mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 18:00 
Cytuj  
http://sbforums.ubi.com/forums/showflat ... o=&fpart=1

jak dla mnie to jest kurestwo :sad:

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 18:28 
Cytuj  
Hm...dla mnie tez...amerykanie maja w dupie reszte swiata ( getto cholera czy co ,ci z ubi albo maja sfastyke we lbie albo ...piecioramienna gwiazde)i nic na to nie poradzisz...chyba ,ze ..konkurencja nie spi he he...moze sie doczekamy kiedys fajnej gierki z europy i ...ban na amerykancow ...zrobia he he


Posty: 3
Dołączył(a): 28.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2002, 23:48 
Cytuj  
Tak się zastanawiam, czy jeszcze ktoś z nas dożyje momentu gdy w polsce stanie jakiś serwer komercyjnego MMORPG, nie same free-shardy gierki z 5 lat...

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sie 2002, 08:04 
Cytuj  
No i dożyłeś stary.
Taki serwerek stoi :smile:
Mimesis Online
Co do jakości gry się nie będe wypowiadał bo jak w to ostatni raz grałem to była to praktycznie niegrywalna beta, ale teraz to już full komercja.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2002, 12:43 
Cytuj  
Tzn. Bedziemy do tylu z wydaniem gry pewnie, ciekawe czy tez z kazdym patchem ? /sigh


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2002, 21:08 
Cytuj  
Panowie spokojnie!!!

Jako ze od przeslo 5lat jestem w US clanie bardzo mi zalezy na tym zeby grac na US serverach i stad zaczalem drazyc ta sprawe...

A wiec ten jak i inne posty na ten temat to sa mity.

Ani WP,Swing!,UBI ani ten Azjatycki wydawca nie zajal zadengo stanowiska w tej sprawie.A to sie liczy!
Caly ten jazgot i zamieszanie wywowal post jednego dupka ktory na glownym forum zebral wszytskie info jakie sie po forach walaly, zebral do kupy w formie FAQa potem ktos z WP to podwiesil i tak sie zaczelo.
ale pod postem jak wol pisze ze te info nie sa podane przez nikgo z WP i nikt z WP ich nie potwierdza (ani UBI,Swing, i ten 3)!!!
Jest to zlepk plotek z for.

Na dev boardach NIKT z WP nie potwierdzal ba! w ogole sie nie wypowiadal na ten temat.

Poki nie ma oficjalnego stanowiska to nie ma sie czym specjalnie martwic.

Jak na razie nie zrobilem pre-ordera, a mozna, nie ma adnotacji ze gra bedzie dostepna tylko na rynek USA...

Poza tym znajda sie ludzie ktorzy to obejda tak czy inaczej.

Ja mam nadzieje ze w ogole sprawy nie bedzie, a jak juz to tylko beda sprawdzac numer karty kredytowej...

Jak ktos mi nie ufa *spojrzenie na Tuxa* to proponuje sprawdzic strony WP,fora,SWing! itd. ja spedzilem 2 dni sprawdzajac fora od pierszych postow i NIGDZIE nie znalazlem slowa na ten temat napisanego lub potwierdzonego przez pracownika UBI,WP,Swing.

Uszy do gory. ;p

_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
Preserver of the 55th season.
Member of Guardians of the Stars


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-08-30 22:14 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2002, 22:35 
Cytuj  
hmmm, ale to sie w zasadzie samo nasuwa.
jak jest trzech dystrybutorow to wiadomo, ze jak ten z us postawi serwer u siebie to nie pozwoli tam wejsc graczom korzystajacym z europejskiej, czy azjatyckiej wersji gry... nie wyobrazam sobie jak mialo by to funkcjonowac, do kogo mialy by wedrowac miesieczne oplaty i jak potem trzej wydawcy mieli by sie tym dzielic... za bardzo to skomplikowane, znacznie bardziej, niz podzielenie swiata na kilka czesci, jak w przypadku daoc. miejmy nadzieje, ze sie myle i panowie z wp kombinuja lepiej ode mnie:|

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2002, 14:22 
Cytuj  
heh , widze ze sie nie rozumiemy o wersji jakiej Ty mowisz to ja nawet nie pomyslalem to jest logiczne ze maja pudleko kupione w europie czy Azji nie zagrasz w USA.

