mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 17:22 
Cytuj  
boze niewytrzymam nie mozesz zrozumiec ze to ze to ze jestes taki mocny zalazy wylacznie od buga to tak jakbys w q3 mial god mode w multi chociaz niemozna ale przyjmijmy ze ty masz i sie smiejesz z gosci ze cie niemoga pokonac i sam sie zachowujesz jakbys mial 11 lat nic do ciebie nie dociera :/

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 19:50 
Cytuj  
aha wiem nie o tym gatka ale skoro gorr mi mowi ze jestem bezzelny..... widzisz gochanie ja wszystkim nie przeszkadzam w grze... ale logowanie sie podczas restartu i tym samym zabieranie kilku nastu minut gry nam wszystkim to jest dopiero bezczelne wiedz mnie nie pouczaj!!!


_________________
Order nie musi walczyc.... nie musi zwyciezac... Order zawsze jest GORA!!!

PostNapisane: 8 wrz 2002, 19:51 
Cytuj  
Order nie musi walczyc.... nie musi zwyciezac... Order zawsze jest GORA!!!<-- LOL rozumiem czemu to napisałeś order jest górą bo ma buga? :P ehh tak na serio nie liczy się wiek ale poziom intelektualny a ty nie przedstawiasz żadnego, apropo nie powołój się do biblii "ukamieniowany" lol and rotfl szkoda mi ciebie bo jak to naprawią to ja osobiście będę twoje szczątki rozrzucał bo drodze heheheh. Twoje zachowanie jest nierozsądne, żadnej z osób które grają na soa uo nie jest życiem, tylko adminów na osi można oto posądzić (jezu ale oni kase trzepią :D) teraz jest szkoła i szkoła jest życiem a uo to miły dodatek jak wrócisz ze szkoły odrobisz lekcie pouczysz się i włączasz komputer żeby się odprężyć a taka lamka jak ty psuje klimat. Jesteś zakałą tego servera, żałosne zaprawdę żałosne... szkoda że tu bloob nie wparuje i tematu nie zamknie.

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 20:21 
Cytuj  
Jakto kurna belle UO nie jest zyciem co wy pieprzycie, to co ja robilem przez te wszystkie miesiace, jaka szkola ??? UO forever :smile:


_________________
I can see, what you see not,
vision`s milky than eyes rot,
when you turn, they will be gone,
whispering their hidden song,
than you see what cannot be,
shadows move where light should be,
out of darkness, out of mind,


Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 20:23 
Cytuj  
Dokladnie popieram reszte ludzi kazdy ci powie dokladnie ze wykorzystywanie swiadome buga to jak cziterstwo . Po 2 niepodajesz zadnych argumentow poza tym ze reszta to lamy bo tak to wyczytalem a jednak chyba najwieksza lama jestes ty ....
A slowa 14 latka gora sa o wiele bardziej trafne niz reszty to jest bezczelnosc mowic cos takiego ogulnie. Po 3 i co z tego ze ma 14 lat ale chyba intelektualnie cie mocno przegrania widza wymiane twoich i jego argumentow a raczej calkowity brak twoich....
Myslac sobie piszavc swoj 1 post o tym jaka to twoja postac jest przypakowana to myslales ze znajdziesz kolegof nowych co cie beda podziwiac
pamietaj ludzie nie sa glupcami i kazdy ma swoj rozum ze powiem to poraz 2 umyslne wykorzystywanie buga a potem przyznanie sie do niego to cziterstwo aha i calkowity brak proby zmienienia tego

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 20:47 
Cytuj  
ehhh widze ze niedociera...... jak mam go wylaczyc?? jak go nigdy nie wlanczalem karzdy kto nosil thorus ma zbugowana postac..... zalozylem i teraz mam regeneracje wysoka..... ale widze ze nikt tego nigdy nie zrozumie..... wykozystalem buga heh .... nie wiedzialem ze na zbroji z thorusa ktora zalozylem pisalo "nie zakladac, przez zalozenie tej zbroji bedziesz mial zbugowana postac" SMIESZNE!!!!! sam to sobie obmyslilem a ze thorus jest zbugowany wypatszylem w swej krysztalowej kuli.......


_________________
Order nie musi walczyc.... nie musi zwyciezac... Order zawsze jest GORA!!!

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 20:57 
Cytuj  
i ok masz zbugowana trudno ale niemozesz mowic na inych ktorzy niemaja zbugowanej ze sa lamami bo niemoga cie pokonac bo to poprostu jest bardzo trudne i to nie winika ani z twoich umiejetnosci ani z wytrenowania wiec nie mow ze jestesmy zalosni bo niemozemy sie w pojedynke pokonac

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 20:58 
Cytuj  
ok wiem do czego dazycie ludzie od razu bylo zapytac ...... tak JESTEM ZYDEM ;P zauwarzylem ze da sie na tym zarobic ;P hehe wiedz przyprowadzilem mojego kumpla(nie podam nazwuska ni imienia gdyz mosi bezpiecznie zarobiona kase do domu zaniesc) bedzie sprzedawal pomidory i ceglowki :razz: domyslam sie ze wolicie to drugie gdyz wolicie kolor czerwony, krew.....a nie sok z pomidorow.... pierwszy stszal dla gochana ..... dostaje gratis 2 ceglowki i jegnego pomidora rzut prosto w ryj ;P wyzyj sie masz okazje tylko tu mozesz sie wyzyc....... bo w prawdziwym swiecie nie jest tak slotko co??;p.......

