mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 16:45 
Cytuj  
A propos PvP w Abyss, warto zrobić sobie w combat logu "enemy actions", czy coś w tym stylu jakimś piżdżącym kolorem. Człowiek szybciej zauważy przeciwnika niż na radarze + na przykład może się pokazać, że tamten wszedł do hide/użył skilla blokującego itp.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 17:04 
Cytuj  
xv3 napisał(a):
Icekk napisał(a):
od czasu kiedy zostawilem wowa, lepszego pvp nie spotkalem.


Kazda gra ma lepsze PvP niz WoW, nie wiem jak w ogole mozesz takie cos jak w wowie nazywac pvp :)

Ofc, kazdy ma swoje zdanie.
Pre TBC zergi tirisfal glades/blackrock, ab/warsong.
Pierwsze trzy sezony aren/premady na av.

Najlepsze czasy pvp jakie pamietam :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 18:34 
Cytuj  
TaoTao napisał(a):
No i brak snare'a u warriora to jakas pomylka ;/ Jak ktos chce uciec to poprostu spierdala i moge mu tylko pomachac.
Wspominana wcześniej stigma tzw. "tractor beam" działa ona tak (z autopsji na chińskim serwie na EU jeszcze nie testowałem, ale wątpię aby się dużo zmieniło), że zawsze wywołuje snare na celu, przeważnie przyciąga cel i nakłada snare, a czasem przyciąga, nakłada snare i stunuje. Do tego dochodzi czasowy speed buff. Naprawdę można dogonić uciekającego.

Shador von Dal napisał(a):
Ogolnie, jak na chwile obecna ciekaw jestem najbardziej walk w powietrzu.
No jest dość ciekawie :)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 20:57 
Cytuj  
xv3 napisał(a):
Icekk napisał(a):
od czasu kiedy zostawilem wowa, lepszego pvp nie spotkalem.


Kazda gra ma lepsze PvP niz WoW, nie wiem jak w ogole mozesz takie cos jak w wowie nazywac pvp :)


To tam bylo jakies PvP?? :lol: :wink:

/read How to start a flamewar in 10 easy steps


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2009, 22:35 
Cytuj  
No i dolne Abyss nasze, ha ha.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 6 paź 2009, 10:50 
Cytuj  
Spiritmaster czy Sorcerer ?
Ktory jest milej widzainy w grupach, ktory w pvp radzi sobie lepiej?


Posty: 44
Dołączył(a): 1.12.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2009, 11:46 
Cytuj  
Grupy - Sorcerer
pvp - Sorcerer

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 6 paź 2009, 12:07 
Cytuj  
To do czego nadaje sie spirit?
Tylko solo pve?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2009, 12:17 
Cytuj  
Spiritmaster na razie ma tę wadę, że jego pety nie potrafią latać - ma się to zmienić w najbliższym patchu (koreańskim), więc jego wartość znacznie wzrośnie.


_________________
Obrazek

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2009, 14:43 
Cytuj  
Huh , spirit master jest 1v1 nie do zajebania...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2009, 17:21 
Cytuj  
Keii napisał(a):
No i dolne Abyss nasze, ha ha.


keii 35lvl i 86kill? co tak słabo?

PS: Fortece w dolnym abyss już od paru dni są w słusznych rękach, czas na górny abyss :)


_________________
Bishop - Teon

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2009, 17:24 
Cytuj  
montezuma - niestety rok akademicki się zaczął, więc na grę nie ma czasu. Strasznie żałuję, bo Aion spodobał mi się dużo bardziej niż się tego spodziewałem, no ale takie życie ;)

A kiedy odbijaliście dolne abyss akurat w kolejce czekałem :<


_________________
Obrazek

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2009, 18:12 
Cytuj  
Resisty na lepkach o 5 lvli wieksze sa irytujace. Mam nadzieje, ze cos z tym zrobia.
Druga rzecz, 10 SM'ow atakujacy ten sam target = Doty tylko od jednego z nich. Dla porownania damy grupe 10 Sinow atakujacy ten sam target = czyli co, white dmg ma byc liczony tylko od jednego?

Niestety narazie magowie maja troche niedociagniec.
Ale sa tez male haczyki. Book w lapie jak glowna bron, wpisujac do makra attack z delayem 0.7, mamy white dmg podczac rzucania wszystkich skili.

Rzeczywiscie troche twardy jest w 1v1, przy takim CC i dotach, ktore nie zrywaja nawet roota nie gra sie zbyt ciezko.

