mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2002, 22:06 
 
Nom czlowiek sie nameczy przy magery ... jak by czarna zmiejszyli to bym sie zalamal ;p

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2002, 22:25 
 
Ad1. Nie mozna jej w biegu czarowac ( zmienilem dzisaj )

Ad2. Jest potion wiekszego odbica czaru - dajcie sobie dac linka, jak mag zwiewa pijecie butleczke i juz tylko z oddali slychac wylweajaca sie lave na maga..

Ad3. Jest specjalna ruda ktora chroni przed czarna magia. Full plytowy komplet z tej rodu dzaje gdzies 70 - 80 & nieudanego ataku, a jak jeszcze mamy tarcza i bron to prawie 99 %.... To jest wlasnie specalnie dzialnie przy okazji. Zeby nie byla sama medieva itp... Teraz mozna np trenowac woja - zabojce magow i takiemu komus sie przydaje taka zbroja... a sa jeszcze inne jak Thorus ( regenaracja zycia ), atlaso (dodatkowa sila ) i Plomienna ( obrazenia od ognia w broni )... wiec dobierajac typ rynsztunku tez trzeba myslec, z kim bedziemy wlaczyc, bo nie ma rudy "najlepszej i na wszytko".

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2002, 22:27 
 
hehe ja tez sie znam na strategi normalnie raz bylem na poligonie ale zajmowalem sie zbieraniem lusek po nabojach od kalasza :grin:

a co do czarnej magi to troche ten link ma zeczywiscie zaduzy zasieg ale powinna czarna magia byc niezmieniana z wyjatkiem linka :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Volo dnia 2002-08-27 23:30 ]</font>

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2002, 22:27 
 
Ad4. (swiete slowa w formie pytania nad ktorymi sie trzeba gleboko zastanowic) - "Po co mi musk?!"


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2002, 22:30 
 
powiem ostatni raz :razz: Volo nie pierdol :] patrz post yerpa

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2002, 22:31 
 
widze :razz:



AAAA TO MOJ 100 POST JEJEJE :grin:

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2002, 22:35 
 
ty se nie nabijaj w tym topicu postow masz od tego madry topic shi ni giego :razz:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2002, 22:56 
 
powiem krotko, ten co nazeka ze magia za mocna ma burdel w glowie
1. minusy woja: delay miedzy potami, nie mozna sie od razu uleczyc, nie mozna sie leczyc jak ma sie poisona
2. minusy maga: niemoznosc czarowania w biegu, niemoznosc czarowania z bronia w reku, bez zbroi z ice 3 czary i nie ma many, poty z resistem dla wojow, niemoznosc czarowania w zbroji, dobry mag to czyste PvP bez mozliwosci zarobku na tamowaniu itp.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2002, 22:57 
 
hmm dlaczego mag ma wiecej - ? dowalic wojom ;D

*

Posty: 120
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2002, 23:29 
 
Dla maga sa wymyslane na sile mozna tak samo glupoty wymyslic dla woja: wojownik nie moze atakowac na odleglosc, plate zmniejsza dexa, jak zostanie spralizowaney to zima, dobry woj 1vs.1 to czysty woj bez mozliwosci zarobku, by walczyc musi miec bezlagowa gre, moze zostac zlinkowany, nie moze sei dopakowac jakas magia a mag mze poty nalykac i magia sie wspomoc, dobry mag wrestrer mzoe wyrwac wojowi bron.. itd. jak snieg zacznie padac to sie bron w rece slizga a jak sa urodziny mamy to zle celuje bo rozkojazony, a jak chce mu sie siusiu.... :wink:

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2002, 23:33 
 
woj ma poty na czarna mam pytanie do gm'ow czy pota reflecta na czarna idzie przebic arrowem?

