mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 21:39 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Kwestia gustu :P Ja tam nic przeciwko anime i ich kulturze nie mam :P Dodaje uroku grze :P Nigdzie indziej czegos takiego nie zobaczysz :D

Nawet nie wiesz jak za to jestem niewypowiedzianie wdzieczny.
anime lubie, bylby daleko od gier ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 21:57 
Cytuj  
Mi tam lisc nie przeszkadza:

Obrazek

Ogolnie gra bardzo porzadnie zrobiona, tyle ze to milionowy klon EQ. Azjatycki klimat to jedna z rzeczy ktora ta gre wyroznia. Zamiast tradycyjnych wilkow i niedziwiedzi w startowej lokacji zabijamy rozne pokemonopodobne stwory. Mi to nie przeszkadza, przynajmniej jakies urozmaicenie w stosunku do EU/US producji.

Wymiata kustomizacja postaci, gathering tez jest ciut inny niz u konkurecji, ale to chyba troche za malo zeby powiedziec, ze to wybitna gra. Byc moze zaskakuje czyms nowym na wyzszych levelach.

Ogolnie mam mieszane uczucia. Podoba mi sie lekkosc silnika gry, fajna jest grafika i muzyka, ale kurwa wciagac sie w kolejna questowa levelowke... pewnie jesli nie bede mial w co grac to kupie Aiona jak wyjdzie, ale wolalbym jednak pograc w cos bardziej nowatorskiego. Szkoda, ze duze firmy jakos sie nie pala do robienia mmo w stylu Darkfalla, ale osadzonych w terazniejszosci/bliskiej przyszlosci.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 22:13 
Cytuj  
Duze firmy ida tam gdzie sa pieniadze takie realia :) A pieniadze sa tam gdzie sie inwestycja zwroci :)

Male firmy za to eksperymentuja bo nie maja funduszy aby konkurowac z popularnymi juz grami, i stawiaja na ryzyko :)

Gra sie zmienia calkiem sporo, a 1-10 to nie ma co porownywac bo tu nawet jeszcze glownej klasy nie masz ani wiekszosci funkcji dostepnych. Nawet do innych lokacji nie mozna jeszcze isc dopuki nie skonczysz newb zone :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 22:26 
Cytuj  
Pare obrazkow z noobzony:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 22:38 
Cytuj  
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 22:45 
Cytuj  
Czy w grze można levelować tylko za pomocą bicia mobów i questowania?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 22:52 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Czy w grze można levelować tylko za pomocą bicia mobów i questowania?


Podnoszac kwiatki dostajesz xp :O

btw od ktorego lvla zaczynaja sie jakies instancje?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 23:54 
Cytuj  
Tu sa otwarte zony ktore sa "instancjami". W grze nie ma prawdziwych zone moze poza tym jak kontynenty zmieniasz. Gra sie laduje sie w locie :)

Przynajmniej tak bylo do lv 25~

Mozliwe ze puzniej sa specjalne zony poniewaz jest sporo imponujacych podziemi pokazanych na youtube.

Wszystko sie wgrywa blyskawicznie (natychmiastowo) teleport do innej zony czy wgranie gry zajmuje ulamki sekundy. Doslownie :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 00:15 
Cytuj  
Podobno gra ta jest extremalnie liniowa i schematyczna. Nawet plotka nie mozna przeskoczyc tylko trzeba isc po wytyczonej sciezce.
Czym wy sie tu podniecacie? To kila i chlam.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 01:06 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Podobno gra ta jest extremalnie liniowa i schematyczna. Nawet plotka nie mozna przeskoczyc tylko trzeba isc po wytyczonej sciezce.
Czym wy sie tu podniecacie? To kila i chlam.


Mozesz chodzic gdzie chcesz skakac, fruwac tez, choc w niektorych zonach jestes ograniczony tylko do gliding.

