mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 16:20 
Cytuj  
ZROBCIE COS Z TA MAGIA WOJ JEST NA DWA MINDBLASTY K**** WOJ NIE MA SZANS GHRRRR

przesada to jest ,owszem grac magiem nie jest latwo ale bez przesady kurwa

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 16:39 
Cytuj  
eee ale woj jest na 2 mind blasty jezeli mag zaatakuje pierwszy, jak woj to mag jest kaput


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 17:04 
Cytuj  
Obrazilam sie, bo .... to nie jest glupota.
SoA to nie OSI, tam (z tego co wiem) zupelnie inaczej dziala i magic resistance i evaluate inteligence.
U nas jest jak jest, czyli magia jest za silna i juz.
W zwiazku z tym trzeba troche zrownowazyc magow i fighterow.
Jest jeszcze pare innych przegiec, ale to zalatwimy pozniej ....

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 17:18 
Cytuj  
przeciez mowie ze mag jest do zabicia przez woja, i to woja bez resista, wiem bo sam sprawdzalem


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 17:24 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-16 18:04, Karanira napisał:
Obrazilam sie, bo .... to nie jest glupota.

Eh, przepraszam ale zdania nie zmienie... :sad:
Cytuj:
SoA to nie OSI, tam (z tego co wiem)
Ale OSI jest najlepsze, dlatego powinnismy czerpac z niego jak najwiecej (patrz: NL).
Cytuj:
Cytuj:
zupelnie inaczej dziala i magic resistance i evaluate inteligence.

Dziala tak samo, sam robilem poprawki, nie ma zadnej roznicy.
Cytuj:
U nas jest jak jest, czyli magia jest za silna i juz.

Jest za slaba, o wiele... Na osi jest ze 2 razy mocniejsza i dlatego pojedynki sa tak ekscytujace.
Cytuj:
W zwiazku z tym trzeba troche zrownowazyc magow i fighterow.

Owszem, fighter jest o wiele za mocny, jak nie wiezysz to pokaze cie jak walczy fighter z 7gm na maga 7gm, zaloze sie ze bedziesz 10 minut siedziala i patrzyla w szary ekran ze zdziwienia co tu sie odwala fighterem :/
(cut!)

Reasumujac, jezeli nie wiezycie to moge kazdemu po kolei udowadniac wyzszosc fighterow, po prostu zrobi sie maga i woja, udostepni haslo chetnym i sprawdzimy, zgadzasz sie?

board/viewtopic.php?topic=3799&forum=12&0
_________________
"Ahaaaa, zniknela tak? I to tez ? Az tyle? Naprawde? Ojej, i to tez wcielo? To niedobrze. Aha, a wiec tam byl i rozowy slonik? Ile? I pewnie tesknisz? Odjelo? Jakze mi przykro.. Co chcesz zdejmowac? Ladnie ci w czerwonym.
Zdejmowac? Oddac?
Nie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: bloob dnia 2002-08-16 18:29 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 18:32 
Cytuj  
poza tym po dodaniu nowych potow mag ma przewalone na max


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 19:10 
Cytuj  
Ja sama nie gram, wiec na wlasnej skorze sprawdzic nie moglam, ale z tego co gracze mowia i tego co widzialam zza rogu, to widze ze mag jest za silny.
Ty Bloob magiem grasz czy co, ze tak tego bronisz ?

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 19:14 
Cytuj  
ja stworzylem postac maga i woja, magiem zabijalem wojow, a wojem magow wiec jest wyrownane, tyle ze oni nie umieja wykorzystac skilli


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 19:20 
Cytuj  
Prosze was oto byscie sei nie klucili bo kazdy z was ma racje inaczej widzi to mag inaczej woj inaczej archer
mag sie skarzy na archera bo on go moze NP sciagnac z zasiegu.
woj sie skarzy na maga bo nawet do niego podejsc nie moze.
archer sie skarzy ze bla bla bla.
kazdeu cos nie pasie a ja to widze tak
woj by zniesc maga potrzebuje jakiejs taktyki podejsc a nie mysli ze jak zuci sie na niego na slepo to mag musi przegrac bo on ma gm sword i gm healing, archerom nie pasi bo jusz nie sa najlepsi co im sie bardzo podobalo (sam uwazam ze byl przesadzone bo lucznik sciagal mnie w drzwiach uzdrowiciela gdy stal za miastem :/ ) i teraz sie buntuja.
a magowie sa najlepsi bo zasluzyli poniewaz
REGI !!- wiaze sie z kasa DUZA!
zdobycie czarow - wiaze sie z kilkunastoma godzinami latania i meczenia sie z demonami itp
a pozatym Wojownik na maga liczy sie tez doswiadczenie bo np jak ja sie zuce na takiego lopka ktory jest na tym serwerze odkad pamietam to jest pewne ze mnie zjedzie jak chce (kazdy noob sie skrzy ze mag rulz)
LUDZIE wy gracie w UO miesiac, 2 no moze 3 miesiace a oni w to graja od roku wiec sie nie dziwdzie ze baty dostajecie :/
wiec uwazam ze potega magow jest zaslozona poniewaz jest to najtrudniesza profesja ze wszytkich.


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 19:20 
Cytuj  
Hmmm , nie widzialem butelki demon dispel , wiec nie tak zle magowie maja poza tym np. vortex disarmuje . Mag tez moze miec wrest lore i disarmowac i zabrac wojowi bron , wiec mag jest najsilniejszy [ 2x Mindblast zabiera 100hp ]. Bloob powinno sie jeszcze hidding usunac zeby bylo fair .