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 22:30 
Cytuj  
zalosny to ty jestes ale z tego powodu ze nipotrafisz pojac tego co mowie.... nie przypominam sobie bym uzywal okreslen tak dla mnie idiotycznych i prymitywnych jak "lamka" nie rob ze mnie jakiegos gochana badz nura bo ja takich okreslen nie uzywam .... pisanie do tego tematu jest juz nudne myslalem ze za 10 razem wreszcie zrozumiesz..... ale sie mylilem cuz nie jestem derektorem szkoly specjalnej wiedz nie mam obowiazku tlumaczyc ci i twoim pobratymcom czegos co jest tak bardzo zauwarzalne... ale masz racje ta powszechna teoria spisku... uknulem to wszystko od poczatku ta ....... jestem tak naprawde gm-em ktory sam sobie zrobil zbugowana postac.... ale nie wyszlo i nadodatek sie wydalo ze jestem zydem i mam slabosc do ceglowek...... ehhh z kad do cholery mialem wiedziec ze noszac thorusa bede mial tak a nie inaczej??? jasnowidzem nie jestem ..... no ale jak mowilem jestem zydowskim gm-em ktory nie zawacha sie uzyc ceglowki..... a hm mialem niemowic ale "oszukalem znowu" hehe jak wkladam zbroje z atlasu do plecaka a potem do sakiewki i na odwrot .... pojawia mi sie duszek a potem druga taka sama zbroja mowie wam zarobilem na tym juz prawie milion... tylko nikomu nie mowcie bo jak sie ktos dowie nieporzadany bede mial klopoty..... heh ciekawy jestem ilu ludzi ktozy czytaja ta wiadomosc gzebie w plecaku i przeklada swoje sprzety z atlasu..... pozatym po co ta cala rozmowa?? skoro wy nawet nie patszycie na to co do was mowie?.... (dla tych mniej inteligetnych i wolniej kojazacych ..... z tym atlasem zartowalem, stwerdzanie tego psuje mi dowcip bo moze gochan zastanawialby sie czy to prawda czy nie i zajelo by mu to ladne pare lat... ale no cuz zebym znow nie uslyszal ze "CZITUJE:P..... pozdrawiam wszystkich moich fanow ;P........


_________________
Order nie musi walczyc.... nie musi zwyciezac... Order zawsze jest GORA!!!


Posty: 1
Dołączył(a): 9.09.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 08:12 
Cytuj  
Hawarel jest niwinny on jest naprawdę dobry nie użył tego buga świadomie, może on wam tego nie chciał wytłumaczyć ale ja wytłumaczę, rozmawiałam z nim wczoraj dość długo wiecie jak ta historia się zaczęła? nie a więc siądzcie wygodnie w krzesłach...

Hawarel pewnego dnia poszedł kopać sobie udę wykopał dużo thorusa akurat na jedną zbroję, dął rudę koledze kowalowi a ten zrobił mu zbroję z magicznego thorusa, Hawarel ubrał zabroję i zaczął trenować z kumplem, mimo to przegrywał (zrboja jeszcze nie regenerowała życia) następnie Hawarel odniósł zbroję do banku gdyż dawała tylko 56 ar i przywdział swój perwotny sprzęt i poszedł do EB na licza, tam wtedy zaczęły się dziać niestworzone rzeczy aczkowiliek bohater tego opowiadania po każdym trafieniu odrazu odzyskiwał hp, był zdziwiony a zarazem ucieszony z tego faktu i postanowił że od tej chwili będzie bronił słabych górników oraz swych przyjaciół a także oddać pięknym za nadobne za wyzywanie go reskille i lootowanie zwłok, parę dni potem dowidział się że thorus regeneruje życie i że nieświadomie odkrył buga jednak możliwośc bronienia słabszych przyjaciół żuciła górę nad uczuciem sprawiedliwości wobec gmów i tak to się zaczęło potem voloramis oraz nur ad-din próbowali go zabić lecz nie dali rady, następnego dnia Gohan, Gorr Grimwolf i paru innych zrobiło pułapkę też wyszedł z niej zwycięsko Hawarel ale on nie chciał spowodować tego buga ale odkrył coś co dało mu moc czy ktoś z was nieoaprł by się pokusie mocy i bycia bogiem zniszczenia? , pewnie nie ale Hawatel nie zabija każdego on tylko zabija pk i swoich wrogó więc dajcie mu spokój..

