mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 68
Dołączył(a): 30.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 17:57 
Cytuj  
Zamiast glupot pierdzielic bys pomyslal w thourusie zaladuje sie 60hp zanim mag rzuci nastempny czar wiec dla maga jestes nie smiertelny wiec to bezsens

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 18:03 
Cytuj  
hmmm Volo czy na tym zdjeciu nie masz na sobie thorusa??;P ale jest zepsuty jak sadze badz chcesz miec mozliwosc regeneracji tylko dla siebie ( co prawda widze tylko mske owadzia maske ale to chyba thorus ;P no wiesz muad chcial mnie obrazic co mnie zranilo nazwal mnie "glupim gornikiem" hlip koli mnie w serce..... i to mi przypomina ze znam sie na rudach... :razz: wiedz mowie ci to jest thorus ;P.........


_________________
Order nie musi walczyc.... nie musi zwyciezac... Order zawsze jest GORA!!!

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 12:54 
Cytuj  
uzywales buga z thours i nie masz parawa mowic ze wszyscy inni ktorzy niemoga tak zrobic sa slabymi lub zalosni graczami a pozatym ja chce zeby kompletnie wywalic ta rude
jezeli chodzi o walke to nawet gdybys mial kompletna plyte z thours to bym cie zabil bo sciagalem ci do polowy zycie a ja tego buga wykorzystac niemoge bo poprostu niedziala na mnie
A nie ja jestem zalosny tylko ty jestes chiterem i lama gdyz nie potrafisz wygrac bez tego buga ty nic nie robiles w walce no moze poza zatruciem tej katany ale tak to tylko stales i siepales jak debil ehh szkoda slow
nie chce zeby ci obnizali staty ani nic takiego bo i tak cie pokonam nawet z gorszymi statami bo poprostu jestes glupi a uzywanie bugow jest zabronione tak wogle
ale jezeli juz brac pod uwage to ze wygrywasz to nawet nie mogles mnie zabic a mielismy takiego samego laga
nie bede sie z toba spieral zobaczymy kto wygra jak wywala tego buga

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Volo dnia 2002-09-07 14:02 ]</font>

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 12:57 
Cytuj  
Volo zabijasz gornikow ale jestem za tym by usunac thorus. (podowuje ze lamki *w tym przypadku mala czesc wojow* zbyt kozacza :razz: )


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 13:07 
Cytuj  
zabijam wszystko oprucz zbugowanych gosci co w thours lazili a wracajac do tych wypowiedzi lumpa to wogle o wojowniku swiadczy myslenie w walce ty to praktycznie nie myslisz ale niejsza z tym ekwipunek liczy sie mniej a tak wogle mowilem juz to setki razy i powiem jeszcze raz poprostu se skasujesz postac albo przestaniesz nia grac bo nie wyjdziesz nia od healera albo mi skasuja ;P

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 16:17 
Cytuj  
heheh Volo jaki oszust??? ja sobie tego buga dalem?? nie moja wina ze thorus jest do dupy pozatym wtedy cie nie zalatwiem bo mi uciekales a gonic cie nie moglem bo duzego laga mialem... pozatym nie mow mi kto tu jest "lamka" bo ja bylem sam a tobie pomagal vanderhug.....
przyjmij do swojej wiadomosci ze okreslenia typu : lamka, lolek, lumpek to tylko swiadcza o twoim poziomie intelektualnym... wymysl cos nowego bo juz wszyscy tymi haslami dawno rzycali... i kogo ty tam zabic potrafisz?? z kumplami kazdy jest madry jedyne co widzialem to jak goniles jakiegos gornika ktory nawet nie umie walczyc ale moze ty uznajesz inne zasady no nie wiem.... podbiegales do mnie 5 razy i 5 razy uciekales.... widzisz ze pokonac mnie nie mozesz ale dalej podlazisz jak jakis glupek ktory tylko guza szuka..... ehh szkoda slow myslalem ze masz cos w tej swojej glowie (prucz trocin)... w twoim przypadku przypominaja mi sie slowa "najmniejszy pies najglosniej szczeka" pozdrawiam.....


_________________
Order nie musi walczyc.... nie musi zwyciezac... Order zawsze jest GORA!!!

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 16:23 
Cytuj  
buhehhe nie wiesz co mowisz tak samo bylo ze stat bugiem MOJA WINA ze go znalazlem i podnioslem se str dexa i inta o 70% hmmm chyba tak :razz:PP wiec nie pierdol ze nie twoja wina za uzywania buga (slowa jednego z GM : "sluchaj mi nie zalezy bana moge dac ale tobie ?" *mniej wiecej cos takiego*)
a sluchaj ty chyba nie jestes dosc rozwiniety by pojac ze... to jest kurwa masakryczna przesada Thorusa osobiscie nie nosilem i nosic nie bede dopuki tego nie naprawia a ty kozaczysz ze prze 2-5 dni jestes polbogiem i nikt cie ruszyc nie moze
ahhhh *mysli* jak ty fajnie bedziesz mial przejebane jak GM to naprawia az milo patrzec bedzie