Skakac przez plotki mozna, nie ma niewidzialnych scian :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 03:59 
Cytuj  
Kilka recenzji z innego forum

Cytuj:
Gra jest żenująca, pograłem parę godzin i dobiłem do 9 lvlu. Miałem nadzieję że ta gra wniesie coś nowego a tu ciągle to samo. Premiera ma być na jesieni 2009 roku (w Europie) ale ja tej gry nie ruszę. Nie licząc grafiki to ta gra jest słabsza od lineage 2 (na tą chwilę).

Minusy:
Mało klas
Mało skilli
Liniowość rozgrywki !!! (przynajmniej do mojego 9 lvlu).
Rozgrywka w stylu WAR-a, idziemy po wyznaczonej ścieżce klepiąc mobki (od czasu do czasu craftując) i robiąc questy. (Przynajmniej w WAR było lepiej bo mogłem np. chaosem pójść ścieżką orków lub dark elfów - a tu jest jedna ścieżka dla "dobrych" i jedna dla "złych" :/ ).

Dodam że grałem z napisami angielskimi i czytałem questy itd.
Wiem że do premiery jeszcze około 6 miesięcy ale ta gra nie wnosi nic nowego (oprócz ładnej grafiki) !!! Czym wy się tak podniecacie ??? Będziecie płacić po 50+ zł za taką nędzę ?

Ta gra jak na razie jest dla mnie największym rozczarowaniem jakie mnie spotkało w mmo. :/


Cytuj:
Gra jest cienka , wkurzaja mnie ograniczenia nie mozna se isc gdzie sie chce tylko wyznaczone sciezki , jak probowalem przeskoczyc plot w miescie to spotkalem niewidzialana sciane , , nawet zeby kopac metal czy scinac kwiatki nie trzeba zadnego narzedzia postac robi to automatycznie , do tego animacja jest ta sama dla kazdego harvestu , totalna kicha .
Gra jest tak prosta jak budowa cepa zadndnego myslenia wszedzie cie poprowadza za raczke.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 06:07 
Cytuj  
Zarri, zwróć proszę uwagę, że w twoim cytacie wypowiada się ktoś kto doszedł jedynie do 9 poziomu gry a to oznacza iż faktycznie z noob zony nie wypełzł. Teraz zastanówmy się, która z gier nie ma liniowej noob zony/tutorialu/etc. ? Ja zdążyłem dociągnąć do 11 poziomu swoimi spiritmasterem i widzę, iż później ścieżki w grze się rozwidlają, teren jest na prawdę spory. Także ciężko mówić o liniowości nie znając przynajmniej 50% dostępnego terenu i questów (których swoją drogą jest b. dużo).

Osobiście do gry mam tylko jedno zastrzeżenie - a mianowicie stosunek wielkości otrzymywanego xpa za 1 moba do średniej ilośći xp za questa. Dla przykładu - na 8/9 poziomie dostawałem ok 720 pkt za 1 moba podczas gdy jeden quest dawał 1500-2500 xp. Efekt był taki, że po noob zonie latali kolesie z 12 poziomami tłukąc w kółko te same moby i mając w głębokim poważaniu questy. Hm.. :har:


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 06:46 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Podobno gra ta jest


Nie grałeś więc nie wiesz , jak sam pograsz to może wtedy się wypowiedz nt.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 12:24 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Skakac przez plotki mozna, nie ma niewidzialnych scian :)


Niestety są, i to jest moja główna wątpliwość co do tej gry.

Jest cała masa niewidzialnych ścian, zarówno jeżeli chodzi o latanie jak i normalne poruszanie się.

Gra w sumie jest fajna i mi się podoba, ale nie wiem czy zdzierżę takie ograniczenia poruszania się. Już nawet L2 miało bardziej otwarty teren.

