i zlozyc 100 glow :]
3.tobie pomagaja to innym tez moga

ad baro
4.co do obroczek to pewnie dawaly god mode lol
5.i skad ty tak wiesz co bylo na slubie jak ciebie tam nie bylo
6.zapomniales ze dostali w prezencie domek :}
7.do wejscia 2 postaciami nie sa potrzebne wcale 2 kompy
8. niemydle oczu po prostu obalam twoja hipotezem, dowody jakie przedstawiasz sa w polowie troche smieszne
9. jak sie wam tu nie podoba sa jeszcze inne shrady moze tam traficie na uczciwych gmow




a pytanie Jashchoor czemu ty tak bronisz i zaprzeczas jakimkolwiek zazutom czyzbys mial cos do ukrycia albo cos co nie ma ujzec swiatla dziennego?


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 11:21 
 
1.nie wiem dlaczego uwazacie ze phrad jest podpakowany
2.byloby to very nie fer ale mozna by tu jebnac jego skile i staty i by sie wszyscy zamkneli
3. a co do kupowania spawnow to lol
mi postawili za darmo :razz: wystarczy ladnie poprosic


_________________
THC RULES

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 11:21 
 
Demonow nigdzie nie bylo [i chyba nadal ni ma ] , a blood elementki to latwo , licza mroku tyz nie bylo . A co do ostardow byl bug ze mozna bylo je tamowac z 30% taming wiec prosze nie wciskac kitu .

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 11:23 
 
mi nei chodzi co bloob zrobil tylko co zle robil i ze tek sie nie robni i nie chodzi mi ze gral tylko ze oszukiwal bo jak powiedzial jasiu niemial czsu normalnie do tego dojsc...
Jaszzcur nie probuj znow mowic ze on to nie bloob bo wszystko bylo sprawdzone przez gm'ow i udowodnione wiec ja dalej neiwiem po chuj!!! za przeproszeniem piszesz te swoje bzdury ktos powinien sie tym zajac bo ten serwer przez takich jak on i ty bo go bronisz schodzi na PSY !


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 11:24 
 
ok hefajstos
ale jashchoor jesli Phred nie ma powiazan z GM to jaja bo za kazdym razem gdy najezdzal na SC i zginol PACH Con Lost baj baj 20 min cofki
ja z moim bratem zabilismy go i lootall zrobilismy to pach nie doszlem do banku con Lost papa pol godziny cofki
potem znowu i byla 3 dniowa cofka i wtedy sie wqrwilem :razz:
BaroO kuzwa nie przesadzaj szukamy prawdy a nie kuzwa wojny :/
_________________
eeeee
Dobrze ze mu lancuch nie spadl

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aheron Mc Knee dnia 2002-07-22 12:26 ]</font>

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 11:26 
 
1.wlasnie kurwa opowiesci
2.bronie go bo a. jest w mojej guildi b.ciutke go znam c. znam pare faktow ale zachowam je dla siebie
3.mam nadzieje ze okaze sie ze bloob to nie phred, a wtedy tez mam taka nadzieje i bloob i phrad zgotuja wam podziekowanie ze sie bedziecie kryc po lasach albo zostaniecie rybakami na zs :]


_________________
THC RULES

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 11:28 
 
jashchoor oto sie nie martw bo phred sam moze naskoczyc a bloob to GM wiec nie chce miec z nim na pienku :razz:
a Phred to ciec i tyle powiem


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 11:28 
 
I Karanira napewno nie chodzi mi oto abu udupic Blooba bo wiem ile zrobil dla serwera i che aby dalej robil ja che aby takie sytuacje sie nie powturzyly dla dobra wszystkich graczy!!!

No chyba za dla takich do ktorej gildii trafi taki denat..

_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: BaroO dnia 2002-07-22 12:31 ]</font>

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 11:29 
 
a pozatym co to za gra gdy nagle kurde ty ledwo zarabiasz 1k na dzien a inni zabijaja potwory ktorych nigdy ty nie zabiles (pewno nigdy nie zabijesz)


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 11:33 
 
baro skoro to sprawdzone przez gmow to dlaczego zaden z gm nie napisal tutaj "tak to prawda bloob to phrad"?
ja tez gadalem z gmami i "ci moi" mowili ze bloob to nie phrad
podaj jeden konkretny argument ktory mnie przekona
bo jakos to ze biega szybciej, kosi wszystkich, ma zone, domek, pisze msg o banach itd nawet nooba by nie przekonaly


_________________
THC RULES

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 11:34 
 
Ja wiem to co wiem, wy wiecie swoje ....
Poczekajcie az wroci Bloob i wtedy podejmijcie ten temat.
Poki co zamykam ten temat.
Milych wakacji.

Ps. Co myslicie o nawiazaniu do tradycji SC, tzn cyklicznych ARMAGEDDONOW ?
Mi sie ten pomysl coraz bardziej podoba, a im bardziej wy bedziecie nazekac, tym bardziej mi sie on bedzie podobal.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2002, 11:26 
 
2586518 (12:24)
pamietasz jak ci powiedzialem ze jak nie przestaniesz grac phredem to wszystko rozpowiem i tak etz zrobilem.... wiec niemiej pretensj domnie tylko do siebie! i daj mi wreszcie spokuj!

ee nie bede sie powtarzal ale NIE GRALEM phredem, zreszta, kazdy dowod jaki przytaczalem byl ignorowany wiec co sie bede wysilal...
Baro0 byl pod tym wzgledem nieustepliwy, nawet gdy zaproponowalem sprawdzenie IP (mial to zrobic yerpen) powiedzial ze jestesmy w zmowie :smile: a fakt ze tyle razy widzial mnie i phreda naraz tlumaczyl tym ze mam podobno dwa kompy :smile: hmmm, pozostawie bez komentarza :smile:

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2002, 11:51 
 
Co do Yerpena wiem od innego GM ze on otym wiedzxial wiec takie sprawdzenie nie zadowalalo by mnie wszystko bylo dobrze dopuki ktos nei zaczol naglasniac sprawy wtedy dopiero nakazano ci przestac.. co do 2 kompow bo je masz sam keidys mowiles ze nam serwa postawisz na 2 jak chemy bo byl wiekszy pad..

<bloob> wejde jak bedzie phred
<BaroO> ty masz 2 kompy ?
<bloob> nie
<BaroO> hmm
<BaroO> wcale...
<bloob> z toba takie gadanie
<bloob> uprze sie to niewylumaczysz
<BaroO> ej
<BaroO> to jak nam keidys na 2 kompie postawiles sc z noxa
<bloob> to wybacz ale niezmam sposobu zeby ci cos udwodnic

i nie mow "Pozostawie bez komentarza"


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2002, 12:45 
 
Zapomniales dac tu pierwszej czesci rozmowy, "wejde jak bedzie phred", chodzilo o to zeby pokazac ze to sa dwie rozne osoby, eh szkoda gadac ....

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2002, 14:02 
 
To wytlumacz mi to co dowiedzilem sie od GM to co mwoili ludzie z RM ... (do czasu jak nei zaczeli sciemniac) kazdy znich mowlil ze to ty i ze ty napakowales ta postac i dales jej wszystko...

z twojej reki taka postac dostal jeszzce Taunis i Vem lecz oni znikli po czasie..


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2002, 15:52 
 
Cytuj:
2002-08-09 15:02, BaroO napisał:
z twojej reki taka postac dostal jeszzce Taunis i Vem lecz oni znikli po czasie..


Nie z jego...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2002, 18:02 
 
akurat Taunis dostal ode mnie


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.