mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 482 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2009, 18:51 
Cytuj  
Mnie to wygląda na raczej walkę pozorną. Jeśli ten sam goldseller na tym samym koncie spamuje dzień za dniem chat to albo miejscowi GM są na poziomie GM z DFO i zbanowanie gościa przekracza ich umiejętności albo mają przykaz by nie banować lub banować po jakimś tam czasie. Jedno i drugie napawa lekkim niepokojem.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2009, 19:22 
Cytuj  
moze jest jak w l2 ze normalny gracz za 3 min by bana wylapal ale rasowy gold seller ma immune na bana ;] , wydaje mi sie ze tak wlasnie moze byc.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 7 paź 2009, 20:12 
Cytuj  
Gilrad napisał(a):
Przed premierą Warhammera szef studia powiedział, że walka z handlem goldem to priorytet i faktycznie w miarę im się udało i to w czasie kiedy jeszcze ludzie w WARka grali :(
Mówił tez, że zaproponowano mu parę mil za dopuszczenie konkretnych firm do serwerów. Na ile to miał być chwyt marketingowy a na ile faktyczna sytuacja ciężko powiedzieć ale skoro w WARku się udało to tępić to trochę dziwne, że takie potęgi jak NCsoft czy Blizz sobie nie radzą.



Pamietaj ze w WARZE nie bylo goldsellerow bo gold tam nie mial praktycznie wartosci - sprzet mozna bylo wyfarmic, a kasa lezala na ulicy praktycznie. I to jest wlasnie dobra metoda.

WoW niby ma problem z goldsellerami, ale nie boli to graczy z tego wzgledu ze za golda to mozna sobie kupic co najwyzej consumable i kilka epickow + to ze farmerzy glownie robia golda na AH(nie ma czegos takiego ze golda sie robi grindujac moby - 10x szybciej robi sie kase na AH), a jak mniemam w L2 za golda mozna bylo kupowac zajebisty gear itp(nie gralem wiec nie jestem pewien) + golda jak i inne dobra bralo sie z mobow.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 7 paź 2009, 20:16 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Mnie to wygląda na raczej walkę pozorną. Jeśli ten sam goldseller na tym samym koncie spamuje dzień za dniem chat to albo miejscowi GM są na poziomie GM z DFO i zbanowanie gościa przekracza ich umiejętności albo mają przykaz by nie banować lub banować po jakimś tam czasie. Jedno i drugie napawa lekkim niepokojem.


Nie banuja pojedynczych kont bo to im gowno daje, staraja sie taka osobe zaobserwowac i ewentualnie polaczyc z jaka grupa kont i potem zrobic mass bana - podam na przykladzie wowa, co z tego ze zbanuja 1 konto farmera/goldsellera 1 lvl warte 150zl skoro taki koles dziennie zarabia jedna postacia powiedzmy 30k, i na miejsce jednego farmera/ahtradera idzie 3 takich, i oni jeszcze wiecej maja profitu niz straty itp itp itp.

Puki community nie zmadrzeje to stosunek sie nie poprawi. Nalezy pamietac ze to gracze tworza gre

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 paź 2009, 16:31 
Cytuj  
Link bardzo ciekawa inicjatywa


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2009, 17:22 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Link bardzo ciekawa inicjatywa


Nie mam pojęcia co on chce zyskać. Bot software zawsze znajdzie sposób na anty-bot-system.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2009, 17:25 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
Nie mam pojęcia co on chce zyskać. Bot software zawsze znajdzie sposób na anty-bot-system.


Sprawdzic, czy taki anty-bot-system w ogole jest? ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2009, 19:37 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Shinji-kun napisał(a):
Nie mam pojęcia co on chce zyskać. Bot software zawsze znajdzie sposób na anty-bot-system.


Sprawdzic, czy taki anty-bot-system w ogole jest? ;)


Pisząc anty-bot-system miałem na myśli cały ten report player thing i interwencję GMów, których atm EU serwery nie mają.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2009, 17:46 
Cytuj  
Albo definitywnie rozwiazali problem kolejek, albo Aion gwaltownie traci na popularnosci. Sobota, godzina niemal 19 a na Gorgorosie nie ma wcale kolejek.


_________________
Obrazek

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 10 paź 2009, 18:05 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Albo definitywnie rozwiazali problem kolejek, albo Aion gwaltownie traci na popularnosci.