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2002, 23:49 
 
Nie no co jak co, ale ten link jest troche przegiety... przez pol swiata? :/ Tak samo przegiete jak anatomia dla wojow, ale na to ja nie narzekam :razz:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2002, 23:55 
 
Garf jest pot na reflecta przeciw czarnej, jest metal dajacy 99% resista, i narazie nie ma paralizu :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 00:08 
 
Chwilowa uczta dla wojow, ale nie cieszcie sie i na Was przyjdzie czas ;]


_________________
Qui non est mecum, contra me est!

*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 04:33 
 
Veg nie chodzi mi o usunięcie czarnej bo istotnie musicie się nieźle napracować żeby zdobyć jakiś sensowny poziom (te 95%), chodzi mi tylko o zasięg, po drugie nie jestem wojem tylko krawcem, tinkerem i kowalem i mimo żecały czas od początku grania na tym serwie kuje bez wytchnienia (prawie bo musiałem zrobić kiedyś krawca [3dni]i tinkera [coś kolo 6dni]) to nie moge nadal kuć rudy ochrony przed złem a wnioskując z częstotliwości z jaką ją wykopuje przy GM mining to długo jeszcze jej nie będe kuł, sądze że będzie gdzieś od 95% BS a do tego jeszcze troche mi brakuje. Eldorn nie pisz prosze że magia kupe kasy pochłania bo ponad połowa was bierze tą kase z ciał zabitych przed chwila graczy a tylko nieliczni idą ją nabijać na potforkach. Większość idze na crety tylko po scrolle a zaraz potem kiluje co bardzo wyraźnie widać koło Adel gdzie magowie w ciągu kilku minut rozwalają straż poczym znęcają się nad ludzmi, a rubcie co chcecie, bijcie sobie tych swoich wojów niech oni was leją ale qrwa zostawcie rzemieślników i górników bo najpierw przychodzicie do nas po ICE czy z pytaniem czy kujemy ICE a jak słyszycie odpowiedz odmowną to taki biedny górnik modli się tylko żebyś nie był mściwy i miał coś innego do roboty niż zabijanie biednych graczy choć to dlaniektórych nie jest problem, wkońcu można poświęcić te 30sec. do min. żeby zabić :sad:. Jeszcze wracając do tematy woj vs. mag z czarną, nawet jak woj zabije maga to ten se nic z tego nie robi bo wskrzesi się i dalej może czarować czarną bo niepotrzeba regów a książka jest bleśnięta ale jak woja zajebie i objebie mu ciało to woj jest goły i może sobie poczekać na kolejny zgon.

P.S. Chodzi mi tylko o zmniejszenie zasięgu czarnej magii i ew. dodanie regów możliwych do zdobycia tylko u potforków (w sensownych ilościach czyt. niezamało ani za dużo)w ten sposób Veg będziesz miał tą swoją ukochaną czarną i nikt Ci jej nie zlikwiduje ani nie obniży dmg. a tacy rzemieślnicy jak ja będą mieli większe szanse na przeżycie.

_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Siegrfied dnia 2002-08-28 05:37 ]</font>

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 06:24 
 
W sprawie linka link powinien byc ograniczony czasem odlegloscia lub iloscia wyzuconych czarow na ofiare zato nasz wspanialy link nigdy sie nie konczy a jesli ktos nie wiezy niech sobie potestuje walnie na kogos linka za 30 min mu czyms przyjebie.. ;p

I wydaje mi sie ze ktos powinien jakies ograniczenia na linki pozakladac...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 07:42 
 
"Nie no co jak co, ale ten link jest troche przegiety... przez pol swiata? :/ Tak samo przegiete jak anatomia dla wojow, ale na to ja nie narzekam"

bo jestes wojem a jak czarnej zmiejsza zasiek to bedzie to przegiecie

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 07:47 
 
wiecie... wy tu jestescie wszyscy wojami zaden mag sie nie wypowiedzial orpucz mnie i eldorna .. tylko wojowie nazekaja jak zawsze gmowie daja im poty zbroje ochrone ale nadal nazekaja to ja mam ponazekac na wasza anatomie, obnizyc do 50% dmg idziemy w strone osi przeciesz, juz wojowie sraja w gacie..

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 07:50 
 
Ostanio zabił mnie czar Dark Magic , ożywiam sie a tu..... ZNOWU MNIE ZABIŁ!!

Nawet śmierc nie przerywa linka :razz:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 07:58 
 
I tak ma byc! :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.