mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 482 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 17:17 
Cytuj  
Dzięki baltazarowi jeszcze bardziej Aion mi się podoba :)
Gospodarka zaczyna się już ruszać. Póki co warto chyba zainwestować nieco czasu w crafting. Później będzie się nowych zniechęcać i dominować rynek.

Opik - polecam - zabawa w handel jest przednia :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 17:23 
Cytuj  
bre napisał(a):
Widocznie nie miales jeszcze przyjemnosci grac przeciwko dobremu rangerowi. Albo znajac zycie zaliczasz sie do tych ludzi ktorzy najlepiej w pvp radza sobie kiedy maja 5lvlowa przewage.

Po pierwsze nigdzie nie whinowalem, na brak balansu przed osiagnieciem maksymalnego lvlu.
Po drugie mechanika gry jest taka a nie inna wiec wiekszosc moich ofensywnych spelli byla resistowana.
Roznica w sprzecie tez byla moze nie kolosalna ale duza co po prostu odczulem.

Najlepiej naucz sie czytac ze zrozumieniem bo twoj post jest tak z dupy ze gorzej juz byc nie moglo.


Tylko pierwsza czesc posta byla do Ciebie wiec luzuj zwieracze,a akurat mam tego farta grac z czolowka servera wiec wiem co potrafi kleryk ;f

Peace


Co do w/w minusow to mam to samo (wiekszosc akurat mi sie podoba ) sa gusta i gusciki.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 17:39 
Cytuj  
BaltazaR napisał(a):
Co do open PvP to z tego co piszesz to chyba istnieje w tym ksztalcie tylko w Eve.


Nie tylko. Open PvP istnieje w L2, DFO, RoM (to darmowka ale porzadna), bedzie w MO i pewnie jeszcze paru innych mniej lub bardziej popularnych tytulach.

tczewiak napisał(a):
Opik - polecam - zabawa w handel jest przednia :)


Planowalem pograc, moze jeszcze dolacze, narazie RoM mnie wciagnal i o dziwo nie nudzi.
W AIONa gralem troche w chinska bete, gra mnie nie zachwycila, ale pewnie bym cos dla siebie znalazl (fajny craft i handel to duzy plus).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 17:59 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Dzięki baltazarowi jeszcze bardziej Aion mi się podoba :)
Gospodarka zaczyna się już ruszać. Póki co warto chyba zainwestować nieco czasu w crafting. Później będzie się nowych zniechęcać i dominować rynek.

Opik - polecam - zabawa w handel jest przednia :)
Powiem Ci szczerze, że handel idzie znacznie gorzej niż na chińczyku. Ceny się muszą unormować bo na tą chwilę to jest masakra...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 18:45 
Cytuj  
Ale to chyba dosc typowe na starcie. Z czasem powinno sie poprawic :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 08:44 
Cytuj  
Ja tam z craftu jestem zadowolony, aczkolwiek jak dzis wyliczylem ile musialbym wydac na zielonki na 28lvl przy maksymalnym wkladzie wlasnym, czyli gathering na maxa, aby sobie secik zrobic samemu to hmm ... trzeba jednak porobic te blue itemy i wystawic na AH aby te kase jakosc zdobyc. Tak dla przykladu, aby przerobic 448 titanium ore na titanium ingoty potrzeba okolo 160k kinah i poltora godziny czasu ? LOL :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 08:54 
Cytuj  
zadowolony to jesteś bo masz pewnie z max 100-150. powiedz, że się mylę :P


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 09:00 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
zadowolony to jesteś bo masz pewnie z max 100-150. powiedz, że się mylę :P

Mylisz sie :P

mam 199 i jestem prze wykupem next skilla za okolo 121k :P

Ale wiem o co Ci chodzi tak na marginesie, next lvl wiecej farmowania surowcow na craft ;)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 22 paź 2009, 09:08 przez Bodziu, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 09:04 
Cytuj  
Cytuj:
Tylko pierwsza czesc posta byla do Ciebie wiec luzuj zwieracze,a akurat mam tego farta grac z czolowka servera wiec wiem co potrafi kleryk ;f

Peace


Tez wiem co potrafi kleryk. Nie musze grac z "czolowka serwera", cokolwiek to znaczy.

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 10:43 
Cytuj  
bre napisał(a):
Cytuj:
Tylko pierwsza czesc posta byla do Ciebie wiec luzuj zwieracze,a akurat mam tego farta grac z czolowka servera wiec wiem co potrafi kleryk ;f

Peace


Tez wiem co potrafi kleryk. Nie musze grac z "czolowka serwera", cokolwiek to znaczy.