Raczej to drugie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2009, 18:26 
Cytuj  
@up

Po czym tak wnioskujesz?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 10 paź 2009, 19:15 
Cytuj  
2k ludzi w ciagu 2 dni? ;]
Raczej podniesli capa

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2009, 20:30 
Cytuj  
Po tym jak w trzech różnych miejscach przeczytałem oświadczenie NCSoftu, żeby dać im znać, jeśli ktoś został niesłusznie ukarany podczas mass banu mającego miejsce bodaj wczoraj, zalogowałem się do gry.
Przywitało mnie z 9 ogłoszeń stron RMT na /1 /2 i /3.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 10 paź 2009, 22:16 
Cytuj  
Jak sie przyjrzycie to zobaczycie, ze powtarzaja sie 2,3 adresy i co zabawne dwa maja w adresie 4wow i wow gold ;]

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 paź 2009, 01:48 
Cytuj  
Gram od wczoraj, mam 16 lvl i gra sie bardzo przyjemnie. Nie mniej jednak jest kilka rzeczy, ktore mnie irytuja.

Po 1 swiat jest strasznie ograniczony. Wszedzie dookoloa gory. Z miejsca na miejsce mamy zawsze jedna droge, a o przeleceniu nad gorami mozemy zapomniec. To samo tyczy sie wody(ani nie mozna poplywac, ani nad nia polatac bo blokuje nas niewidzialna sciana)

Nie podoba mi sie jeszcze latanie. Moze to kwestia przyzwyczajenia ale wydaje mi sie ono nieintuicyjne(jak narazie nie wyobrazam sobie PvP na skrzydlach jako melee).


A ogolem to gra sjest przyjemna i mila. Wbije 25lvl to sie wypowiem wiecej, bo narazie moja opinia to tak jakbym sie wypowiadal o grze single player po przejsciu tutoriala.

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 11 paź 2009, 06:25 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
Gram od wczoraj, mam 16 lvl i gra sie bardzo przyjemnie. Nie mniej jednak jest kilka rzeczy, ktore mnie irytuja.

Po 1 swiat jest strasznie ograniczony. Wszedzie dookoloa gory. Z miejsca na miejsce mamy zawsze jedna droge, a o przeleceniu nad gorami mozemy zapomniec. To samo tyczy sie wody(ani nie mozna poplywac, ani nad nia polatac bo blokuje nas niewidzialna sciana)


Bo takie są ograniczenia zon startowych.... ale przelecieć się jednak da ;)

Kole0 napisał(a):
Nie podoba mi sie jeszcze latanie. Moze to kwestia przyzwyczajenia ale wydaje mi sie ono nieintuicyjne(jak narazie nie wyobrazam sobie PvP na skrzydlach jako melee).


Skrzydełka w Abyss (i w ogóle) służą bardziej do przemieszczania się niż do walk w powietrzu choć przeciwnika trzeba dogonić, albo uciec, póki co moje doświadczenie pokazują znikome akcje walki w powietrzu, za to duuużo latania po zonie, aby nie dać się łatwo przeciwnej grupie wytropić, oraz oszczędzania czasu skrzydeł by mieć je w pogotowiu ;)

Kole0 napisał(a):
A ogolem to gra sjest przyjemna i mila. Wbije 25lvl


Dla mnie, sorca, na 25 lvlu dopiero się zabawa zaczęła ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 10:28 
Cytuj  
Veteran Rewards !!! ale wymyślili :wink:

Cytuj:
Your Free Game Time is About to Expire

The free game time that you received for purchasing Aion is about to run out.

To continue playing, log in to your NCsoft Master Account to subscribe now or reactivate your account.

At the start of your second month in Aion, you'll have access to the first of many Veteran Rewards as a bonus for subscribing to Aion. More information about Veteran Rewards will be available on the official Aion website.
See you in Atreia! The Aion Team


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 10:35 
Cytuj  
Wczoraj ludzie dostali 5 tokenow +20 % do expa na 1 h.
Fajnie, fajnie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 11:04 
Cytuj  
A na Twiterze Ayase rozdawał kody do paczek z potionami - niestety rozchodziły się w około 2-3 sekundy.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 13:06 
Cytuj  
Keii napisał(a):
A na Twiterze Ayase rozdawał kody do paczek z potionami - niestety rozchodziły się w około 2-3 sekundy.



serio? bo zaczne sie czuc jak w grze f2p z micro platnosciami

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 482 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.