Tak na marginesie, rzuciło mi się w oczy że ten tak bardzo zachwalany przez wszystkich detal, tzn interakcja z terenem (postać np stoi jedną nogą na płotku a drugą na ziemi etc) Nie działa praktycznie nigdzie (w sumie nigdzie nie widziałem tego) w ogóle w chińskiej becie była ta funkcja włączona?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 14:43 
Cytuj  
Mi sie wogole graficznie ta wersja chinska jakas bardziej uboga wydaje niz koreanska.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 18:13 
Cytuj  
Nie wiem nie widzialem koreanskiej, ale kto wie :P


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 18:31 
Cytuj  
Mi sie natomiast wydaje ze byliscie troche za bardzo nahypowani na ta gre, bo ja uwazam (gralem w Aion), ze ta gra to naprawde nic takiego niezwyklego. Wowowaty Perfect World.

Rownie dobrze mozna by zrobic topic Runes of Magic i podniecac sie RoMem w dokladnie taki sam sposob.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 18:33 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Osobiście do gry mam tylko jedno zastrzeżenie - a mianowicie stosunek wielkości otrzymywanego xpa za 1 moba do średniej ilośći xp za questa. Dla przykładu - na 8/9 poziomie dostawałem ok 720 pkt za 1 moba podczas gdy jeden quest dawał 1500-2500 xp. Efekt był taki, że po noob zonie latali kolesie z 12 poziomami tłukąc w kółko te same moby i mając w głębokim poważaniu questy. Hm.. :har:


To już chyba ogólna przypadłośc NcSoftu. W Lineage 2 było tak samo, a właściwie jeszcze gorzej. Za questy (czasem dosyć długie) dostawało się tyle xp i kasy co za 10 mobów.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 18:45 
Cytuj  
RoM to syf w porownaniu do Aion, wiem bo gralem troche w to jak nie bylo w co grac specjalnie :)

Zreszta czas pokaze. O gustach sie nie dyskutuje :) Trzeba na to patrzec ze gra dopiero co wyszla a jest bardziej stabilna i dopracowana niz sporo gier po 2 latach. Czasa pokaze w jaka strone Dev pujda.

Duzo tez zalezy co zmienia w wersji EU. Co napewno sie zmieni to pewne dzwieki postaci, nowe twarze, emoty niektore, czesc fluf content, i reszta lokalizacji + 2-3 patche do przodu w porownaniu do wersji Azjatyckiej (za te pare miesiecy)

Co prawdopodobie sie rozniez zmieni to ilosc xp za questy i moze ilosc questow. Nie od dzis wiadomo ze azjaci wola grind niz questy a my wolimy bardziej questy. Takie zmiany byly robione w wielu azjatyckich tytulach wiec mozna sie tego i teraz spodziewac :)

PS: W L2 bylo 10x gorzej niz jest teraz, jak gra wyszla po retial to byl koszmar teraz to jest easy mode w L2 ;)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 19:29 
Cytuj  
Kheb bez obrazy, ale wydaje mi się że masz trochę naiwne podejście do NC. Nie wieże że zmiany w stosunku KR wersji będą jakieś duże, poza zlokalizowanymi questami (ew pewną ilością dodatkowych ale to mało prawdopodobne) i może zmienionym levelowaniem xp/quest xp/mob nie przewiduje innych zmian (a już na pewno nie zmieni się grafika)

Tak BTW to do tej pory nie znalazłem żadnego info na temat naszego (us/eu) dev teamu który miałby jakiekolwiek modyfikacje wprowadzać. Jeżeli masz info że taki team w ogóle istnieje (nie mówię tu o community teamie, tech supporcie, czy lokalizacji) to podlinkuj, bo naprawdę bardzo by mnie to ucieszyło.

Co do patchy to też IMO śnisz na jawie. Już samo opóźnienie pokazuje że NC nie zamierza zmieniać przyjętego z L2 sposobu wydawania u nas ich gierek. Tzn wszystkie patche będą wprowadzane w takiej kolejności i podobnych odstępach co w KR.
Tzn rok po premierze w KR, wyjdzie nasza wersja, ale będzie to ta same wersja co u nich w dniu premiery, a nie co u nich w danym momencie.

Naprawdę bardzo chciał bym się mylić w tych kwestiach... Czas pokaże

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.