To znaczy "ego mode on" ja i moi kumple jestesmy pro "ego mode off"

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 11:38 
Cytuj  
Widze ze sporo ludzi zaczyna plakac na rzeczy, ktore w tej grze mialy byc na plus, nie ukrywam ze ta gra to wielkie gowno, smierdzi wow-em, sam gram glownie dlatego ze gildia i znajomi w to graja, to daje sens napierdzielaniu miliona mobkow grindowaniu/farmieniu, poprostu jest zabawa ze wspolnej gry.

Dropy z bossow sa malutkie, jednak trudno wymagac by drop byl 100% bo wtedy craft/pvp gear moze stac sie mniej atrakcyjny.

Strata kasy i expa za smierc to bardzo istotna rzecz, poprostu szanujesz fakt ze nie giniesz, starasz sie bardziej, nie ma sytuacji ze party robi jakies akcje bez sensu nie liczac sie ze smiercia.

Sam crafting jest ciekawie rozwiazany, wymaga sporo czasu i kasy, najbardziej wytrwali dochodza do experta i robia tanie swietne itemy, to jest nagroda za trudnosc w skilowaniu craftu.
Zawsze bede za tym by crafting byl mozolny i trudny, nie moze byc wszytsko dla wszystkich.

Mozna by wiele rzeczy zmienic ale najczesciej idzie to w kierunku wow lub hardcore nie dla masy, wiec nie dziwmy sie ze ncsoft balansuje miedzy latwoscia, a trudnoscia w tej grze, oby im to dobrze wychodzilo dalej.

Pamietacie tez ze tu nie bedzie raczej rozbudowy endgame co patch tylko raczej zwikszanie max lvl, nowe klasy, subklasy itd, predzej oczekujmy wprowadzenia 60lvl i kolejnego drzewka klas/subklas niz nowych instancji.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2009, 20:14 
Cytuj  
No i moja opinia (bo aż się ciśnie na usta):

Zgadzam się z przedmówcą - Aion w ogólnym rozrachunku to wielki shit...
Najgorsze jest PVP (które miało być zaletą):

- Koncesjonowane mass pvp. Twierdze odpalają się co parę godzin. Między tymi odpaleniami jest jedna wielka farma mobków i gankowanie. Nic więcej.

- Jak już wybije godzina mass-pvp to okazuje się, że gra ma tyle błędów, że większości ludziom gra crashuje.

- Zdobywanie artefaktów to jeden wielki żal, tank przebiega druga postać montuje kamyk i wsio - żal wielki

- Nie ma miejsca na żadne taktyki, pomysły itp. po prostu wlewa się jeden zerg i tylko kwestia komu mniej skrashuje to wygrywa.

- Pojedyncze walki to też jakieś cuda na kiju. Nie ma mechanizmów pomocnych w walce powietrznej i do tego radar który działa tylko w 90 stopniach. Do tego dochodzi brak praktycznie kar dla różnicy leveli i walka postaci o różnicy np. 10lvli to żart i paranoja devsów, że do takiego czegoś dopuścili... Szkoda też pisać o namierzaniu, które działa z dupy.

- Wygrana w pvp też nic nie daje. Za zabicie drugiego gracza dostajemy po parę punktów abbys, xp jakiś groszowy i zero loot'u. W Fortecach też wielki żal. Śmieszna para-instancja bez bossów na grind skrzynek.

- Rifty... ciekawy pomysł ale oczywiście też zjebane. Parę party gankerskie przejdzie i albo pogankuje albo zostanie zgankowane. Bez ładu bez składu.

Aion miał być nadzieją a wyszło jak w 90% podobnych grach. Kiepsko pomyślane, kiepsko wykonane (już o gejowskich chomikach i setach nie wspomnę). Następne parę złotych utopionych w błoto :(

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2009, 21:39 
Cytuj  
PvP w endgame bedzie wygladalo podobnie jak w WAR , fortece co kilka godzin , zerg vs zerg .
Moim zdaniem dali faila juz na poczatku wprowadzajac frakcje i zamkniete tereny przeciwnej frakcji , rifty : shit , mam 34 lvl i spotkalem po drodze tylko 1x , ogolnie trzyma mnie granie z kumplami , gra nie ma czegos co by mnie zassalo do monitora, chyba dlugo nie pociagne jak juz na starcie brak checi.
Gra jest zwykla , niczym nie zachwyca , jest dobrze zrobiona.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2009, 22:03 
Cytuj  
QFC napisał(a):
Gra jest zwykla , niczym nie zachwyca , jest dobrze zrobiona.