Ja mowie o sytuacji w ktorej kupuje gre w USA i nadal nie moge grac.
(wsrod tych plotek sa i takie , ze maja sprawdzac IP jak nie masz IPka z usa to bye,bye)

Ja w ogole nie zamierzam kupic EU wersji.

Caly czas myslalem i pisalem o USA ver.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2002, 15:30 
Cytuj  
no rzeczywiscie, nie zagladalem do linka kielasa i myslalem, ze chodzi o podzial na rozne wersje sb, a nie sprawdzanie ipkow i inne pierdoly... w ktore jakos od poczatku nie wierzylem, bo blokowanie kogos na podstawie ip, czy numeru karty kredytowej to juz, lekko powiedziawszy, przegiecie.

mam nadzieje, ze nie bede musial sprowadzac sb z us tylko po to, zeby sie przekonac, ze gra to gniot :/ i zalapie sie na bete...
poki co to widze wielu narzekajacych beta testerow.

btw. ciekawsza propozycja od sb wydaje mi sie darkfall. nie bede sie rozpisywal, zajrzyj na http://www.darkfallonline.com/ .
fakt, ze do daty premiery jeszcze dluga droga, ale jesli gra rzeczywiscie wyjdzie to bedzie killer ;[ innych mmorpgow...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2002, 15:54 
Cytuj  
tia ponoc beta to kila straszna...

co gorsza ludzie na fan fairach co grali tez mowili ze tak sobie... =/

heh moze poczekam na eq2 bawiac sie w eq...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2002, 16:29 
Cytuj  
Konradoreq: Jak dla mnie, dwa slowa: Legendary smith...

To jak zakladamy forum Darkfalla ? :cool: Panie modzie glosowanko apropos tego ? panie adminie zakladamy ? :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2002, 17:52 
Cytuj  
hmm maja tam nawet krowy! ja zostane pastuchem!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2002, 19:00 
Cytuj  
LOL wykuje ci owczarka golema hahahahaha


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2002, 01:10 
Cytuj  
ja na razie nie widze sensu zakladania nastepnego dead forum... bedzie to wygladalo tak samo jak forum sb - 2/3 osoby napisza cos raz na miesiac ;[
na razie proponuje trollowac oficjalne boardy darkfalla, jak ja...
http://www.darkfallonline.com/cgi-bin/c ... nboard.cgi

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2002, 15:19 
Cytuj  
no trudno oczekiwac nie wiem jakiej frekwencji jelsi gry nawet nie ma, a DF to w ogole jeszcze w dev becie... =/

DF wyglada fajnie ale nie mam zamiaru czekac 10lat az go wydadza. heh


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2002, 18:36 
Cytuj  
ale przed df nic ciekawego sie nie zapowiada, wiec nie pozostaje nic oprocz czekania.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2002, 20:54 
Cytuj  
ladnie wyglada zapowiada sie ciekawie ale wszystko tak sie zapowiada hmmm
a screeny ladnijsze sa WoW
ja juz sam nie wiem w co bede gral

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2002, 22:00 
Cytuj  
blah olac grafike... widzisz blizzard jak zwykle wypuscil pare (?) ladnych shotow, a panowie z razorwax pisza o konkretach, zamiast rozpisywac sie jaka to ich gra bedzie piekna...
jesli uda im sie zrobic chociaz polowe z tego, co obiecuja df i tak bedzie najlepszy :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 02:59 
Cytuj  
zobaczymy poczytalem troche i hmm nie jest zle.
a co niechcesz zostac jedi?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 12:11 
Cytuj  
jak nie jak tak :/ bardzo chce, ale jeszcze bardziej chcialbym poganiac sobie po swiecie df jako alfar (dark elf) z lukiem w lapce :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.