mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 08:19 
 
Cytuj:
2002-08-28 08:47, Veganus napisał:
wiecie... wy tu jestescie wszyscy wojami ...

Nie jestem wojem i nie mam zamiaru mnim byc a to że wypowiadają się inni woje to już nie moja wina. Grrrr

_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Siegrfied dnia 2002-08-28 09:20 ]</font>

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 08:24 
 
rzemieslikow sie bije zwykla :razz: czarna to wojow i potwory no i magow, widze ze jak wojowie nazekaja to im sie dodaje poty wszystko zeby im bylo lepiej to moze magowie teraz ponazekaja?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: veganus dnia 2002-08-28 09:29 ]</font>

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 08:54 
 
Cytuj:
2002-08-27 23:25, Yerpen napisał:
Ad1. Nie mozna jej w biegu czarowac ( zmienilem dzisaj )

Ad2. Jest potion wiekszego odbica czaru - dajcie sobie dac linka, jak mag zwiewa pijecie butleczke i juz tylko z oddali slychac wylweajaca sie lave na maga..

Ad3. Jest specjalna ruda ktora chroni przed czarna magia. Full plytowy komplet z tej rodu dzaje gdzies 70 - 80 & nieudanego ataku, a jak jeszcze mamy tarcza i bron to prawie 99 %.... To jest wlasnie specalnie dzialnie przy okazji. Zeby nie byla sama medieva itp... Teraz mozna np trenowac woja - zabojce magow i takiemu komus sie przydaje taka zbroja... a sa jeszcze inne jak Thorus ( regenaracja zycia ), atlaso (dodatkowa sila ) i Plomienna ( obrazenia od ognia w broni )... wiec dobierajac typ rynsztunku tez trzeba myslec, z kim bedziemy wlaczyc, bo nie ma rudy "najlepszej i na wszytko".


ad1 zaraz ci ktos, 'odmieni' :smile:

ad2 To sie tak mowi, ale jak ci da linka to ja np bym walil z 5 razy uo lora (ciemnia) az sie butle skoncza :smile: , wojak moze tylko czekac na smierc, sam sprawdz yerpen :smile:

ad3 Yerpen nie obraz sie, jaki pojeb bedzie na maga w plycie szedl :lol:

Heh wiesz tak naprawde to DA SIE JAKOS zabic takiego maga, pod warunkiem ze koles ma wiekszego laga a ty masz albo wyjatkowo mocna bron albo mocna trutke, i przede wszystkim od cholery bandazy i potionow :smile:

Ale ja widze akcje gdzie podlatuje dwoch gosci obaj linkuja, jeden wchodzi i potem tylko jeden drugiego leczy a pierwszy walil lawami :grin: :grin: :grin:

Damy regi i bedzie rowno.

ps: To magowie chodza w plytkach nie woje :smile:

Aha, dla magow z inscription, dopiero teraz macie bonusy od niej :smile: Wczesniej co poprawialem to ktos 'odmienial' ale moze teraz sie utrzyma...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 08:58 
 
Cytuj:
2002-08-27 23:56, lobo_17 napisał:
powiem krotko, ten co nazeka ze magia za mocna ma burdel w glowie
1. minusy woja: delay miedzy potami, nie mozna sie od razu uleczyc, nie mozna sie leczyc jak ma sie poisona
2. minusy maga: niemoznosc czarowania w biegu, niemoznosc czarowania z bronia w reku, bez zbroi z ice 3 czary i nie ma many, poty z resistem dla wojow, niemoznosc czarowania w zbroji, dobry mag to czyste PvP bez mozliwosci zarobku na tamowaniu itp.


Gowno prawda...

Minusy woja, jak na osi, ok.
Jak na osi, ok. Co do zarabiania to wymysl co inteligentnego bo to jest smieszne, wpadam do dungeona daje vortexa i zbieram 3-10k na czysto.

A co do many, co ty za czary rzucasz? Przepraszam earthquake jako debuff? :lol:

Gunaf, a dzisiaj sie sprawdzimy i ci pokaze jak beznadziejna to bedzie walka....

I regi na ta czarna musza byc bo tak przegieta nie bedzie, bez jaj ludziki...

*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 09:09 
 
Miło usłyszeć że będą regi na czarna, mam jeszcze tylko takie małe pytanko czy zasięg zostanie ograniczony ??


_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 09:10 
 
Czarna magia to jeden wielki bug , jeden czar wybija miasto .
Rzucasz link na siebie czarujesz na siebie elementale w miescie i butelka invis'a i co komu da reflect , uciekasz z miasto a po 2 min zbierasz o ile GM cie za to nie zabije :lol: :lol:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: HEFAJSTOS {WK} dnia 2002-08-28 10:11 ]</font>

*

Posty: 120
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 09:10 
 
Cytuj:
2002-08-28 00:55, lobo_17 napisał:
Garf jest pot na reflecta przeciw czarnej, jest metal dajacy 99% resista, i narazie nie ma paralizu :grin:



Jest metal, nie ma kowala co by mi wykul. Sa poty, alchemicy nie kwapia sie by je robic. Czyli wszystko jest ale niema :razz:

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 09:16 
 
Jakos ja sobie potraflem znalesc ice i kowala ktory by mi wykol, wiekszosc magow sobie poradzila ale wojaowie nie moga dziwne???
bloob nie dawajcie za duzo regow 2-3 bo bedzie tylko zamieszanie, i tak nie wiadomo jak te czary dokladnie dzialaja :/


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 09:20 
 
Cytuj:
2002-08-28 07:24, BaroO napisał:
W sprawie linka link powinien byc ograniczony czasem odlegloscia lub iloscia wyzuconych czarow na ofiare zato nasz wspanialy link nigdy sie nie konczy a jesli ktos nie wiezy niech sobie potestuje walnie na kogos linka za 30 min mu czyms przyjebie.. ;p

I wydaje mi sie ze ktos powinien jakies ograniczenia na linki pozakladac...



Nie przeginaj baroo bo to jest juz wnerwiajace... Jak grales magiem to ciagle narzekales na to ze wojowie maja za dobrze , a teraz jak grasz wojem to narzekasz ze magowie maja za dobrze...


_________________
oderint, dum metuant...

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 09:23 
 
Kazdy sobie zepke skrobie :lol:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 09:23 
 
Garf potionów nie ma bo to magicy są alchemikami i po co mają je robić ?? żeby utrudniać sobie życie ?? - nie sądze.
Co do zbroi to po pierwsze ludzi któży mogą kuć odpowiednią rude jest chyba ze 2, nawet nie wiadomo ile potrzeba BSa a jak już taką osobe znajdziesz to albo sypnie ci taką sumą że się złożysz albo powie ci że nie ma rudy bo jak narazie to nie dało się jej wiele wykopać, poprostu za mało czasu dano nam na przygotowanie (czyt. kopanie rudy) przed wprowadzeniem czarnej. Mam GM mining, od 2 dni kopie i jak narazie to mam 7 sztab i co z tego można zrobić ?? katane ??. Musiałbyś pozbierać całą rude od wszystkich górników to może by ci wystarczyło na zbroje.


_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 09:30 
 
malo czasu przez miesiac nie bylo czarnej magi bo wojowie byli za slabi, byl tylko jeden vendor o ktorym gmi zapomnieli :smile: wszyscy robili tam zapasy :smile:,hmmm bloob dobry pomysl z tym anty swiatlem chyba sie pobawie w ciemnosc :smile:, jak sie go wlanie naprawde ciemno sie robi :lol:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 09:34 
 
Eldorn chodzi mi o to że rude ochrony żadko się kopie prawie tak żadko jak Ultime więc ni jak nie da się na już zrobić z tego zbroi do ochrony przed wami, nawet jak weszła ta ruda w życie równo z czarną to pomyśl że wy scrolle macie w kilka godzin (nie wiem ile ale wystarczy aby skutecznie zabijac) a my po kilku dniach ciągłego kopania będziemy mieli szczęście jeżeli choć raz trafimy na rude ochrony przed złem.


_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 09:46 
 
scrole sa w dwoch miejsca tyle znam u smokow u ktorych teraz jest kolejka a scrol wypada raz na 5 a drogie miejsce to demony na ktore czeba isc ekipa a scrol i tak nie wiadomo czy wypadnie i to jeden a poszla cala ekipa naprawde ciezko o scrole kazdy kombinuje jak moze wiez mi. Polowe rud sie kopie w takich ilosc ze sie nic z tego nie wykuje :sad: caly ten system kopania rud jest skopany ale cuz ja poradze.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 09:53 
 
moze malo sie kupie niektorych ale czesto i po dwuch rajdach mozesz juz spokojnie kuc a z ta ruda tak nie jest, pokaz mi osobe ktora w 2 dni bedzie miala dos na komplet zbroi, przy zalozeniu ze sama sobie bedzie kopac ta rude co ja mowie pokaz mi takiego ktory bedzie mail przynajmiej 30. Dwa dni za to wam wystarcza zeby miec jakis scrolle, wiec nie ma porownania.


_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 09:58 
 
Moze by zrobic tak iz GM miner moglbym sobie wybrac z jakiegos okienka jaka rude chce wykopac, a na kazda mialbym tam odpowiednie szanse procentowe (nie znam sie na rudach wiec przykladow nie podam).

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 09:59 
 
tylko gdzie takie regi sie znajdzie i czy beda do kupienia

*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 10:01 
 
Pomysł z okienkiem jest super Akcza, a regi bedzie mozna znalezsc tylko w potforkach np. na zwyklym cmetarzu zebyscie nie narzekali ze tylko demony maja regi, jakby pozwolic wam kupowac to nic sie nie zmieni.


_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 10:07 
 
To noby beda krzyczec ze nei maja na czym czwiczyc:P

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 10:19 
 
jak juz to niech to beda zwykle regi, bo przy tej czestotliwosci co wystepuja poganskie to trzeba by tydzien zbierac zeby sie pobawic czarna(a ta i tak nie zawsze wychodzi, nawet glupi link).
btw. bloob przyznaje racje wczoraj sie pobawilem magiem i zalatwilem 3 czarami :razz:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.