mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 93
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2002, 22:19 
Cytuj  
Jesli to chodzilo o mnie to bardzo dzikeuje.... prawda jest ze Ja chyba jako jeden z niewielu wiedzialem jaka to jest potega i jak ja mozna wykorzystac. Przyznaje ze bilem Straz na poczatku ale to tylko po to aby sprzwdzic czary. Pozniej staralem sie jej uzywac jak naj roztropnie :smile:.


_________________
Kończąc odchodzi w ciemność nocy....

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2002, 23:48 
Cytuj  
z jednej strony szkoda ze nie ma czarnej magi
jednak walka z jej uzyciem byla dosc smieszna i malo ciekawa
teraz znowu sie zaczyna zabawa :]


_________________
THC RULES

*

Posty: 93
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 00:36 
Cytuj  
kazdy mam swoje zdanie....


_________________
Kończąc odchodzi w ciemność nocy....

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 08:19 
Cytuj  
Tu nei mozna dawac poszczegolnym osoba bo by sie klucili musi byc odpowiedzialnosc zbiorowa powiedzialem squall'esowi zeby nie tluk rzemeslikow magia a on nadal tluk tluk tluk i mamy gowno..

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 08:23 
Cytuj  
Squall przesadzil , nawet nie wiesz jak bardzo ...

*

Posty: 120
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 09:51 
Cytuj  
Ktos fajnie napisal w topicu Questy by ksiega czarnej magii byla np. nagroda za questa. To by bylo ciekawe, jedna ksiega na cala gre, przedmiot nie jest blessowy(czy jak to sie pisze) i osoba noszaca ze soba ksiege ma caly czas murdera(wkoncu CZARNA[zakazana] magia).

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 10:06 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-30 20:58, Gorr_Grimwolf napisał:
Czarna magia hmm... nie będę się wypowiadał jedynie wypowiem sie po stronie wojowników jak woj ma pokonać smoka ? przecież to nie możliwe by sam przeżył spotkanie z ogromną czerwoną lub szarą bestią dymiącą ogniem takie spotkanie a więc co mamy zrobic mag se puśći vorta co jedzie smoka perfectem (jezeli smok go nie zdispeluje). A woj co? jest tylko jedno rozwiązanie pulnąć jakiś skill i dac se przynjamniej 70 magery i tez wzywac vorty. Ehh zresztą się wypowiem ast lepiej że zabarali ci czarna magię niż żebyś cały czas pastwił się pochłonięciem na biednych kowalach co ich o ice męczysz bo na mnie użyć nie chciałeś raz się zlinkowałeś i zdechłeś to sie zraziłęś a na kowalach to łątwy łup nie a potem jeszcze reskill dla zabawy ehh szkoda słów dla ciebie magia powinna być zablokowana jednak czarną magię dałbym takiemu mennelasarowi, albo Umberianowi Akczy czy paru innym bo oni umieją to wykożystać w dobrym celu. Pozatym jak mogli cię wziąśc do rm są 2 możliwości dla statów albo dlatego że lizałeś tak tyłek że aż wazelina ciekła bo wiedze to ty może masz ale zero myślenia podczas walki też 2 możliwośći(nie umiesz walczyć, denerwujesz się i z nerwów nie umiesz myśleć). Na tym kończe ten post i Ast zajmij się zabijanem kogoś innego niż kowali.



Po pierwsze to nigdy nie zabilem czarna magia zadnego kowala dla ice (bo wlasnie po to ich zabijaja). Po drugie akcza nie ma 95 magery, wiec nie uzyje czarnej magi (ale juz wkrotce bedzie mial), a po trzecie spytaj sie lopka jak sie dostalem do RM bo to on mnie przyjal. No i co do tego ze sie na tobie przejechalem to prawda , bo jak sie zaznaczylem linkiem to wypiles reflecta i (_:_) zimna (moja).

_________________
oderint, dum metuant...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Astaroth dnia 2002-08-31 13:07 ]</font>

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 12:05 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-31 10:51, Garf napisał:
Ktos fajnie napisal w topicu Questy by ksiega czarnej magii byla np. nagroda za questa. To by bylo ciekawe, jedna ksiega na cala gre, przedmiot nie jest blessowy(czy jak to sie pisze) i osoba noszaca ze soba ksiege ma caly czas murdera(wkoncu CZARNA[zakazana] magia).


Wez ty daj sobie lepiej spokoj z takimi pomyslami, a moze zrobimy tak zeby byla w grze tylko jedna bron dla skilla "archery" i niech bedzie to do wygrania w quescie. Schowaj sie z takim pomyslem , a jak np. taka ksiege dorwie jakis debil i bedzie kazdego nia zabijal ?


