mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2002, 15:07 
Cytuj  
Cytuj:
a nie zauwazyles ze niektore wyrazy maja taka sama wymowe tylko inna pisownie? np. moze i morze



Ci co mażą w zeszytach niech nie marza o piatkach!! :grin: :grin: :grin: podobnie brzmi

Cytuj:
a ja wiem jaka jest roznica miedzy"moze" a "morze"



wspaniale, to morze pojdziemy nad moze??

_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: zbrojmistrz dnia 2002-08-27 16:12 ]</font>

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2002, 15:09 
Cytuj  
No, no Xaero nam sie zbulwersowal. Hmm... Zacznijmy zatem odpoczatku:

boze Psyche jelop to ty jestes ty myszlisz ze ty jestes pepek swiata i mozesz wszystko

Wszystko ta napewno nie, za pepek swiata tez sie nieuwzam, ale spoko chooj mnie boli co sobie w tym malym lebku ubzdurales...

a ja wiem jaka jest roznica miedzy"moze" a "morze" a nawet jakbym nie wiedzial to co?

No wspaniale jednak nie jestes, az tak glupi jak myslalem z poczatku :roll:

Psyche jest lama bo raz se go zabilem w grze to on od razu zaczyna mi jechac na ircu ze ja laama itd

Tak, tutaj nalezy sprostowac, iz zabiles mnie nie 1 a 3 lub 4(dokladnie nie pamietam), przyczym pierwszy byl w twoim mniemaniu aktem zemsty za to, iz bezczelnie pozwalam sobie banowac i kickowac ciebie z irca w dodatku bez przyczyny(no comment, kto widzial jak Xaero zachowuje sie na kanale ten wie o co chodzi) natomiast pozostale fachowo nazywane sa reskillem(tak zwane zabijanie dopiero co wskrzeszonego gracza), poczym zabiles mojego konia i zlootowales ze wszystkiego nawet zbroi marnej jakosci, no nic, kiedys ci sie tam odwdziecze. Mniejsza o to...

on jest lama bo jest nie przezwyczajony ze ktos go zabija bo mysli ze on wielki maczo ja go tego oducze;p

No, tego kto jest lama to chyba niebedziemy juz rozpatrywac. Zainteresowanych odsylam kilka linijek w gore. Jesli zas chodzi o to "oduczanie", to reskillowanie mnie, jest marna metoda a w najblizszym czasie inne juz ci niestety nie pozostana...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...


Posty: 8
Dołączył(a): 25.08.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 13:07 
Cytuj  
Eee mówcie o alchemi a nie sie kłucicie :grin:
U szczurów byłem " Niemoge cię niczego nauczyć " :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.