Aczoklwiek w grupowym pvp sorc wypada lepiej. W instach tez.. pod wzgledem CC. Dmg jest porownywalny.

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2009, 19:11 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Resisty na lepkach o 5 lvli wieksze sa irytujace. Mam nadzieje, ze cos z tym zrobia.
Druga rzecz, 10 SM'ow atakujacy ten sam target = Doty tylko od jednego z nich. Dla porownania damy grupe 10 Sinow atakujacy ten sam target = czyli co, white dmg ma byc liczony tylko od jednego?

Niestety narazie magowie maja troche niedociagniec.
Ale sa tez male haczyki. Book w lapie jak glowna bron, wpisujac do makra attack z delayem 0.7, mamy white dmg podczac rzucania wszystkich skili.

Rzeczywiscie troche twardy jest w 1v1, przy takim CC i dotach, ktore nie zrywaja nawet roota nie gra sie zbyt ciezko.

Aczoklwiek w grupowym pvp sorc wypada lepiej. W instach tez.. pod wzgledem CC. Dmg jest porownywalny.


Akurat na white dmg sin nie ciągnie jakiegoś imba dmg, a patterny też się dzielą na all sinów. Imo powinni to zmienić na coś ala kombo pointy z wow'a, albo jakieś inne rozwiązanie, bo niewidze w endgame jak 8 sinów zgrywa się z nakładaniem i detonowaniem paternów.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2009, 19:17 
Cytuj  
@Icekk

jakie kamyki najlepiej wkładać na 10-25 lvl. słyszałem że HP na maxa (SM). Potwierdzasz ?


_________________
psn

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2009, 20:29 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@Icekk

jakie kamyki najlepiej wkładać na 10-25 lvl. słyszałem że HP na maxa (SM). Potwierdzasz ?


Sa pewne czynniki, ktore na to mogla wplynac.
Wybor jest pomiedzy HP/MP. Boost jest marny.

Do +/- 27 lvlu uzywajac standardowego comba czyli taunt peta,erosion,skill peta, energie + attack.. (orb nie odbiegajacy wiecej niz 3 lvle - must) to jedz w HP. Majac go wiecej, wiecej oddasz petowi. Twoje sie dodatkowo szybciej regeneruje niz peta.

Ja jestem oszczedna osoba, przynajmniej tak mi sie wydaje (na 25 lvlu 700k kinahow) nie mialem szczescia do orbow. Zostala mi walka z ksiazka.
Wiec w moim przypadku do 29 lvlu uzywalem tylko MP, bo czysto matematycznie, zaraz po wyzej wymienionym combosie, wiecej dmg wyciagalem z dorzucenia ice chain + shock, flame bolt + blaze.
Shock dawal stuna, bolt duzo dmg. Czyli moby szybciej ginely = mniej hp tracil moj fire spirit.
Kazdy z tych czterech skili nie kosztuje wiecej niz 50 many.
A HP bylo mi nie potrzebne.

Przyszedl lvl 29, dostalem green orba, grind w abyssie, wiecej pvp, potrzebowalem wiecej HP. Wytworzyla mi sie mala reakcja lancuchowa i MP poszlo w odstawke.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2009, 09:24 
Cytuj  
Magic Boost tak mało daje?
Opyla się robic te ringi dla 18-20 lvl co dają bonus do latania, czy potem dość szybko mamy lepsze?

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2009, 14:54 
Cytuj  
Dla SMa magic boost daje bardzo niewiele, bo wszystkie 'Energy' sa liczone jako summony i nie dostaja bonusu do DMG, wlasciwie to tylko Erosion i zwykly Fireball dostaja bonusy... ;)

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2009, 18:55 
Cytuj  
Ringi na latanie sobie daruj. Rób ringi z crytem dorobisz się fortuny.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2009, 10:33 
Cytuj  
Po paru dniach muszę powiedzieć ze pvp w Aion rozczarowuje. W abyss high lvl gankuja low lvl dla AP, no fun dla każdej stron. Bitwy o fortece to taktyka zerg, samo posiadanie fortec nic nie daje dla klanu oprócz e-penisa, jestem w jednym z top klanów na serwerze i sobie po prostu odpuściliśmy bronienie fortec, lepiej zdobywać, są za to medale i można farmic guardow na AP, po raz kolejny rvr pvp jest pomyłką. Do tego co 2dni siege fortec nudzi.


_________________
Bishop - Teon

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.