mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2009, 12:12 
Cytuj  
Tak, Standard. A w used serial codes:
Preorder
Standard
Perk


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2009, 12:16 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Tak, Standard. A w used serial codes:
Preorder
Standard
Perk


Ahh. Thanks za odp. U mnie identycznie jak wyżej :)

Trochę się zmartwiłem, kiedy to system nie chciał mi akceptować seriala od CE. Rozwiązaniem było uzupełnienie payment plan.

A to znalazłem na jakimś forum. Może się komuś przydać.

Cytuj:
There are 4 account types according to NCsoft Account Support:

If your account says "standard", you are good to go for both headstart and retail. The key you put into your account is an all-in-one code. Lucky you.

If your account says "preorder", you are good to go for the headstart program. You will need to enter another key to unlock the retail version before you can play that. This will be in your box (pick up or shipped) or emailed to you (digital purchase).

If your account says "beta", I hope you enjoyed your run. You are done for now. I hope you will eventually purchase the game and come join us.

If your account says "trial", WTF? Where did you get a trial version?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2009, 15:35 
Cytuj  
A ktoś się orientuje czy w empik/mm będą mieli w dniu premiery?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2009, 15:37 
Cytuj  
Pewnie tak, ale najlepiej zadzwonić do tego empiku/mm, w którym chcesz kupić i zapytać.


_________________
Obrazek

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2009, 21:27 
Cytuj  
Potrzebuje podpowiedzi jak upgradnąć standardową wersje z gram.pl do kolekcjonerskiej. Z góry dziękuję.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2009, 21:39 
Cytuj  
Logujesz się na konto NCSoftu, wchodzisz do Store i kupujesz upgrade za 10€, po czym dodajesz kod do konta (oczywiście wcześniej musisz mieć dodany klucz ze zwykłej wersji, czyli konto "Standard").


_________________
Obrazek

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2009, 22:55 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Logujesz się na konto NCSoftu, wchodzisz do Store i kupujesz upgrade za 10€, po czym dodajesz kod do konta (oczywiście wcześniej musisz mieć dodany klucz ze zwykłej wersji, czyli konto "Standard").


Czyli na dobrą sprawę dopiero po 25 września mogę to zrobić?


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2009, 23:14 
Cytuj  
Kupić upgrade możesz wcześniej (chyba), ale dodać do konta możesz dopiero jak będziesz miał co upgrade'ować. Zresztą, itemy z preordera/CE i tak będą dostępne dopiero po premierze.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 07:15 
Cytuj  
Cytuj:
Greetings!

As we draw closer to tomorrow I wanted to give everyone a brief update on the progress of our live version. We are excited to announce that we will be serving out the final update for you to patch within the next few hours. You will be able to use this version for both our Preselection and our Head Start. We are very excited with our final product and think that you will be as well! Below are the release notes for the patch you will see later today:

- Aion now features all three languages French, German and English. To select your language simply right click on Aion within your launcher and go to Properties->Language Options. Please select which languages you wish to download and which you wish Aion to display.

- After analyzing our open beta test results Aion will not feature GameGuard at launch. We will however continue to pursue ways to effectively utilize GameGuard within Aion in the future. Right now we're focused on providing players with the best possible Aion experience.

- The level cap is now level 50 (previously 45).

- Players will be able to reserve 2 character names during Preselection and create 8 characters in total once Head Start begins and beyond.

- Channels will be set to 10 instances for the beginning 2 zones of each faction. Please note that these will be lowered as characters progress and spread throughout Atreia.

Xaen
Aion Producer

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 09:23 
Cytuj  
O, czyli Aion będzie żarł dużo mniej zasobów, miło (bo z GG samym problemów nie uświadczyłem).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 12:20 
Cytuj  
W koncu bedzie mozna go uruchamiac bez wczesniejszego wylaczenia Antywira i Firewalla (inaczej dziadostwo nie chcialo ruszyc).


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 12:26 
Cytuj  
NOD32 i zapora Windowsa nie robiły u mnie żadnych problemów - miałeś wyłączoną kontrolę użytkownika? ;)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 13:58 
Cytuj  
UAE mam zawsze wylaczone. Zone Alarm Extreme Security z GG nie pojdzie za chiny ludowe. Support ZA nie pomoze, przeszukalem dziesiatki forow i nie spotkalem nikogo komu udaloby sie tak go skonfigurowac, zeby uruchomil jakas gre NCSoftu z GG. WIdac GG stanowi zbyt duze zagrozenie dla systemu i ZAES go nie przepusci ;).


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 14:10 
Cytuj  
Rzuc zone alarm? :P Nie pamietam zeby to jakas rewelacja byla.
Anyway, przynajmniej juz nie musisz sie martwic.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 14:14 
Cytuj  
Każdy informatyk jakiego znam twierdzi, że windowsowy firewall wystarcza w zupełności. Też przez parę lat korzystałem z ZA, ale po tym jak zaczął cuda odstawiać i ciężko było utrzymać go w ryzach, pożegnałem się bez żalu. W dalszym ciągu nie miewam wirusów/spyware itp.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 14:36 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Każdy informatyk jakiego znam twierdzi, że windowsowy firewall wystarcza w zupełności. Też przez parę lat korzystałem z ZA, ale po tym jak zaczął cuda odstawiać i ciężko było utrzymać go w ryzach, pożegnałem się bez żalu. W dalszym ciągu nie miewam wirusów/spyware itp.


Niektórzy używają komputer też do jpeg'owych panienek i ostrych mpeg'owych akcji, a wtedy to już nie wystarcza;)))))

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 18:24 
Cytuj  
Czy Wam takze n ie chce updatnac do wersji 1.5.0.6?Ja mam 1.5.0.5 i zastanawiam sie czy bedzie mozna dopiero updatnac po 20.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 18:34 
Cytuj  
Ayase na twitterze napisał(a):
# Config file error should now be fixed. Restart your patcher.
3 minutes ago from Seesmic

Polecam dodać do ulubionych - link.

Edit:
Lol:
Ayase napisał(a):
Yes, #Aion disappeared from the launcher. We're working on fixing it. Stay tuned and don't play around with your game files.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 19:21 
Cytuj  
Parę minut temu update ściągnął i zainstalował się bez problemu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 22:56 
Cytuj  
Ja nie wiem.U mnie do tej pory nie chce sciagnac.Odinstalowalem launchera i zainstalowalem ponownie i teraz to mi nawet w proper. nie pokazuje wersji serwera...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.