mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 13:45 
Cytuj  
heh co do SB to nawet mnie to za bardzo nie zmartwilo, ze bede musial grac na EU serwerze...i ping powinien byc lepszy a i ludzie "powazniejsi" IMHO oczywiscie.
Jezeli SB wyjdzie tak jak mowia w listopadzie (tego roku ! :wink:)a chyba raczej wyjdzie bo to co czytalem "miedzy wierszami" to UBI soft po prostu postawilo ultimatum WolfPackowi, ze trzy lata to juz przegiecie i gra ma wyjsc bez wzgledu na jej stan..niestety. Cuz bedzie masa bugow i problemow na poczatku (chyba, ze wogule zrezygnuja z wydania i tak skonczy SB)
Ja tam i tak mam zamiar to kupic i przekonac sie na wlasne oczy co to jest...inaczej, nawet jezeli 1/3 z tego co obiecuja w SB bedzie faktem to i tak bedzie to jedyny MMORPG od czasu UO ktory bedzie mogl przywrocic klimat Ultimy w tym momencie.
Jezeli po wydaniu w listopadzie nadal WolfPack bedzie sie "opiekowal" swoim dzieckiem :wink: to mozliwe ze w polowie 2003 bedzie to calkiem dobry MMORPG. Licze po cichu, ze SB moze NAS znowu "odlaczyc" od RL jak stara dobra Ultima i trzymam za to kciuki bo narazie prawda jest taka, ze NIE MA w czym wybierac :sad:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 18:31 
Cytuj  
heh chcesz sie odciac od RL? kup EQ


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 19:21 
Cytuj  
Hm...ja sie obawiam jednego w SB...ze wystartuja tylko z pvp (+ pvm na lvlowanie)i..na ttym sie skonczy jak w daoc:(
Bo jakos te ostatnie mmropg ,tak sie 'zachowuja" ,1st wielka reklama...i po roku max grania nuda cholera...
Ale jednak licze na to ,ze "odpala" razem system ekonomiczny...by go latac od poczatku he he

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 19:41 
Cytuj  
eq? ... ja sie wlasnie tak zastanawiam caly czas - skad ta zmiana? przez pare lat monster bashing pro, a teraz nagle sb, df? :E

mi sie wydaje, ze jesli pvp bedzie jakos ciekawo wygladalo. lootowanie itd. to gra nie powinna sie zbyt szybko znudzic.
nie chce, zeby bylo tak jak w daoc, gdzie zabijajac cala armie nie zyskuje sie nic, oprocz malo znaczacych punktow dzieki, ktorym bedzie mozna zabic nastepna armie... ja tak to widze przynajmniej.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 11:02 
Cytuj  
eq=Everquest

kiedys sie smialem slyszac moich znajomych mowiacych na eq Evercrack... do czasu az sam zaczalem grac.

na pierwszy rzut oka eq jest takie samo jak cala reszta , a jednak ma to cos co nie pozwala przestac grac...

mam racje Tuxie?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 12:22 
Cytuj  
zagraj w eq

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 12:25 
Cytuj  
w SB bedzie i PvP i lootowanie....
Tutaj jest calkiem swieze preview :
http://pc.ign.com/articles/370/370031p1.html

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 12:25 
Cytuj  
calkowita racje telu krotko w to gram ale hmm
ale to jest crack

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 13:26 
Cytuj  
hehe, ja wiem co to oznacza ten skrot.
dziwie sie tylko, ze taka nagla zmiana...
eq nie jest jak wszystkie inne, nie jest chociazby jak uo :/ gdyby mi ktos za darmo dal plytke z darmowym miesiacem, albo jakby mozna bylo sciagnac i zagrac, to moze bym zagral z czystej ciekawosci...

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 17:55 
Cytuj  
tutaj cos o "Guilds and Townbuilding" w SB :
http://www.shadowbane.de/index.php?acti ... 0153428275

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 19:40 
Cytuj  
Hm...kurcze fajne to:) Ale nie dla nas polakow heh...bo jak zwykle bedziemy w rozsypce po all shardach...zostanie pewnie nam rola roboli dla innych nacji:(

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 14:47 
Cytuj  
wydaje mi sie, ze raczej nieliczni beda mogli grac na innych shardach niz europejski (chyba ze sie ma kumpla w USA lub Azji ktory bedzie za niego placil wlasna karta..), takze raczej wiekszosc rodakow jezeli wogule to bedzie grala na EU shardzie (shardach - tego jeszcze nie wiadomo czy bedzie jeden "wielki" EU shard czy pare...)jezeli bedzie ich pare to i tak beda identyczne, podejrzewam, ze z czasem raczej wszyscy bedziemy grac na tym samym a kto z kim to juz czas pokaze :smile:

I jeszcze troche info o kreowaniu postaci w SB:
http://sb.catacombs.com/cbuilderguide.cfm

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: matkall dnia 2002-09-07 16:34 ]</font>

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 21:14 
Cytuj  
Hm..."kumpla w usa "? a co moje dolary sa gorsze od tych w innych rejonach swiata? he he...UBI moze przegiac pale jak nie bedzie chcial honorowac mojej visy....toz to pogwalcenie praw konsumenta ,porozumien miedzynarodowych o wolnym handlu i obrocie ...itepe itede..kupuje towar ..place ..to o co chodzi..Chyba ,ze zrobia specjalna sprzedaz poza siecia sklepow.dla "waskiego grona odbiorcow"...ale jak sie pokaze w sklepie? w normalnej sprzedazy?