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 16:25 
Cytuj  
"ja tez mam na nazwisko "Lupus" ale nie noszenigdy nie nosilem thorusa - nawet nie mam postaci wojownika. "
Racja ty masz maga zabiles sie kiedys omnie 1 mind blastem ;D


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 16:27 
Cytuj  
ciekawy jestem co mi zrobisz?? i w jaki sposob mi tak obzydzisz gre ze poprostu ja zostawie??? sam nie jestes mi w stanie nic zrobic.... a z kumplami... no cuz
tylko prawdziwy nieudacznik powoluje sie na kumpli ja na ciebie nikogo nie nasylam
a zreszta po co ?? jestes tak pusty ze szkoda by bylo cie ganiac.... wole juz isc na cmetarz na ktorym i tak nie mam co robic..
wiesz za co cie scigalem?? za to ze napadles i zabiles zupelnie za nic mojego brata.... on walczyc nie umie i co ty tu chszanisz ze wojownikow rozkladasz ??? jestes tylko w gebie mocny.... wojowniku od siemiu bolesci... dobze ze nie dajesz posta z pretesjami o karzdym graczu ktory cie zabil bo przybylo by tematow 2x wiecej a ze zabiles kilku gornikow o twym "wielkim wojowaniu" to nie swiadczy


_________________
Order nie musi walczyc.... nie musi zwyciezac... Order zawsze jest GORA!!!

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 16:36 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-07 17:27, Hawarel napisał:
... i co ty tu chszanisz ze wojownikow rozkladasz ??? jestes tylko w gebie mocny.... dobze ze nie dajesz posta z pretesjami o karzdym graczu ktory cie zabil bo przybylo by tematow 2x wiecej a ze zabiles kilku gornikow o twym "wielkim wojowaniu" to nie swiadczy



i TU SIE Z TOBA zgadzam w 100% :lol:
oni maja bujna wyobraznie i zabijaja kazdego po 25 tysiecy razy dziennie :lol:


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

PostNapisane: 7 wrz 2002, 18:39 
Cytuj  
Hawarel wkurwiasz mnie więc napisze ten list wiecie niedawno walczyłem z Hawarelem i ja go halniką a on mnie kataną on zabierał po 8 ja po 30 i jeszcze ciężkie zatrucie patrzyłem na wskaźnik energii io po każdym uderzeniu hp automatycznie wracało. Ale spoko Hawarel za te teksty że ktoś jest żałosny zginiesz po zmianie mapy bo ty pała która nie myśli jesteś i miałeś farta że ten thorus ci tyłek ratował ale na nowej mapce buga nie będzie i będziesz mógł sobie zęby pobierać do zezłomowanej zbroi z tego thorusa jak cię halinką poczestuje i volo sądzę ze też cie nie poszędzi. Źle zacząłeś i źle skończysz....

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 19:33 
Cytuj  
hmmm a skad hawarel wiesz ze niedam ci rady smamemu hmm? wlaczyles kiedys ze mna bez thours ? chyba nie a to ze cie ganialismy we dwoch to dlatego ze poprostu dobrze sie zabija we dwoch i nie bede przyjacielowi zabranial bicia cie skoro chce ale spokojnie zobaczymy na co cie stac po usunieciu buga a tak wogle to ja i nur jestesmy najlepszymi wojami na serwie ale niewazne niech bedzie ze ty jestes najlepszy i ze ty wszystkich pokonasz i my takie cieniasy niemozemy cie pojedynczo pokonac tylko musimy w grupie trwaj w tym przekonaniu tym slodszy bedzie widok jak bedziesz lezal na ziemi i wydasz z siebie ten ostatni okrzyk :wink:

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 19:43 
Cytuj  
Tez natrafilem na takie postacie w ktore walilem mb lub fs i odrazu mial zycie napocilem sie mocno zeby go zabic bo prawie co chwile mial znow full hp :/

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 21:28 
Cytuj  
heh nur i volo najlepsi wojowie.... smiac mi sie chce :razz: dobre volo masz jedna pozadna zalete potrafisz rozsmieszyc czlowieka do lez... gochanie drogi jestes tlko scierwem kotre kiedys otarlo sie o moj miecz...
karzdy kto kiedykolwiek (po wprowadzeniu regeneracji) thorusa nosil ma duza regeneracje hp..... nie jestem jedyny a ze nie dalem sobie w kasze dmuchac i ganialem kilku pk nie znaczy ze tylko ja jestem oszpecony tym bugiem ( co moge uwazac za blogoslawienstwo) jak to ktos powiedzial ze bol bogiem jestem... nie pierwszy raz i ostatni slysze ze ktos mnie "zajebie, zniszczy, rozwali" ze jestem "lolek" itp itd sprawaiacie mi tylko jeszcze wieksza przyjemnosc gdyz nie majac co robic jako woj w uo moge scigac takich jak wy.... nigdy nie mowilem ze jestem najlepszy nigdy nie szycilem sie tym ze kogos rozwale.... troche pokory ludzie.......


