mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 482 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 00:24 
Cytuj  
Po 10 poziomach i otrzymaniu skrzydeł stwierdzam, że gra wygląda mi jak skrzyżowanie L2 z WoWem - grać w retaila raczej nie będę.
Swoją drogą, Wam też model latania wydaje się trochę niedorobiony? Ciężko mi to określić dokładniej, ale latające mounty w WoWie prowadziło mi się o niebo lepiej niż mojego maga w powietrzu.


_________________
Obrazek

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 07:32 
Cytuj  
tos pogral.....

wbij lvl 25 i zobacz abysss..


lvl 10 to 3h gry....

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 08:04 
Cytuj  
Deli napisał(a):
tos pogral.....

wbij lvl 25 i zobacz abysss..


lvl 10 to 3h gry....


Czasem odrzuca cię od gry od pierwszych 5 minut i nic na to nie poradzisz...

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 08:29 
Cytuj  
Bzdura model latania swietny mechanika walki znakomita.

Grales duel przeciwko casterowi lub rangerowi w powietrzu ?
Swietnie to wyglada kiedy z boku z dolu z gory nadchodzi atak i krecisz sie nie wiedzac z ktorej strrony ktos cie zachaczy :)

Gra nie laguje przy setkach osob gdzie wiekszosc to casterzy i wszedzi widac jakies blyski.
Poziom detali mam na maxa, juz ze znacznej odleglosci widac np dymek czegos zielonego co unosi sie posrodku kopalni.

jedyny minus jaki moge dac to okrzyki i muzyka- wylaczylem je- za to odlgosy srodowiska - ambient sa znakomite i mi wystarczaja.


Gre oceniam po tutorialu jakim jest wbicie tych 10 leveli na znakomicie dorobiony produkt ktory z kazdym levelem kazda lokacja daje ci coraz wiecej.
Ot chodzby walka na 9 lev i po 10. Misje ktore wymagaja od ciebie coraz wiecej pomyslowosci- niektore quest itemy wisza schowane w powietrzu itp.
Do tego wszystkeigo dochdzi znakomity balans finanoswy.

Spodziewalem sie nudnej czarodziejki z ksiezyca tymczasem pozytywnie zostalem zaskoczony.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 08:55 
Cytuj  
przydalby sie rested exp, aby mnie zachecic do grania mniej,hehe


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 09:00 
Cytuj  
Rested właśnie w 1.5 wprowadzili :

"Repose

When a character higher than level 20 is logged out of the game, they gain the energy of Repose - and earn an extra 20-30% experience when killing monsters and enemy faction members! It takes two days to rest up to 100%.

Repose is applied when killing monsters or defeating characters of the opposite faction. An icon in the top right corner of the screen shows when your character has this energy stored."


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 09:03 
Cytuj  
Tak dla bycia juz dokladnym to w 1.2 wprowadzili :)

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 09:25 
Cytuj  
O widzisz. Mea culpa. Co do wrażeń jeszcze. Imo unowocześniony vanilla WoW. Jak już jakiś czas temu pisałem jednych zachwyci inni po max 15lvl wywalą z dysku.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 09:53 
Cytuj  
Cytuj:
tos pogral.....

wbij lvl 25 i zobacz abysss..


lvl 10 to 3h gry....

Co z tego, że to 3h gry? System rozgrywki zmienia się diametralnie i nagle po 10/20/50 poziomach zaczyna się tłuc moby w inny sposób czy coś? Aion jest solidnie zrobionym MMO, ale oprócz walki podczas latania nie ma w sobie niczego, co odróżniałoby go od pozostałych tytułów - dlatego też raczej podziękuję. Ewentualnie jeśli uda mi się pokombinować VPNem pogram na japońskim serwerze.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 11:05 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Po 10 poziomach i otrzymaniu skrzydeł stwierdzam, że gra wygląda mi jak skrzyżowanie L2 z WoWem - grać w retaila raczej nie będę.
Swoją drogą, Wam też model latania wydaje się trochę niedorobiony? Ciężko mi to określić dokładniej, ale latające mounty w WoWie prowadziło mi się o niebo lepiej niż mojego maga w powietrzu.
no ale nie zartuj w wow to wogole nie ma "modelu latania" mozesz poprostu przesuwac postac we wszystkich kierunkach. W aion chociaz szybowanie jest