Gra jest dobrze zrobiona ale tylko do 25lvl, dopóki nie zaczyna się pvp... a już do 10lvl zachwyca płynnością i niezawodnością (dopóki nie pójdziemy do stolicy). No ale czy o to miało chodzić w tej grze?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 01:33 
Cytuj  
Narazie mam 28 lvl i jest duzo rzeczy do ktorych mozna sie przyczepic.

To ze radar dziala w 90 stopniach to akurat jest super, bo mozna kogos zajsc od tylu, trzeba sie rozgladac etc. Moim zdaniem swietna sprawa.

Rifty - pomysl fajny, ale jak czlowiek chce wykonac questa [spy] to musi sie poprostu zesrac, trzeba miec wielkiego farta albo poswiecic duuuzo czasu zeby znalezc rifta. A to tylko poczatek, jak sie przeniesiesz to musisz przejsc cala mape do miejsca gdzie masz wykonac questa, gdzie questuje cala armia asmo. Ogolem ciekawe, ale super ciezkie i super trudne, a nagrody za zabicie asmo na ich terenie mizerne.

Wogole to jest chore ze bardziej sie oplaca grindowac moby w abys niz bic przeciwna rase. To jest nienormalne;p Za zabicie w party osobe przeciwnej frakcji ma sie od 5 do 40 punktow srednio, niewnikam jak to rozdaja. Za zabicie moba solo na swoim levelu masz 15 punktow. Wiadomo co jest latwiejsze.

Pozatym gra jest brzydka, potem masz w kolko pustynie, pusktowia, kosmos, i ogolnie wielkie przestrzenie niczego. ZAL.

Gra wbrew pozorom ma duzo plusow, chociaz instancje pvp (NTC) to narazie tez wielki zal(nuda, latwizna i zero nagrod poza xp). Zobaczymy co bedzie potem, bo jesli ncsoft bedze nadal tylko udawal ze walczy z botami i goldselerami to gra skonczy zle.

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 09:03 
Cytuj  
Stobek napisał(a):

Wogole to jest chore ze bardziej sie oplaca grindowac moby w abys niz bic przeciwna rase. To jest nienormalne;p Za zabicie w party osobe przeciwnej frakcji ma sie od 5 do 40 punktow srednio, niewnikam jak to rozdaja. Za zabicie moba solo na swoim levelu masz 15 punktow. Wiadomo co jest latwiejsze.

To sprobuj tego samego moba zabic w party, albo porownuj solo-killing graczy do solo-farmy mobkow. :)
Zabijanie graczy jest duzo bardziej oplacalne jesli chodzi o AP i tyle, solo kill moba daje 15 pkt, solo kill gracza 500.
No i zabawa wieksza. :>

Stobek napisał(a):
Zobaczymy co bedzie potem, bo jesli ncsoft bedze nadal tylko udawal ze walczy z botami i goldselerami to gra skonczy zle.

Skoro L2 przezylo tyle czasu, w dalszym ciagu ma pewien zachodni playerbase, przetrwalo rozne premiery i upadki kolejnych MMO to mysle ze Aion tez bedzie mial sie dobrze mimo wszystko. Chociaz faktem jest, ze gdyby NCSoft wzial sie do roboty, to mialby sie sporo lepiej. :)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 09:59 
Cytuj  
Nishruu napisał(a):
Skoro L2 przezylo tyle czasu, w dalszym ciagu ma pewien zachodni playerbase, przetrwalo rozne premiery i upadki kolejnych MMO to mysle ze Aion tez bedzie mial sie dobrze mimo wszystko. Chociaz faktem jest, ze gdyby NCSoft wzial sie do roboty, to mialby sie sporo lepiej. :)


Aion nie przeżyje, góra 6miesiecy i serwery będą wyludnione i gra skończy jak Warhammer Online. Aion jest wzorowany na WoW i jest skierowany do tych co graja w WoW, szczególnie w Korei. L2 żyje tylko dlatego ze ma open pvp kiedy Aion tego nie ma.


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 13:45 
Cytuj  
/agree

IMO L2 zyje bo nie ma tam frakcji , open pvp , i reszta bonusow z tym zwiazana.


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 08:32 
Cytuj  
A jak pisalem ze to bedzie lipa ludzie dobija do 50 i odejda to kazdy pisal ze sie nie znam a tu prosze 25-30 i juz jest zle. Wracac do AoC :) Jedyne sensowne mmo we współczesnym swiecie chociaż tez niedoskonale .

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 09:26 
Cytuj  
sebao2 napisał(a):
Wracac do AoC :) Jedyne sensowne mmo we współczesnym swiecie chociaż tez niedoskonale .

lawl ;] po stokroc predzej odnowie suba Aiona niz AoC


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 482 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.