mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 10:27 
Cytuj  
Teraz to sie grac nie da wezcie odajcie bierna medytacje bo czary to mozna tylko do polowy many wali bo ponizej w trans nie wchodzi i trzeba czekac minute albo dwie az w trans wskoczy, przeciez to chore.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 13:20 
Cytuj  
zrob gm medytacji i nie bedziesz mial tego problemu :razz:
a najlepiej olej medytacje i skrec sobie zoestawik z ice


_________________
THC RULES

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 13:35 
Cytuj  
Albo lykaj potiony many...


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 17:21 
Cytuj  
mala butelka - 3
wieksza - 7
troche sie trzeba nalykac


_________________
THC RULES


Posty: 24
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 19:42 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-19 11:09, Volo napisał:
jasiek specjalista od pisania wypracowan jasiek ty bedziesz mi pisal wypracowania z polaka a lupus je bedzie wzbogacal swoim slownictwem i bede mial conjmnej 4 ze wszystkich wypracowan :wink:


Maniak... :smile:


_________________
Ad maiorem Chae gloriam

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2002, 10:47 
Cytuj  
Wracajac do tematu: Uwazam, ze mag czar magic unlock nie powinien otwierac kazdych drzwi zamknietyc na klucz a nie potraktowanych czarem lock. Troche to bezsensu, bo zrobie sobie magazyn w domu a byle mag mi go wyczysci... Wydaje mi sie, ze czar unlock powienien dzialac tylko na te zlockowe zamki...
Rozmawialem o tym juz z bloob'em, ale on ma odmiennne zdanie na ten temat. Mam nadzieje, ze inni nie podziela jego pogladow :smile:

Edit: Shit nie zauwazylem ze to okragly post :smile: No obiecalem zadedykowac go Eldornowi, ktory swego czasu usilnie probowal mnie przegonic w ilosci postow :razz: Tak tez czynie, aha i Eldi nie smuc sie, moze 2000 bedziesz mial szybciej :grin:
_________________
"Ten naród się podniesie, zwycięży i zginie,
miecze na wrogach połamie
A potem wroga myślą zabije"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-08-25 12:19 ]</font>

*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2002, 10:58 
Cytuj  
Zgadzam się z Psyche, czar unlock powinien otwierać tylko zamki zlockowane a nie zamknięte na klucz.


_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2002, 12:17 
Cytuj  
Prosze GMow aby cos zrobili. Przeciez kazdy moze wejsc zaznaczyc sobie runa i kiedy zechce spladrowac dom. To jest nonsens... :sad:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...


Posty: 17
Dołączył(a): 24.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2002, 12:47 
Cytuj  
Kopanie rudy: w kilka minut mozna nakopac 200 i wiecej zelaza i po 25 - 50 kolorowych rud. Kopie sie na raz po 9 sztuk.
Zrobcie tak samo ze skalami bo budowanie czegokolwiek wiekszego nic mala wiezyczka 5x5 bedzie trwalo rok. Podniescie ilosc wydobywanych na raz skal tak jak w przypadku metali do 9.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2002, 22:38 
Cytuj  
Dzieki psyche mojego tysiaca tez dostaniesz :smile:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2002, 09:29 
Cytuj  
Co do propozyji Psyche na temat unlocka to ma racje. Jest to zgodne z wiekszoscia niekomputerowych RPGow. Ktore jakby nie patrzac sa prekursoarami ultimy.


Posty: 1
Dołączył(a): 11.09.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 12:05 
Cytuj  
Ja mam propozucjie żeby ograniczyć to wykopywanie rudy bo to paranoja w godzien mieć 1000 ultimy i każdje innej rudy, pyzatym jestem za zwolnieniem przyrostu skili i statów, teraz w tydzień można mieć praktycznie GM BS co to ma być nikt już zbroi nie kupuje bo sobie kowala zrobi to jest za proste i za szybkie, co z tego ze niby newby nigdy niemiały szans zawsze taki jest ten świat i to jest bezsensowne z tym przyrostem. Jeśli możecie to zróbcie cos z tymi rudami żeby złoża były ograniczone i żeby skille wolniej rosły, bo co z tego ze większość ludzi goniła za tym żeby mieć dużo siły itd ale mieli zabawe a teraz zrobią już te wypasione staty w mgnieniu oka i się nudzi. Pyzatym jestem za podniesieniem cen bo z kasom tez niema co robić co lepszy gracz ma jej w H.... i jest mu ona niepotrzebna, pyzatym można by było przywrucic .setjoba wtedy łatwiej było by się zoriętowac kto i czym się zajmuje , no i zmienić zasady przyrostu karmy bo to tez jest równo zjebane, żeby za zabijanie jakiś upadłych nekromantów lub innego badziewstwa karma spadała to jest śmieszne i w dodatku w większości wypadków potwory bardziej obniżają karmę niż podnoszą to tez jest jednak skopane. To na tyle mojego marudzenia !!!!!

*

Posty: 68
Dołączył(a): 30.08.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 12:56 
Cytuj  
Ja ci Spider powiem jedno jestes chory ... Kto sprzedaje spodnie z utimate za 30 k [ nawet nie exp ] ? Predzej bym wolal zrobic se kowala nawet w miesiac grania .

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2002, 19:13 
Cytuj  
Poprawic healing ze mozna by bylo sie tylko leczyc jak sie stoi w ruchu leczenei by sie przerywalo bo narazie wojowie maja po 10 rak :sad:

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.09.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2002, 20:15 
Cytuj  
woje podczas walki trzymaja bron w zebach i sie lecza :grin:


_________________
Obrazek nie zadzierać ze mną.. Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.