mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 14:55 
Cytuj  
joshe napisał(a):
www.playrf.com


Nie dziala opcja email verification, co uniemozliwia zalozenie konta. Probowalem wczoraj, probowalem dzisiaj no i bez sukcesow niestety. Posiada ktos wiedze jak ominac/poradzic sobie z ta kwestia ?

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 15:07 
Cytuj  
Davich napisał(a):
joshe napisał(a):
www.playrf.com


Nie dziala opcja email verification, co uniemozliwia zalozenie konta. Probowalem wczoraj, probowalem dzisiaj no i bez sukcesow niestety. Posiada ktos wiedze jak ominac/poradzic sobie z ta kwestia ?




załoz e-mail na yahoo, powinno dojść, przynajmniej dopiero tam mi doszedł, co nie zmienia faktu ze tak laguje + DCuje mnie w grze, ze nie idzie grac.


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 01:08 
Cytuj  
Fakt, masakra z tymi dc. Poczatkowo myslalem ze to tylko w weekend tak sprawa wyglada lecz gdy juz dzieci wyruszyly do szkoly to nie zauwazylem zadnej poprawy :| A szkoda, bo pvp zapowiadalo sie ciekawie.
Najsmieszniejsze jest to, ze niedawno nowo otwarty server Solus jest jeszcze bardziej zlagowany niz dwa pozostale, ktore stoja od paru lat. Ciezko cokolwiek powiedziec ze srednia dc co 30 minut. Moze ktos znalazl jakis zloty srodek w tej kwestii ? ;)

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 13:58 
Cytuj  
ja znalazłem taki złoty środek: uninstall gry :) Niestety, nic wiecej nie znalazlem a szkoda.


_________________
Obrazek

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2008
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 12:58 
Cytuj  
co wy wogole gadacie?? gram od jakiegos czasu ani razu nie mialem dc ....lagow tez nie przynajmniej nie takich przez ktore mialbym konczyc gre czy by przeszkadzaly w graniu...nie odczuwa sie prawie ich.moze to wina waszych kompow,albo waszego neta nie mam pojecia ja nie mam zadnych problemow,a rejestracja?? bratu nowe konto zakladalem tydzien temu bez zadnych problemow.tylko ze poczte trzeba miec na hotmail.com


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 21:47 
Cytuj  
yasio123 napisał(a):
co wy wogole gadacie?? gram od jakiegos czasu ani razu nie mialem dc ....lagow tez nie przynajmniej nie takich przez ktore mialbym konczyc gre czy by przeszkadzaly w graniu...nie odczuwa sie prawie ich.moze to wina waszych kompow,albo waszego neta nie mam pojecia ja nie mam zadnych problemow,a rejestracja?? bratu nowe konto zakladalem tydzien temu bez zadnych problemow.tylko ze poczte trzeba miec na hotmail.com


Tak oczywiscie, ze nikt nie ma lagow poza ta 1/2 populacji serverow. Wejdz na forum i poczytaj cos czasem bo fakt, ze akurat tobie gra sie spokojnie, nikogo nie uszczesliwia. Zmartwie cie, ze nie jest to wina ani hardware ani neta. Wysilibys sie do wysnucia wlasnych przemyslen a nie tego co powtarzaja wszyscy na okolo.

*

Posty: 143
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 18:04 
Cytuj  
25 Października powstał nowy serwer o nazwie "DECEM"


_________________
old

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.