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 19:24 
Cytuj  
Jeszcze jedna sprawka , alchemist powinien byc najlepszy gdyz dedly poison [ okolo 15 ns ] .

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 21:39 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-16 18:18, lobo_17 napisał:
przeciez mowie ze mag jest do zabicia przez woja, i to woja bez resista


Moge sie zgodzic, ze dobry woj zabija maga bezproblemu ale napewno nie bez resista(no chyba, ze ten mag grac nie umie, lub jest ciota maksymalna) a co do tego, ze magowie sa za slabi, to wybaczcie ale nie zgodze sie...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 22:48 
Cytuj  
Hefastos mylisz sie , ty chyba nigdy niegrałes wojem :/ 2 mind blasty i 100 Hp????

Czlowieku idz pograj a potem mów :/ bez problemu mozna zrobic ze mag zabiera MB zabiera 10 lub mniej Lifa :smile:

Psyche z magiem jest tak , ze on niemusi byc gotowy do walki z wojem , a woje musi zawsz byc czujny pierwsze 10 sekund mogą zawazyc na przegranej lub wygranej :sad:

Dlatego specjalnie olewam SC i tworze postac zeby cos udowodnic :/ jak mi wyjdzie to co wtedy???? powiecie za mag zasłaby?????? :razz:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 01:11 
Cytuj  
bez resista sie da, starczy hiding i stealth :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 06:42 
Cytuj  
[quote]
2002-08-16 23:48, Shinji Ikari napisał:
Hefastos mylisz sie , ty chyba nigdy niegrałes wojem :/ 2 mind blasty i 100 Hp????

Czlowieku idz pograj a potem mów :/ bez problemu mozna zrobic ze mag zabiera MB zabiera 10 lub mniej Lifa :smile:

Psyche z magiem jest tak , ze on niemusi byc gotowy do walki z wojem , a woje musi zawsz byc czujny pierwsze 10 sekund mogą zawazyc na przegranej lub wygranej :sad:

Dlatego specjalnie olewam SC i tworze postac zeby cos udowodnic :/ jak mi wyjdzie to co wtedy???? powiecie za mag zasłaby?????? :razz:


Po pierwsze Shjin widzijalem jak Artemis mojego kumpla poklada [kumpel mial 100str].
Po drugie gralem na roznych serwach i emu i mam do czego porownywac , kiedys troszeczke na OSI pogralem .
Po trzecie Woj nie zabije maga [ invisibility +flamestrike + mind blast i dupa znimna ]
Po czwarte MS jest dalej za silny kladzie potforki z 400 x2 wiec bedzie 10x slabszy [ patrzylem wczoraj wieczorem ].
Po piate lezymy do ponedzialku :grin:

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 09:56 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-17 02:11, lobo_17 napisał:
bez resista sie da, starczy hiding i stealth :grin:

Bomba jeden skill wymieniamy na dwa. Bezproblemy upchne je w 20 punktow jakie zostalo mi do scillcapa :/


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 10:03 
Cytuj  
1 mi to mb zostawia gdziestak 10 hp wiec jak mi tu mag z wresem podleci to moze byc kiepsko
2 jest czar ktory mnie kladzie na raz nawet nie podbiegne a nawet jesli gdybym podbiegl a mag ma wresa to goi nie zabije no chyba ze sie w potionki zaopatrze to bedzie musial 2 czary walic i zginie
3 van the insane czy jakos tak rozwalal wojow spkojnie a teraz gdyby tu kots taki wyskoczyl to normalnie tylko lucznicy moga cos takiemu zrobic
4 to wy tu chcecie zeby tu sami magowie latali :sad: przeciez to jest monotonne takie jak sami magowie rozumiem potezna magia ale ja to trudno wytrenowac a tu to pestka

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 10:39 
Cytuj  
Hmmm duzo tego do czytania po dwoch tygidniach :sad:

Ale powiem co mysle, wszyscy licacy sie magowie (nie mowie o noobach ktorzy maja 60% magery i twierdza ze wiecej nie cwicza bo na regi nie maja kasy i ze do 70% to moze za dwa miesiace dojada <--- spotkalem paru takich real ) sa doswiatczonymi graczami, nie powiem magiem gra sie o wiele trudniej, od kiedy pamietam mialem woja, bo mag byl dla mnie za trudna postacia, dopiero od niedawna gram magiem i idzie mi w miare ale tylko ze znam mechanike gry dosc dobrze. Powiem tak wiekszosc graczy dostaje od magow poniewaz nie maja zadnej taktyki i dla tego ze sa top doswiatczeni gracze a nie jakies 1 miesieczne podlotki.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 12:50 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-17 11:03, Volo napisał:
4 to wy tu chcecie zeby tu sami magowie latali :sad: przeciez to jest monotonne takie jak sami magowie rozumiem potezna magia ale ja to trudno wytrenowac a tu to pestka


tu niestety sie z toba nie zgodze, predzej zrobie 4 gm w roznych broniach niz ty gm magery i przy okazji nie wiesz chyba ile taka zabawa w maga kosztuje - niestety mag nie ma czaru 'create gp' a szkoda :razz:
moze alchemicy poszukaja sposobu na zamiane irona w zloto :]


_________________
THC RULES

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 15:18 
Cytuj  
Cytuj:

Po trzecie Woj nie zabije maga [ invisibility +flamestrike + mind blast i dupa znimna ]



Wiec twierdzisz ze woj niezabije maga , fajnie :smile: ludzie widzicie GM mówi ze woj niezabije maga to woj niezabije maga :razz:

Robie juz maga :smile:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.