mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 482 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 12:05 
Cytuj  
A jak wyglada sprawa botowania? Jest tak zle jak w L2, bot na kazdym krzaku, polujacy na inne boty? ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 88
Dołączył(a): 12.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 12:09 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
A jak wyglada sprawa botowania? Jest tak zle jak w L2, bot na kazdym krzaku, polujacy na inne boty? ;)


same boty w open becie z wipem postaci za 2 tygodnie ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 12:11 
Cytuj  
Cytuj:
same boty w open becie z wipem postaci za 2 tygodnie

Za 5 dni chyba.


_________________
Obrazek

*

Posty: 88
Dołączył(a): 12.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 12:46 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Cytuj:
same boty w open becie z wipem postaci za 2 tygodnie

Za 5 dni chyba.


możliwe, ale co za różnica ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 13:02 
Cytuj  
True, sam może pogram co najwyżej chwilę, żeby pobawić się klasą melee. A przygodę z Asmodianami skończyłem na kreatorze postaci, brzydkie toto.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 13:49 
Cytuj  
Keii napisał(a):
True, sam może pogram co najwyżej chwilę, żeby pobawić się klasą melee. A przygodę z Asmodianami skończyłem na kreatorze postaci, brzydkie toto.

IMO maja fajny design, ale kompletnie pojebana animacje biegania.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 23:38 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Keii napisał(a):
True, sam może pogram co najwyżej chwilę, żeby pobawić się klasą melee. A przygodę z Asmodianami skończyłem na kreatorze postaci, brzydkie toto.

IMO maja fajny design, ale kompletnie pojebana animacje biegania.


Co do animacji biegania masz racje, napoczątku mnie odrzuciła, ale teraz już nie przywiązuje do tego wagi :) .
Kolejna rzecz, która mnie irytuje to to, że klasy melee mają skille, które wymagają żeby stać w miejscu aby ich użyć...


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 06:19 
Cytuj  
A ja wlasnie dobilem do 9 levelu i powiem ze z kazda chwila jest coraz lepiej.
Podoba mi sie fakt, ze jesli robisz kampanie, to po jej zakonczeniu dostajesz level up i tyle :) Serwery jako ze wszyscy leveluja sa pelniusienkie i wszedzie jakies ludki biegaja. Co chwile odkrywa sie cos nowego co mozna zrobic. A to jakis gear enchantujesz manastonami, a to nowy spell dostaniesz, zwiedzasz nowe nieznane lokacje. Jest cos nowego i swierzego. Kiedy 1 raz przelecialem sie z jednego miasta do drugiego bylem zachwycony. Ostatnio tak zachwycony bylem gdy lecialem pierwszy raz ( kilka lat temu ) w wowie na jakims gryfie.

Jedyne co mnie wkurwia, to ta kamera ktora wraca na plecy gracza gdy tylko wcisniesz jakikolwiek klawisz ruchu. Ale whine na forum jest podobno duzy, wiec to kwestia czasu jak fixna.

Dzisiaj dobijam 10 level i ide posmakowac PvP. Jesli okaze sie win, to na bank zamawiam preorderka, bo gra zapowiada sie ciekawie :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 08:08 
Cytuj  
Ja po pierwszym kontakcie z gra bylem przekonany ze ta gra "zabije" wow, po miesiacu grania emocje opadly, na chlodno doszedlem do wniosku ze chyba raczej nie zabije i przestalem grac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 11:38 
Cytuj  
Jak dotad pogralem:

gladiator: easy mode pve, ogolnie smash button char bardziej sie swieci niz robi dps. Jedna z lepszych postaci na poczatek

assassin: super do pve/pvp chociaż wymaga opanowania(1 raz lvlujac bieda was moby strasznie lac na tym samym poziomie)

ranger: 10-25 lvlowanie tragedia od 25+ jest git. Jak ktoś dotrwa do 25 lvla nie będzie załowal, ale te 15 lvli moze doprowadzić do usuniecia aiona z dysku. Problem w lvlowaniu plega na tym, ze na 10 lvlu dostaje sie tylko 2 skille range z duzym cd. Dopiero na 16 dochodzi kolejny ale to wciąż jest zamalo.