_________________
Order nie musi walczyc.... nie musi zwyciezac... Order zawsze jest GORA!!!

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 21:38 
Cytuj  
UO TO TYLKO GRA!!! nie zapominajcie o tym ..... w uo gra wielu ludzi ktorych nielubie nawet bardzo ale to nieznaczy ze niemoglbym sie z nimi dogadac w "prawdziwym swiecie" ( to klimat w ktorym sam zyje, i jakos funkcjionuje) tylko ktos o malym rozumku, tylko ktos z naprawde niedojzalym wiekiem niepotrafi tego zrozumiec...... z kad w was taka nienawisc??? wyzywacie mnie od ch** sk** itp itd... lepiej sie zastanowcie nad tym gdyz nie widze sesu tego wszystkiego..... jak juz mowilem kilu odobom, rozmawialem juz na temat buga z bloobem mowilem mu ze zaistniala takowa sytuacja, wiedz pozostaje tylko czekac... przykro sie robi jak widze ze wynosicie uczucia, ktore powinny pozostac w grze....


_________________
Order nie musi walczyc.... nie musi zwyciezac... Order zawsze jest GORA!!!

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 21:46 
Cytuj  
hmmm znalazlem buga??? poprostu zaczolem pewnego dnia nosic thorus ..... a ze ar mial niskie przestalem potem zauwarzylem ze szybko regeneruje mi sie hp bylem bardzo zdziwiony .... kiedys siedzialem sobie w earb napadl mnie nur kiedy nie mogl mnie zabic wolal gochana na pomoc ..... ganiali mnie z 40 minut zabic nie mogli..... gdy dali juz sobie spokoj pytali jak mi sie tak szybko regeneruje zycie .... powiedzialem gochanowi ze sam nie wiem z kad, sciagnolem zbroje wyjaolem miecz i dalem mu sie zabic..... poszedl ze mna do uzdrowiciela i sam zobaczyl..... (no cuz dalej mowil ze flaszki leczenia pije :razz:)..... ale widze ze tego juz gochan i nur ktory byl swiadkiem nie pamietaja.....


_________________
Order nie musi walczyc.... nie musi zwyciezac... Order zawsze jest GORA!!!


Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 04:05 
Cytuj  
LOL jakbym mu pomagal to bys raczej fast padl a nie teraz sie lumpil ze jako czit pokonujesz niewiadomo kogo ....
Teraz sie niedziwie dlaczego tak na ciebie mowia cyt. "Lumpus" bo to chyba calkowicie twoja kulture gry i wartosci wyniesione z podworka .... BuG byl niewszyscy go wykorzystali chociaz wiedzieli a tacy jak ty sie tym podpakowali i mysla ze sa teraz swietni bo lataja w iron i im zycie regeneruje przeciez tego thorusa mozna cie bylo pozbawic w 5 min ale poco skoro twoja postac to BUG ... sam ja taka zrobiles i madrzenie sie w stylu "volo uciekales tylko mialem laga" sa zalosne ... i to ty jestes zalosny bo volo na swoje stat/skile zapracowal a taka lamqa jak ty dorwie jakis bug i sie cieszy jak dziecko z porazeniem mozgowym ze pokonuje teraz kazdego woja wow niesamowite ciekawe jak ci odbuguja postac ... wtedy napewno juz pozostaniesz silny w gebie
__________
VanDerHugH

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 09:18 
Cytuj  
Harvel ty stary jestes niedorozwiniety. Napierdalasz ze to nie twoja wina ze buga znalazles. Poczytaj sobie regulamin albo zapytaj jakiegos GMa o bugach to odrazu ci powie ze " wykozystywanie jakichkolwiek bugow jest zabronione " i chiesz sie cwaniaku ze bana nie dostales. I nie kozacz tak bo Volo by cie zajebal. I jak ci tego Thorusa zabiora/przerobia bedziesz scigany i killowany . Ja bym na twoim miejscu spierdalal jak najdalej od tyhc psycholi :razz:

PostNapisane: 8 wrz 2002, 12:26 
Cytuj  
Hawarel powiem jedno jesteś beszczelny...

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 17:17 
Cytuj  
gorr bardzo mnie urazaja slowa 14-latka ;P bezczelny hehe dobre idz possaj cyca mamy... zaplac jej za mleko a dopiero potem jak odrosniesz od ziemi mnie pouczaj ;p hehe..... za bardzo sie ekscytujecie ludzie :smile: w przeciwienstwie do was moim zyciem nie jest uo..... i nie bede sie juz wiecej uzeral na tym forum w tym temacie bo i tak zostane "ukamienowany" szkoda slow.....
z prawda jak z dupa karzdy ma swoja.........


_________________
Order nie musi walczyc.... nie musi zwyciezac... Order zawsze jest GORA!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.