mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 13.08.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 23:06 
Cytuj  
O_O 90% graczy na serwie to mordercy (PK) wiecie dlaczego? bo straz jest brdzo slaba! a i soa jest poprostu rajem dla chaos a nie powinno tak byc! wiec me propozycje
1) Straz silniejsza i szybciej reaguje (silna na tyle zeby jeden morderca niedawal rady 2 straznikom
2) Kazde wieksze miasto powinno miec Burmistrza.
3) Pozwolenie na budowe tzeba by bylo kupic pozwolenie na budowe (domy zamku) i powinno to wygladac, kupuje sie za 20k pozwolenie na budowe maleko domy idze sie w miejsce gdzie jeszcze nikt niezablokowal zimi i stawai to (twozy na jakims opszaze plot i brame) i tylko w tym miejscu moze budowac
jakie plusy owiele mniejsze lagi gdyz treaz ludzie stawiajom sobie ploty drzwi ble ble gdzie popadnie a teraz mogli by stawiac w tym miejscu ktore wykupili.
4) starajcie sie gmowie : ubierajcie chociaz tych sklepikazdy w miastach bo na golasa to ; tak niewypada.
5) Poprawienie chociaz troche klimatu, zabronienie czegos takiego jak :smile: ;] ok lol str uP mam 34 mining i inne takie poprawilo by to chociaz troszke gre.
6) mniajsza ilosc wykopywania i wylawainia zywiolow (to powoduje lagi)
7) Ustalenie Lorwa Orderu i Lorda Chaosu kazdemu dac zamek i wladanie nad kilkoma miastami i moze by cos sie ruszylo jakies wojny albo cos. Teraz ten pomysl o powstaniu orderu ; 0.1% szans ze sie uda gdyz niema srowdkow i 100% tych co chca budowac order to NB a szkoda.
:cool: Rozmieszczenie w lasach zwiezakow bo to niewyglada dobrze caly las obiegalem 0 zwiezakow ale kolo mista bylo z 50 w jednym miejscu i maiem takie lagi ze bu..
tyle z mej strony teraz prosze sie wypowiedziec i sorry za bledy i ine takie...

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 23:10 
Cytuj  
Witamy kolejnego pana z CL, klimatu takiego jak ty proponujesz raczej sie nie doczekasz. Ni bedzie zakazu uzywania usmieszkow(chyba, ze cos sie zmienilo w tym temacie a watpie) A co do Lorda Chaosu, to: :lol: "Lord", nasza "Rada" ledwie przeszla a ty chcesz Lorda odrazu... :/


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...


Posty: 10
Dołączył(a): 13.08.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 23:15 
Cytuj  
Ja chce zeby byly wojny miedzy redami i niebieskimi a do tego tzeba kogos kto ma wladze i to najlepiej nadana przez gma

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 23:28 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-14 00:06, Neron napisał:
O_O 90% graczy na serwie to mordercy (PK)

Nie PK tylko glupki co noobow tluka :/ No coz, nic nie moge zrobic :/

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 23:29 
Cytuj  
Khem sie wtrace... do tego to potrzeba zeby byli tacy co maja ochote byc blue i tacy co maja ochote byc red i sie tluc nawzajem.

Zadne nadania przez GM'a nie sa potrzebne zeby byly wojny miedzy gildiami, tylko... ze gildie jeszcze tych wojen musza chciec.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 23:29 
Cytuj  
Neron o to my sie juz postaralismy. Chaos nieformalnie juz dziala i nie sa to jacys PK tylko prawdziwy Chaos, wiec zajecie bedzie :smile:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 00:45 
Cytuj  
Tiaaaa mialem okazje dzis poobserwowac ten chaos hihihihi.

Powiem szczerze o kant dupy potluc, dobrze ze niedlugo wyjezdzam na wakacje.

