mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 06:50 
 
sivar napisał(a):
najlepsze są wypowiedzi osób, które przestały grać na przełomie października/listopada, bazując na doświadczeniach z tamtego okresu wypowiadają się na temat teraźniejszości... 8)


Przestalem grac tydzien temu (a gralem od bety) i nic sie od pazdziernika czy listopada nie zmienilo na lepsze. Gra na lvl 40 jest nudna, nie ma ciekawego end-contentu, a ten ktory jest jest beznadziejny, zbugowany, crashujacy server przy wiekszych bitwach. Grind, ciagle to samo, farma renowna, nuda nuda nuda. NIE POLECAM tej gry nikomu a tym bardziej fanom swiata Warhammera, bo WAR Online ma bardzo malo wspolnego z Warhammerem.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 07:36 
 
ciekawe.. bo na serwie na którym gram crashów nie uświadczam, a zdobywanie fortec mamy już prawie codziennie... większe bitwy też zresztą... ostatnie crashe wystąpiły na przełomie roku...
end content na dłuższą metę nuży swą powtarzalnością, fakt... ale wyjechany CoD4 też mnie znuzył po 4 miesiącach intensywnej gry swą powtarzalnością :D
bugi - ba... jakie mmo na początku bugów nie miało... patch 1.1 sporo ich poprawił, zobaczymy jak będzie po patchu 1.2, który ma naprawić ich kolejną porcję...

mam to szczęście, że biegam we własnym gildiowym warbandzie szukającym głównie pvp a nie grinda renownu, ale fakt - bieganie z zergiem pugów może szybko znuzyć i zniesmaczyć


_________________
Suffer not the witch to live!!!

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 10:34 
 
Zarri napisał(a):
sivar napisał(a):
najlepsze są wypowiedzi osób, które przestały grać na przełomie października/listopada, bazując na doświadczeniach z tamtego okresu wypowiadają się na temat teraźniejszości... 8)


Przestalem grac tydzien temu (a gralem od bety) i nic sie od pazdziernika czy listopada nie zmienilo na lepsze. Gra na lvl 40 jest nudna, nie ma ciekawego end-contentu, a ten ktory jest jest beznadziejny, zbugowany, crashujacy server przy wiekszych bitwach. Grind, ciagle to samo, farma renowna, nuda nuda nuda. NIE POLECAM tej gry nikomu a tym bardziej fanom swiata Warhammera, bo WAR Online ma bardzo malo wspolnego z Warhammerem.
jaka postac i serwer ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 12:25 
 
Zarri napisał(a):
Przestalem grac tydzien temu

http://www.youtube.com/watch?v=rFXy1IfafhA&fmt=18

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 12:31 
 
Dobry filmik ;) cala prawda ....

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 12:55 
 
że co ten filmik niby pokazał :)


_________________
Suffer not the witch to live!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 13:00 
 
Chyba trzeba miec 14 lat, zeby czuc potrzebe obwieszczenia calemu swiatu o tym, ze sie przestalo grac w jakas gre. :D
Do tego trzeba chyba byc malo inteligentnym, zeby dopiero przy renownie 52 skumac, ze gra jest dla nas do dupy.

Jak wyglada obecne endgame w grze wiadomo od bardzo dawna. Tez mnie ono nie zachwyca, ale nie gram dla endgame, nie jara mnie zabijanie w pve kolejnych coraz silniejszych bossow. Lubie sie poprostu ponapierdalac. Nawet zjechanie destro total zergiem daje mi wiecej funu niz klepanie nawet najbardziej "inteligentnych" npcow.

Poza tym licze na inwencje tworcza ludzi z Mythica, na to, ze beda rozbudowywac RvR, a nie dodawac nowe pve instancje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 13:12 
 
Ludzie ktorzy robią takie filmiki musza być ciezko mentally disabled :P. "RZUCAM GRĘ!" :lol:. Btw. jedyne co mi ten filmik pokazał to w sumie całkiem ładne krajobrazy t4 high elfow ;).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 14:06 
 
Ja zaczynając grę liczyłem na coś więcej, jakieś ciekawe historie jak w wowie chain an onyxie, przeciez warek ma gigantyczny świat, mnóstwo opowiastek.
Robiąc 300setny quest w stylu zrób w tej wiosce wszystkie questy i idź do nastepnej pomyślałem okej, questowanie ssie.
To zacząłem chodzic na te bg czy jak to się zwie i tam jak w wowie nieustająca farma...
Jak dla mnie ta gra nie oferuje nic więcej niż wow, a wręcz jeszcze mniej niż wow czasów bc kiedy grałem.
To, że jest 300k osób, którym się podoba i 600k osób, którym się nie spodobał to zrozumiałe, jak dla mnie ta gra jest wydana rok za wcześnie i sporo rzeczy jak loot system/crafting/handel/pve/rvr/balans itd są do poprawy. System PQ mi sie bardzo podobał, ale też miał wiele wad, które przekonały mnie, że ta gra mi nie oferuje nic co by mnie skłoniło do płacenia.
Jasne wow tez miał masę problemów na starcie, ale miał to coś co pozwalało zatrzymać się przy nim na dłużej, a warek nie ma tego czegoś w moim odczuciu.
I na miłość boską wowa wydali wieki temu, a warek powtórzył wszystkie grzechy wowa, lagowanie/crashowanie itd :wtf:

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 14:12 
 
WoW zniechęcił mnie po 20h grania... zresztą jak większość fantasy mmo...
wyjątkiem jest WHO.. jak widać zatem to kwestia gustu i oczekiwań...


_________________
Suffer not the witch to live!!!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 15:21 
 
DirectC napisał(a):
Ja zaczynając grę liczyłem na coś więcej, jakieś ciekawe historie jak w wowie chain an onyxie, przeciez warek ma gigantyczny świat, mnóstwo opowiastek.
Robiąc 300setny quest w stylu zrób w tej wiosce wszystkie questy i idź do nastepnej pomyślałem okej, questowanie ssie.


To chyba gralismy w dwie rozne gry. Kazdy z "epic" questow ma bardzo fajne storyline. Popierdolkowate questy tez maja fajny "podklad", zwlaszcza te po stronie destro. Caly ToK wypchany jest mnostwem interesujacych historii, zaczynajac od opisow mobow, poprzez osoby warte odnotnowania po wpisy historyczne.
Wg mnie Mythic swietnie oddal klimat warka i pomimo tego ze gram od poczatku retaila to do dzis zdarza mi sie pare razy w tygodniu zbierac szczeke z podlogi ogladajac czy biorac udzial w roznych elementach gry.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 16:03 
 
W moim przypadku story line Questow mnie najmniej interesowalo , gra powinna byc miodna i miec rozbudowany kontent PvP ( w przypadku wara ) a sie okazalo ze ani to miodne ani rozbudowane ( end game )

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 16:48 
 
QFC napisał(a):
W moim przypadku story line Questow mnie najmniej interesowalo , gra powinna byc miodna i miec rozbudowany kontent PvP ( w przypadku wara ) a sie okazalo ze ani to miodne ani rozbudowane ( end game )

Ale kupowanie WAR-a w twoim przypadku bylo wielka pomylka, ja przed premiera podchodzilem sceptycznie, zniechecial mnie closed beta jeszcze rok przed premiera, potem na premiere zlapalem hypa ale szybko sie okazalo ze moje obawy byly sluszne.

Jedyne co mi sie podoba w WAR to cale lore powiazane z achiwmentami, odkrywaniem swiata, ciekawie zrobione klasy, dobrze dzialajacy system combatu w pvp, dynamika w masowych walkach.
Znudzilem sie po dojsciu do t4 i przerazala mnie wizja tylko niszczenia dzwi do keepow przez kolejne miesiace.

Gre zniszyl podzial na frakcje i brak balansu w populacji, mentalnosc wiekszosci graczy oczekujacych WoW-a z naciskiem na pvp.

Jednak nie napisze ze to fail, jest to gra skierowana do pewnej grupy graczy, ktorzy jak widac do tej pory swietnie sie bawia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 21:37 
 
Senex napisał(a):
DirectC napisał(a):
Ja zaczynając grę liczyłem na coś więcej, jakieś ciekawe historie jak w wowie chain an onyxie, przeciez warek ma gigantyczny świat, mnóstwo opowiastek.
Robiąc 300setny quest w stylu zrób w tej wiosce wszystkie questy i idź do nastepnej pomyślałem okej, questowanie ssie.


To chyba gralismy w dwie rozne gry. Kazdy z "epic" questow ma bardzo fajne storyline. Popierdolkowate questy tez maja fajny "podklad", zwlaszcza te po stronie destro. Caly ToK wypchany jest mnostwem interesujacych historii, zaczynajac od opisow mobow, poprzez osoby warte odnotnowania po wpisy historyczne.
Wg mnie Mythic swietnie oddal klimat warka i pomimo tego ze gram od poczatku retaila to do dzis zdarza mi sie pare razy w tygodniu zbierac szczeke z podlogi ogladajac czy biorac udzial w roznych elementach gry.

Najwyraźniej graliśmy w inne gry ;)
Ja nawet dla warka zrobiłem odstępstwo od normy i kupiłem pre-ordera, a normalnie kupowałem/grałem w mmo jakieś 3 miechy po wydaniu, żeby mieć pewność że nie wydaje głupio kasy 8)
Miłej gry, najważniejsze że są ludzie, którym gra się podoba.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 15:57 
 
Argumentacja w stylu - gracze sa glupi i oczekiwali wow - lekko smierdzi zawiscia.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.