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 12:46 
Cytuj  
Silnik gry to prawdziwy potwor, w starting zone biega po kilkadziesiat (sto+ ?) osob a fps nie spada mi ponizej 100 ;f


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 12:48 
Cytuj  
TaoTao napisał(a):
Silnik gry to prawdziwy potwor, w starting zone biega po kilkadziesiat (sto+ ?) osob a fps nie spada mi ponizej 100 ;f

Jedno slowo. CryTEK.
Drugieo slowo. Skosnoocy. Wiele o nich mozna mowic, ale nigdy nie odwalaja fuszerki przy robocie -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 13:36 
Cytuj  
Fakt, o silniku złego słowa powiedzieć nie można, nawet przy ogromnych ilościach ludzi spisuje się super.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 15:45 
Cytuj  
Widze troche znajomych bedzie grala na EU. :D

Pewnie tez sie wbije ze swoja rodzina i choc po chinskiej becie nie bylem zachwycony gra to moze w wiekszej grupie bedzie fajnie. Jak dam rade dojsc do pvp lvlu to moze nawet sie wciagne. Wazne, ze handel i craft sa sensowne i oplacalne (w mmo musze miec jednak odskocznie od napieralalania skilli).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 16:38 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Wazne, ze handel i craft sa sensowne i oplacalne (w mmo musze miec jednak odskocznie od napieralalania skilli).
Craft AION mimo, że prosty do bólu, ma w sobie "to coś". Straszna jest satysfakcja jak uda się HQ craft i uda się go drogo sprzedać :) Sam się łapałem po czasie, że jdyne co robię w grze to biegam i harvestuję aby coś potem scrafcić ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 17:19 
Cytuj  
Zgadzam sie, zgadzam :] W zadnej innej grze nie zajmowalem sie craftem na powaznie bo mnie nie wciagalo jakos, a w C-Aion mialem chyba jeden z nwyzszych craftow w legionie naszym z moim Tailoringiem prawie 300 :D Do tego prawie 300 Gather Vitality i ponad 120 Aether hehe ^^ - chociaz to ostatnie to wredne cholerstwo :p

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 17:22 
Cytuj  
Ta radosc z udanego HQ craftu jest bezcenna :)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 21:48 
Cytuj  
kupilem EK, mi sie gra podoba :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 03:08 
Cytuj  
Ja zrobilem upgrade do wersji EK poprzez Ncsoft store za 10 euro:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead


Posty: 20
Dołączył(a): 5.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 11:44 
Cytuj  
Grafika i wygląd opatrzą się po paru miesiącach, później zostanie tylko i wyłącznie GRYWALNOŚĆ. Tak było z Warhammerem, wszyscy co grali byli zachwyceni przez pierwsze tygodnie. Właśnie wyglądem, potencjałem gry itd. Kolejne miesiące to klapa tej gry, gdyż brakowało tego co zawsze miał L2 - właśnie grywalności. Do tego dochodzi podział na dwie frakcje. Dla kogoś kto grał w wolnym świecie L2 może to być nie do przyjęcia. Pogracie - zobaczycie :)

I jeszcze jedna myśl. Tak coś czuje że fani WOWa będą z AIONa zadowoleni, fani L2 pomęczą się pare tygodni może miesięcy i wrócą do Lineage.


_________________
http://www.startrekonline.org.pl - strona polskiej społeczności Star Trek Online
White-Red Armada
Polska flota w szeregach Federacji Zjednoczonych Planet

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 482 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.