A wyglada to tak:

Wpada do miasteczka grupka kretynow na czerwono, robia rozpierduche wlacznie z killem po resie (dobrze ze nie kradna, chociaz to tez im sie zdaza) i tak naprawde to mozna isc spac, bo pograc to sie nie da.

Za moment beda komentarze ze sie nie znam.. ale kurde, powiem tak z kim ten chaos chce walczyc? z rzemieslnikami???

No to ROTFL


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 01:33 
Cytuj  
mowilem ze to nie wypali :grin: my jak nie mielismy sie z kim bic to sie tluklismy miedzy soba, no i rzemieslnikow nie bilismy(no moze 1 na tydzien)


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 09:41 
Cytuj  
Spoko, niedlugo powstanie pewnie "Order" :grin:.

A co do wladzy nadanej przez GMow... przeciez to jest po prostu smieszne. Taka wladza jest fikcyjna, sztuczna i prawde mowiac to rzadna wladza. Zawsze powtarzalem, ze teoretyczna wladza w UO raczej nie powinna zaczynac sie od "tytulow", ale raczej wladzy wykonawczej. Czemu? Wpada grupka graczy spod reda, rozwala wszystko, a Lord sam musi bronic swego miasta... Drugi przyklad - jak chce np sprawowac wladze bez wladzy wykonawczej? Ktos musi te niby ustawy wprowadzac w zycie i wykonywac wyroki wladzy sadowniczej. Poza tym tak to jest z czyms spod znaku "wladzy", ze cos za cos. Jak mi ktos bedzie tylko bral, a zero w zamian to sie i bedzie lud ciskac... niw mowiac juz o tym, ze ma sie lepszy "autorytet" kiedy za wladzaca stoi przynajmniej kilku ciezko uzbrojonych wojow :grin:

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 14:09 
Cytuj  
ten ostatni hehe najazd byl swietny straznik zkillowal Nemezisa oczywiscie ktos go lootnal wpada do banku znowu zabil go straznik znowu go zlootowali, wpada znowu i krzyczy ze wszystkich zabije, no to podszedlem walnalem z miecza i zdech. Ale najlepsze byly jego texty na msg:
Juz niezyjesz!
Krzyczalem na kogos innego! (skad moglem wiedziec?)
potem troche wymiekl:
Ja dopiero sie wskrzesilem, niemialem zbroji.
(wzruszajace chlip,chlip)
Jak tak ma wygladac ten chaos to ja stad spadam.
Jak rozpetalem wojne Aeroth vs Chaos (bo napewno polecial po kumpli i na mnie poluja)czyli adept warrior Vs Chaos :razz:

_________________
Rincewind przeżywał orgazmy, niektóre nawet w towarzystwie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aeroth dnia 2002-08-14 15:12 ]</font>

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 14:21 
Cytuj  
Taaaaa znam to :smile: kiedys Psyche płakał ze go zabili jak niemiał broni :grin:

Ach ten dzisiejszy chaos , narzekają a sami reskillują :sad:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 16:10 
Cytuj  
Po pierwsze to nie plakalem dlatego, ze mnie zabili, bez broni, tylko dlatego ze mnie zaraz po wskrzeszeniu jeden z twoich Chonorowych Obroncow SC zaczal killowac. Mniejsza o to. A co do Chaosu to odpierwiastkujcie sie, co? Nie podoba sie, nitk was trzymac nie bedzie. Plany powstaly wczoraj a wy juz sie czepiacie. Potraficie tylko krytykowac. Stworzcie cos lepszego, to wtedy pogadamy jak rowny z rownym.


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 17:17 
Cytuj  
Psyche chaos juz istnieje na SoA, tyle ze nie w postaci organizacjii czy PK ale ogolnie, nikt nie wie co ma ze soba zrobic, raz bije raz jest bity :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 18:11 
Cytuj  
ja wiem czemu "zlo" w UO nazwali Chaosem, bo jest to jedna z rzeczy ktora nigdy nie pozostanie uporzadkowana :razz:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.