mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 12:01 
 
ja bym chetnie z nim zawalczyl ale powiecie ze GMi stronniczy i ze specjalnie przegralem


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 12:09 
 
No to zawalcz, co cie obchodza inni. Sam bym to chetnie zobaczyl :smile:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 13:59 
 
Chaos kontra Bloob to bym chciał zobaczyc :grin:

Pewnie wygrałby....... :razz:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!


Posty: 24
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 16:59 
 
Jak to powiedzial Gallahad "wszystko zalezy od umiejetnosci prowadzacego postac". Nie wiem czy pojedynek Bloob vs Chaos przekona magow (jesli mag padnie) lub wojow (jesli to oni "zle wypadna") Najlepiej bylo by zrobic testy ale... Pamietacie film "gry wojenne"? Tam komputer gral sam z soba by okreslic prawdopodobienstwo zwycieztwa jednej ze stron. I taka proba bylaby najleprza - jesli juz trzeba takie walki uzadzac. Czlowiek popelnia bledy przecie. jedno potkniecie spowodowane zlym nastrojem, bolem glowy, etc. i sukces zostaje przekreslony. Jednakze zdaje sobie sprawe, ze zaprogramowanie takiego "poligonu" jest trudneniemozliwe... Wiec nie ma co sie klucic. Gdyby to bylo Diablo moznaby bylo dyskutowac - a tak?


_________________
Ad maiorem Chae gloriam

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 17:21 
 
Ja znajde czas :smile: Po prostu raz gracz gra magiem, raz ja, i tyle :smile: problem polega na tym ze jak bym przegral magiem to powiedza ze przegralem specjalnie, wiec i to odpada.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 18:27 
 
coz oprocz umiejetnosci potrzebne takze szczescie w losowaniach, nie zawsze magowi wyjdzie zaklecie i nie zawsze woj trafia, a gdy ma pecha i zdazy sie to 3 razy pod rzad to moze to diametralnie zmienic sytucje


_________________
THC RULES

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 21:18 
 
Szczescie w losowaniach w uo to akurat nie problem, praktycznie nigdy nie bedzie duzej roznic pomiedzy wojami wlaczacymi ze soba chociazby bylo klonami......

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 21:24 
 
to moze to tez by ciutke zmienic
choc z tym wplywem losowania to roznie bywa czasami jak sparujemy (wrest) to raz jade przeciwnika z perfectem by za chwile zjechal mi pol zycia


_________________
THC RULES

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 21:53 
 
A ja bym chciał wiedzieć czy to mozliwe ze woj z gorszymi skillami mogl mnie (woja) pojechac :sad: i jaki wpływ na walke ma anatomia?

Jeśli ktoś ma ochote powiedzieć mi jakie taktyki moze miec woj? To sie bardzo uciesze :grin:


_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 23:24 
 
Anatomi ma DUZO do obrazen fizycznych :smile: woj bez anatomi duzo niepotrafi pokazac :razz:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 09:48 
 
Siemanko Bloob wiesz co mozemy sie zmierzyc ja bede wojem a ty magiem :smile: zaloze sie ze cie ubije :smile:


Magiem grac nie umiem wiec :razz:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 11:24 
 
Nie ma sprawy :smile:
Zakladamy sie o... hm naj akich serwerkach grasz? :grin:

ps: tylko jedna sprawa... tutaj trudno wojem przegrac :smile: wiec stawki musimy zrobic takie zebys ty wiecej tracil :smile:
_________________
[url]<!-- BBCode Start --><B><!-- BBCode Start --><I> Warrk![/url][/b][/i]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: bloob dnia 2002-08-19 12:25 ]</font>

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 10:02 
 
Hmm gram narazie tylko na NL
Jak mamy walczyc to zeby bylo uczciwie a nie ze ja bede wiecej tracil :smile:
To tak by bylo :
Fencing
Tactics
Anatomy
Healing
Resist speels
Poisoning
Hiding

a staty to 115/10/100

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 10:33 
 
max stat to 100, pozatym juz mowilem ze wojem to wygrasz z kazdymmagiem na soa...

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 10:45 
 
to dlaczeog mag jest taki zly ? Poprawcie go !!


_________________
>>>>> Sqn to zdrowie kazdy "madry"czlowiek to powie. <<<<<

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 10:53 
 
BAyu wiesz czemu jest taki zly bo wojowie beznadziejni.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 13:01 
 
a raczej gracze ktorzy tymi wojami graja :smile:

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 15:29 
 
A nie prawdaa bzdury gadacie!!!
Wojowie sa kiepscy bo magowie dluzej graja :sad: np taki astaroth...
Policzcie ile osob ktorzy graja od poczatku serva sa wojami?? Po za tym jest wielu nb.


_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 18:32 
 
#@##@##@##@##@##@##@##@##@##@##@##@##@##@#
Podsumowanie:
No wiec:
woj(ja):
str 75
dex 90
int 50
alchemy
poisoning
healing
anatomy
fence
hide
stealth
((bez resist))

mag:
81/63/81
magery
eval
wrest
anatomia 80
tac
bs 95
ins
25 hide

postacie mogly grac z tym co same sobie zrobily lub co mozna kupic od normalnego vendora, stad moje alchemy i poisoning a u jashchoora bs(magic ice)...

No i walka... efekt wrecz smieczny, 30-40 sekund i mag lezal.. nawet nie uzylem bandazy...

I to wlasnie uznamy za wynik :/ Tragiczne...

drugi raz zadeklarowalem sie ze bedzie walka bez poisona.... i znowu biegalem bez sensu a mag zdejmowal mi reflecta ktorego ja sobie robilem potionami... efekt w sumie taki sam tyle ze walka trwala dluzej...

wiec powiedzialem ze walcze bez potionow...
no ale wtedy przesadzilem :grin: 4 skille... alchemy, poisoning, hide, stealth... staly sie bezuzyteczne, wiec anatomy, fence, healing zostaly do walki, a to za malo... no i wtedy to mnie juz skosil, ale w koncu postac nie byla robiona na taka walke... zawalczcie sobie z 3 skillami walczacymi na maga z 5-6(?)x w walczacych i to bez resista :grin:

hmm paraliz jest mocno przesadzony, cos z tym zrobie... tyle ze wtedy to juz nawet takim wojem(3walczace) maga mozna bedzie mozna sprac, bo prawda jest taka ze bez paralizu niestety nic by mi mag nie zrobil :sad:

reasumujac, walka z magiem dobrze zrobiona postacia jest wrecz smieszna :/ to po prostu zalosc wzbiera jak sie to nazywa 'magiem'...

to by bylo na tyle, milego wojowania, magowie: rzuccie dobrze paraliz i walka wasza :grin:

woje: robcie mula z alchemy :grin:

_________________
[url]<!-- BBCode Start --><B><!-- BBCode Start --><I> Warrk![/url][/b][/i]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: bloob dnia 2002-08-20 19:36 ]</font>

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 21:32 
 
Widzialam ta wasza walke i wiecie co ? ...
To bylo zalosne, i stworzone przez was postacie (praktycznie nieosiagalne zestawienie skilli) i sam sposob walki.
Poza tym o ile ciekawiej by to wygladalo, gdyby, walczyli gracze swoimi rzeczywistymi postaciami.
Proponuje jutro o 15. Niech fighterzy wyznacza jednego, magowie drugiego, a Hefajstos wrzuci ich do jaskini. Ten ktory wyjdzie zywy wygrywa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.