Puki co bawie sie gladiatorem w ob żeby nie wypalić sie assassinem w retaiulu.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 12:25 
Cytuj  
jakiego opanowania? assasyn poysa okropnie, fajny jako dps do pary z healerem, ale te poczatkowe lvlowanie assasynem jest tragiczne - jedyny easy mode zauwayzlem przez pare minut, gdy dostaje sie na lvl 5duala, a nie ma sie jeszcze lvl 6-7 ;/


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 06:23 
Cytuj  
Potestowałem troszkę:) i pod względem grafiki i jej wydajności naprawdę jestem pod wrażeniem:) tylko szkoda, że jakoś nie wiem czemu ale teren wydaje się taki nierealistyczny i sztuczny momentami, troszkę jak barbie:) lub w typowo azjatyckich darmowych mmo.
Mechanika jest fajna, walczy się przyjemnie, już od początku są jakieś skille i ciągle coś dochodzi, żadnych przegiętych cd na skilach:) walka jest dynamiczna i przyjemna.
To co mnie dobiło i od samego początku od zalogowania załamało to animacja poruszania się postaci. W walce jest fajnie i przyjemnie, ale jak zaczynam kolesiem biegać czy skakać to wygląda to jakby miał w dupie kij od szczotki i podnosił tylko nogi, żeby robić sobie dobrze:) lub momentami jak kot srający w puszczy:( schrzanili to totalnie:((
Gra robi miłe i pozytywne wrażenie, jeżeli się nie ruszamy ^^
Na pewno porobię jeszcze levce bo chce zobaczyć jak to się dalej rozwinie:) bo nie ma co skreślać gry od początku skoro jest wykonana ładnie.

Odnośnikiem dla mnie było FFXI,WOW,GW (tutaj chyba najbardziej bo jak dla mnie jakby nie puszkowanie graczy to jak dla mnie jedna z lepiej zrobionych gier w jakie sobie pykam) bo w te gry ostatnio grałem/gram

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 14:39 
Cytuj  
Czy ktoś bawił się enchantem w OB ?

Wydałem 200k na enchanty (L17-19) i jedynie udało mi się upgrade'nać na +1. Każda następna próba grozi spadkiem ench o jeden poziom i jeśli już mi się udało zrobić +1 to nastepny ench zerował mi weapon.

Jestem ciekaw jaki jest enchant rate i czy są jakieś itemy/scrolle zwiększające szanse na udany enchant. Coś w stylu enchantu z L2.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC


Posty: 41
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 14:42 
Cytuj  
u mnie w legionie jest spokojnie kilku z +10 podstawa to uzywac enchantow o spooooro wiekszym lvlu. Sam narazie nie probowalem, ale chlopaki nie narzekaja.


_________________
Obrazek

eve online - sammani - pbn

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 14:50 
Cytuj  
Pograłem z godzinkę w Open Betę. Gra prezentuję się całkiem ładnie. Nie miałem okazji polatać jeszcze itd, ale opowiem moje pierwsze wrażenie.

Całkiem ładna grafika, dobra płynność gry. Wygodny i ładny interfejs, sporo questów na początek (na sam początek :p).

Miałem w planach grę Asmodianami, ale teraz zmieniam zdanie na Elyos. Powód? Zrobiłem piękną laskę i pamiętam jak taką zrobić, mam zamiar taką właśnie grać jak retail będzie :D


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 15:27 
Cytuj  
Co do enchantowania itemow potrzebujesz enchanting stone na takim samym lvlu co jest item inaczej szansa na udany enchant spada duzokrotnie


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 15:38 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Co do enchantowania itemow potrzebujesz enchanting stone na takim samym lvlu co jest item inaczej szansa na udany enchant spada duzokrotnie


Rzeczywiście. Weapon jest lvl 17. Enchantując go stone'm L17 udało się, natomiast L19 już fail'nął... Te 2 lvl różnicy i już po zawodach.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 15:54 
Cytuj  
pamietaj ze ten sam lvl i ench stonu i broni nie daje 100% szansy na udany ench


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 16:46 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
pamietaj ze ten sam lvl i ench stonu i broni nie daje 100% szansy na udany ench
Plus inne jest enchant ratio na białych/zielonych/niebieskich/złotych itemach. Im wyższy tier tym trudniejszy enchant. Nibieski +5 to już zajebisty wynik.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 18:33 
Cytuj  
Sobie - wiesz, jestem zdolny, mam potrzebne do tego umiejętności :>


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 482 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.