PS: apolicus z rm nie nosi ice a puszcza czary jakby miał 100 many cały czas (ice też jest zbugowane)


_________________
Its must be sad to die so far from home.

*

Posty: 62
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 09:04 
Cytuj  
PS: apolicus z rm nie nosi ice a puszcza czary jakby miał 100 many cały czas (ice też jest zbugowane)


Loooolllll
BO ma okolo 100% medytacji loooollll

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 16:10 
Cytuj  
hmmmm dzieki mave...
z wielkim zdziwieniem pisze tego posta..... otoz chcialem przeprosic jesli kogos urazilem... mozliwe ze poniosly mnie emocje ... nie lubie jesli ktos sie mnie czepia chociaz, nic takiego nie zrobilem.... mozecie mnie wysmiac ale moj dobry przyjaciel otwozyl mi oczy..... wiedz PRZEPRASZAM !! nie powinienem wogule zabierac w tym temacie glosu ale stalo sie...(zareagowalem moze agresywnie nie przemyslajac swych wypowiedzi) przepraszam za wiele slow ktore nie powinny pasc.... ale nadal mi przykro ze w oczach niektorych z was jestem oszustem itp itd..... pozdrawiam ..... ta wiadomosc dedykuje mojemu kumplowi carandarowi...... pozdrawiam (oraz mave-owi ktory zechcial mnie wysluchac)(pokoj waszym duszom ludzie wstepuje na sciezke tolerancji i pokoju :razz:) dalej mozecie mnie ganiac i wyzywac mnie od lam :razz: ale ciesze sie ze zrozumialem swoj wielki blad.......


_________________
Order nie musi walczyc.... nie musi zwyciezac... Order zawsze jest GORA!!!

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 16:34 
Cytuj  
Hawarel mi sie zdaje ze mowimy o czym innym wogle ja wiem ze to nie twoja wina ze masz buga ja niemam ci tego zazle ale ty mi to mowisz ze jestes lepszy odemnie kiedy nie stoczyles ze mna zadnej walki przed tym jak zalozyles thours i to mnie denerwuje a tak wogle to zeczywiscie skaczmy to :razz:

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 17:44 
Cytuj  
ok ......
proponuje ci jakis pojedynek :smile: wezmiemy kilku swiadkow zeby nie bylo pomowien itp itd... ale narazie niegram...... jeszcze mi postaci nie "uleczyli" ;P.. wiedz nie mam sesu grac i walczyc z toba jak mam zbugowana postac.... jak naprawia bardzo chetnie z toba powalcze...... pozdrawiam


_________________
Order nie musi walczyc.... nie musi zwyciezac... Order zawsze jest GORA!!!


Posty: 3
Dołączył(a): 9.09.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 18:53 
Cytuj  
Volvo nie chce sie wtracac...ale czy to ja ciebie czasem dzis nie widzialam w thorusie? hm chyba mnie wzrok nie mylil...masz swiadomosc bugu...zakladasz topic oczerniajac innych a sam w sumie robisz to samo:/ zastanow sie o co ci wogule chodzi. "nie ja jestem zalosny tylko ty jestes chiterem i lama gdyz nie potrafisz wygrac bez tego buga..."itd<--- to chyba twoj post? skoro on jest lama to kim ty jestes? w tym wypadku oczerniasz sam siebie.eh

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 19:58 
Cytuj  
ten bug tylko dla orderowcow a volo nim nie jest ... a co do hawerelato juz biedziecie sparowac majac po 50s i 50 taktyki :razz: znapisem nowy :grin:

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 20:47 
Cytuj  
ee lady na mnie ten bug niedziala a potrzebuje chociaz troche zeby wyrownac sie z tymi co maja buga

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 21:40 
Cytuj  
jestem "Hawarel Lupus przerazajacy Lord" wiedz takim wielkim orderowcem niejestem a tlumaczenie w stylu bug tylko na orderowcow :razz: hehe....... bug nie wybiera wybiez pikera.......... chyba ze mamy tu doczynienia z tajna bronia orderu :razz: przeciw pk ..... ;P beheheheh takie tlumaczenie jest smiechu warte.... pozdrawiam....


_________________
Order nie musi walczyc.... nie musi zwyciezac... Order zawsze jest GORA!!!

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 16:42 
Cytuj  
nie no z toba sie nieda gadac no jak grochem o sciane ciebie to tylko zabijac bo prowadzenie z gtoba konwersacij na jakis temat jest bezsensowne bo zdanie inne od twojego jest poprostu nieprawdziwe, niedopuszczalne, smieszne, banalne i zalosne
:/ nie no zablokujcie ten topic

*

Posty: 96
Dołączył(a): 3.08.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 11:32 
Cytuj  
:razz:


_________________
Gdy człowiek jest podniecony, kocha własne podniecenie, podnieca się nim i wszystko poza tym już nie jest dla niego życiem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.