mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 22:49 
Cytuj  
a dokad te last minute i skad odjazdy??


_________________
Obrazek

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 22:49 
Cytuj  
A ja dzisaj wybilem te potworki bylo w nich troche sprzetu z nobow :/


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 22:56 
Cytuj  
Ja nie wiem czemu narzekacie. Slyszy sie ze potwory nie maja nic ciekawego a tu prosze nagle Eldi mowi ze jest cos (moze jakas fajna zbroja :smile: Nie dosc ze darmowa podroz to jeszcze sa pamiatki :razz:

*

Posty: 55
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 22:59 
Cytuj  
Odjazdy z pod banku w Adel przewaznie, a dokad, hmm... jakby to powiedziec zaufaj mi ze jest tam fajnie i napewno ci sie spodoba. A o zadowoleniu moich klientow moze swiadczyc text wypowiedziany przez jednego z graczy.
Psyche: "Czesc jestem psyche, ostatnio przegladajac ofery biur podrozy natknalem sie na oferte Decado's Travel i nie moglem sie opanowac zeby z niej nie skorzystac, bardzo mi sie tam podobalo dlatego skorzystalem z niej ponownie i jestem wielce zadowolony. Polecam to miejsce innym ktorzy jeszcze tam nie byli."

Tekst ten zostal utrwalony na kanale irc #uo-soa po tym jak w/w gracz doznal zaszczytu ponownej podrozy w to urocze miejsce.


_________________
Give It To Me or I'll Take It Myself
Don't Be Afraid, Death is Your Friend

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2002, 01:07 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-01 23:49, Eldorn napisał:
(...)troche sprzetu z nobow :/


No, no. Tylko nie "nobow" :razz:

A co do mojej wypowiedzi na ircu cytownej przez Decado, to nie dokonca bylo to tak, ale po wycieciu slow powszechnie uwazanych za wulgarne faktycznie, mniej wiecej sie zgadza :grin:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 139
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2002, 08:55 
Cytuj  
Siemka all ej DECADO moze dasz mi GATE`a do POLSKI bo juz jutro jade z slowacji do polski i mi sie nudzi :lol: ;P juz tak dawno nei gralem !!!

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2002, 12:28 
Cytuj  
Dzisiaj byla taka akcja :
Przyszedlem do banku 2 postacia dalem 1 n00bowi 3 worki aby mi potrzymal chwilke przyszedlem zaraz 2 postacia mowie noto daj a on gdzies ucieka ja go atack a on straz guard mnie ubil gosc podszedl z jakims Rezo (to chyba nie ten z sc) i jakeis 2 jebane n00by zlootowaly mi sprzet za wchuj kasy... potem takiego frajera zabijasz to sie skarzy jeczy ze to nie on zabral jak mu nad zajebanym pustym lebem pisalo a nawet jak zabijesz takiego przecinka to nie mzoesz odebrac co twoje i mam w dupie zakaz o zabijaniu nb wogule w dupie masz wszystkie zakazy itak nikt ich nie przestrzega co do tego 1 goscia to ma nick Elowine zapraszam wszystkich do killowania tego gnoju i scierwa jakie chodzi po serwie i psuje zabawe!


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2002, 12:31 
Cytuj  
Heh, kto jest wiekszy newbie? Newbie, czy ten ktory bezgracznie mu ufa ?

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2002, 13:18 
Cytuj  
buahahha ja mam sposub na Noobow WIECIE do czego sluzy katana ktora "przez przypadek" upadnie i potnie cialo noobka potem "przez przypadek" wiatr zwieje torso a tu nagle patrzysz O "niczyje rzeczy bo na ziemi leza" i spokojnie zbierasz z podlogi co twoje i nie twoje :lol:

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2002, 13:41 
Cytuj  
wg. mnie nb to taki co jedna postacia robi na druga :|


_________________
Obrazek

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2002, 13:47 
Cytuj  
Nie, to sie wtedy mul nazywa... :smile:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2002, 15:30 
Cytuj  
niechodzi mi o postac a o gracza :smile:

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2002, 19:09 
Cytuj  
Po pierwsze to Psyche etz chodzilo o gracza :grin:

A po 2 Yerpen zjebales totalnie tym ze nie mozna brac nic z ciala n00ba po 1 zaden n00b niema zadnych cenych rzeczy a po 2 pomogles stworzyc lootera doskonalego gratuluje.. :evil:


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2002, 21:09 
Cytuj  
1. Jesli zlootuje, dostaje crime, czyli mozna go wtedy zlootowac
2. Jeszcze nie dawno wszyscy narzekali, ze newbie ma przerane bo go od razu okradna
3. Tak to jest jak sie walczy w tlumie ludzi....

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2002, 03:07 
Cytuj  
ja jak zwykle przyszedlem was wysmiac :razz:.

narzekacie, ze to was lootuja nooby, ze to pod straz uciekaja, a ja wam powiem tak: wy sami zachowujecie sie jak newbies. skarzycie gmom jak jakies 10-latki. nie potraficie sami zalatwic swoich spraw? jest wiele sposobow na zniechecenie takiego czlowieka do grania.

a tak btw, to czemu giniecie w miescie???? jak sie jest red, to sie do miasta nie chodzi, a jak ktos cie atakuje, to wtedy idzie sie pod straz (w koncu po cos tam stoja :/ )

ps. yerp, nie wiem, czy tak jest tez na soa, ale na innych shardach wystarczy pokroic cialo i mozna lootowac do woli, bo itemki sie wysypuja, wiec takie tlumaczenie tez jest ciut bez sensu. ale, przeciez nie musisz nic tlumaczyc ani sugerowac.
jak mawial moj dziadzius: masz leb i chuj, to kombinuj :razz:


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2002, 10:23 
Cytuj  
Racja Gall :smile:

Mądrego masz dziadziusia :razz:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2002, 23:19 
Cytuj  
A juz sie zapowiadalo ze bedize to last minute of your life.... :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.