_________________
oderint, dum metuant...

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 12:14 
Cytuj  
Tee... Synki nie konwersowac na temat wujaszka a tymbardziej nie wnikac w moje skille, top secret, tajemnica panstwowa itp.
A propo czarnej magii... Bez niej wcale nie jest tak zle a znia znow tak wspaniale nie bylo ;]


_________________
Qui non est mecum, contra me est!

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 12:19 
Cytuj  
a ja proponuje przywrocic czarna ale jej formuly do wymowienia bylyby o wiele dluzsze, np kilkunasto linijkowe zeby dodac troche klimatu czarnej magii i zeby nie mozna bylo sobie taka czarna magia ot tak zaatakowac


_________________
My Silent Enigma...

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 12:24 
Cytuj  
fajnei by bylo gdyby tez poprawic skrypty nekromancji bo cos nei tak dzialaja oraz dodac jakiegos skilla dla woja. btw mozna by dodac kilka czarow nekromanckich np chowanie umarlaka (chowalo by jednego umarlego do jakiegos przedmiotu abyu pozniej w odpowiednim momencie go spowrotem przywolac)
tego typu czary proste acz efektowne


_________________
My Silent Enigma...

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 12:26 
Cytuj  
jak juz mowie o zmianach to jest troche przegiete bo luk elfi mozna zrobic nawet z 50 bowcrafta (lol?!) to powinno byc poprawione gdzies do 90 - 95% bowcrafterka.


_________________
My Silent Enigma...

*

Posty: 120
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 13:42 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-31 13:05, Astaroth napisał:
Cytuj:
2002-08-31 10:51, Garf napisał:
Ktos fajnie napisal w topicu Questy by ksiega czarnej magii byla np. nagroda za questa. To by bylo ciekawe, jedna ksiega na cala gre, przedmiot nie jest blessowy(czy jak to sie pisze) i osoba noszaca ze soba ksiege ma caly czas murdera(wkoncu CZARNA[zakazana] magia).


Wez ty daj sobie lepiej spokoj z takimi pomyslami, a moze zrobimy tak zeby byla w grze tylko jedna bron dla skilla "archery" i niech bedzie to do wygrania w quescie. Schowaj sie z takim pomyslem , a jak np. taka ksiege dorwie jakis debil i bedzie kazdego nia zabijal ?



I juz mamy wspanialego questa: Ludnosc sosarii musi sie bronic przed demonicznym magiem (sauron ?:P). Zjednocza sie i pokonaja albo zostana starci w pyl jeden po drugim.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 14:03 
Cytuj  
Garf ty to masz pomysly o boshe ... nie przywracajcie juz czarnej magi zrobicie nowe pulapki dla tinkera i inne rzeczy :razz:

*

Posty: 93
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 14:08 
Cytuj  
Questy to ja napisalem... Garf moze miec racje ale nie do konca.... ja raczej wolalbym wprowadzic do tego troche klimatu: dostac BLESSOWANA ksiege za quest, przychodzi Bog i pyta sie czy osoba zdaje zsobie sprawe z potegi jaka posiadla ? Jesli odpowie ze Tak, to Bog sie zapyta: Czy bedziesz uzywal tej ksiegi w celach niszczenia dobra i zla, ale tylko tego najpotezniejszegho? jesli odpiwesz ze Tak/// bog mowi: otrzymasz ksiege jednak [amietaj jesli bedziesz je uzywal w niewlasiwy sposo to zostanie ci ona zabrana na Rok( Tydzien w Grze) :razz:. Albo cos podobnego.... wprowadzcie troche klinmatu.... i nie chodzi mi o 1 ksiege.... tylko kilka questow i mozliwosc jej wyboru


_________________
Kończąc odchodzi w ciemność nocy....

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 14:16 
Cytuj  
nie mozna zrobic inaczej czarna magia bedzie ale zrobic stat i skill los czy jakos tak dla tych co ksiege przysobie maja :grin: to toche ludzi odstraszy

PostNapisane: 31 sie 2002, 14:18 
Cytuj  
Mam nadzieję że oglądał ktoś z was Slayeró tam byla czarna magia i żeby taka Lina inverse czar wypowiedizała to 22 sekundy (odliczałem stoperem) inkantacje musza być długie bo mag przygotowuje się do czegoś wielkiego no nie ale powiem jedno skoro byśmy zrobili że 10% szansy na rodzenie się z zdolnościami magicznymi to nie jestem przeciw ale to nie ma sensu bo ci którzy sa magami teraz mieli by nimi nie być ? a tak pozatym dąłbym 3% szansy i możliwość czarowania bez regów one są nie potrzebne i ograniczają czarodzieja czarodziej kożysta z siły umysły z mocy która płynie przez jego ciało według mnie skłądniki nie powinny tu miec nic do tego...

My mind is my strenght my power is in my mind.

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 15:11 
Cytuj  
no moze wypowiadala czar 22 sekundy ale jak wypierdolila kula smoka w wioske to nic niezostalo


_________________
Obrazek

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 16:39 
Cytuj  
Gorr te 22 sec nic nie dadza, mozna dac nawet 3 minuty ale co to da? mag przygotuje link wczesniej wpadnie do miasta, zlinkuje da recalla w bezpieczne miejsce i nie wazne ile czasu bedzie trwalo czarowanie
co do tych % na postac maga to ROTFL&LOL


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 16:51 
Cytuj  
to dajcie gdziestak z pol godziny zeby sie mozna bylo zabic spokojnie gdzies w bezpiecznym miejscu i zlamac linka :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.