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 23:05 
Cytuj  
Nawet i kumpel w USA nie pomoze jezeli beda sprawdzac # IP... poprostu jezeli beda *naprawde* chcieli zblokowac wszystkich spoza stanow to by to zrobili bez wiekszego problemu :cool:

Jest wiele firm ktore dziela rynki na stany, azje i europe... np. taka konsola Dreamcast kosztowala 200 USD w US i Azji a w europie 200 GBP, mowi samo za siebie :cool:

Ehhh no co ty Mabsterq nie lamia zadnych praw... eh maja prawo do swojej wlasnosci i rozporzadzania swoim tworek jak chca wiec *chlip* zobaczymy...

A moze... poprostu chca zobaczyc ilu ewentualnych klientow z europy odesle feedback ze to nie fair... moze to chwyt marketingowy ? moze jak bedzie wystarczajaco duzo zgloszen z EU to postawia tu oddzielne servery i beda brac 2 razy tyle od EU... eh spekulacje, spekulacje... poki co, nie wiadomo... wiec poki co nie ma sie nad tym co rozwodzic poki nie bedzie live i ktos nie przetestuje :cool:

_________________
Tuxie Crystalblaze
Inspect Tuxie
Master of most trades...(i can make vodka!)
ED, BC or TA that is the question...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2002-09-10 00:12 ]</font>

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 16:24 
Cytuj  
Hm...nie wiem czy pamietasz (bardziej sie tym nie interesowales chyba he he)...ale podobna sytuacja byla z AC na poczatku mialo byc tylko ,USA i Kanada ...ale ktos w "miekkim" nie dopatrzyl,i puscil gierke w prepaidzie do sklepow..no i ja zamowilem AC w prepaidzie...i jakos nie slyszalem by microsoft ,taki gigant (ubi to przy nim ziarenko he he),odwazyl sie zabanowac "prepaidy" he he...widocznie firma ,ktora ma armie prawnikow ,wiedziala-przewidziala co by sie stalo (odszkodowania..etc..)Fakt byl tylko taki ,ze przez pewien czas (chyba miesiac) nie mozna bylo kupic gierki w sklepach online w usa ,z dostawa do europy,a prepaid zostal wyczerpany na dwa tygodnie przed premiera.
Ad. do praw autorskich...jasne ,ze sa niezbywalne i daja tantiemy ,wieksze lub mniejsze ,zalezne od tego jak sie potrafi sprzedac towar...ale to sa prawa autorskie..nigdzie zaden autor (autorzy) nie maja prawa wybierac odbiorcow ,jak "puszczaja" towar na wolny rynek he he...lecz wrecz odwrotnie:)Moga oczywiscie narzucac warunki,"selekcjonowac" (brrr) odbiorcow..ale jak dlugo i czy bezkarnie?......he he
A poki co gdziesik mi sie "obilo" ,ze premiera SB ma byc przesunieta na chyba luty next roku...kawal czasu...mozliwe ze do tej pory to nawet czlek nie bedzie pamietal ,co to jest SB ...bo bedzie zajety inymi gierkami he he

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 16:42 
Cytuj  
Jesli przesuna premiere to spoko. Z SB jest jak z planami naszego rzadu - im dalej w przyszlosc tym coraz to lepiej wyglada :grin:

Nie wiem - moze jest w tym jakis zamysl handlowy ale ja go nie widze :smile:
Widze natomiast ze wszystki firmy wydaja gry w wersji mniej lub bardziej "beta".
AO bylo pod tym wzgledem modelowym przykladem - stracili MASE klietow przez to wydali gre zabugowana jak cholere ale Ci co teraz przychodza sobie ja chwala.
Z DAoC bylo w pewnymsensie podobnie - to jak jest rozwiazane RvR teraz powinno byc od poczatku a kazde "balansowanie klas" powinno sie zaczac od zrobienia respec ability a nie "konczyc" respecem :smile:

Ja im wiecej czytam o SB tym mniej wierze ze cos im z tego wyjdzie sensownego - po prostu ZA DOBRZE TO WYGLADA a zycie jest ciezkie :smile:
Bankowo albo okaze sie ze sa lagi, albo ze bugi, albo ze plany skrojono do daty wydania a "reszta rzeczy wejdzie tuz po nekromancji" :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.