mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 18
Dołączył(a): 5.11.2009
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 23:01 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
Aenima daj już spokój, jeden orleoczko skutecznie kompromituje rl


Czy ja wiem czy kompromituje ? Nasz Mistrz Eagle robi nam swietna reklame, na tym forum rowniez, codziennie skladaja do nas aplikacje nowi memberzy, nawet Soulless z tego forum (stary wyjadacz) blaga by go przyjac :)

http://www.royallegion.pl/index.php?sho ... entry35321

Czekamy na aplikacje Aenimy i Mendola, moze, powtarzam moze, zostana rozpatrzone pozytywnie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 23:05 
Cytuj  
Heil napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
No prosze...wystarczy cheatowac i juz sie gildia zaludnia... Jakie to proste.
Musisz koniecnie pisac tu jeszcze wiecej, nie przestawaj. Taki PR to zloty PR jak widac :lol:


Zebys wiedziale Rzeznik. Ostatnio z Warcry odeszlo 5 osob i przyszly do nas, bo kochaja nasze boty i radary , to ze jestesmy najlepsi na serverze i najlepsi w Polsce, a jak z Eaglem idziemy na rajd to zawsze widzimy gdzie jest wrog za sciana, z tylu, z boku i u gory.
Zadna polska gildia nie ma szans z Royal Legionem i dlatego ludzie do nas wala drzwiami i oknami. Spojrz na fakty. To ze mamy nasze zabawki tylko nam pomaga. A gildie takie jak warcry ktore chca byc legit swieca pustkami.
Piszczie sobie dalej, w czasie gdy piszecie te wypociny moj bocik nabil mi juz 2 levele.


Hmmm...za taki tekst cały RL powinien dostać perm bana ale ja tam się nie znam 8)


_________________
LaMoon#2988


Posty: 18
Dołączył(a): 5.11.2009
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 23:10 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Hmmm...za taki tekst cały RL powinien dostać perm bana ale ja tam się nie znam 8)


Drogi kolego, na tym forum boty sa dozwolone, spojrz na dzial Lineage, gdzie moderatorzy podczepili topic jak stawiac bota.
To ty jestes zacofany bo nie uzywasz botow, my gramy ok.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 23:14 
Cytuj  
Ja mysle ze pod nickiem eagleeyes kryje sie jakis alt bo nie mozna byc na tyle durnym.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 23:26 
Cytuj  
http://www.aionsource.com/forum/gorgos- ... where.html

A jak whinuje na innych boterow ;<

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 23:30 
Cytuj  
Heil napisał(a):
lamoon napisał(a):
Hmmm...za taki tekst cały RL powinien dostać perm bana ale ja tam się nie znam 8)


Drogi kolego, na tym forum boty sa dozwolone, spojrz na dzial Lineage, gdzie moderatorzy podczepili topic jak stawiac bota.
To ty jestes zacofany bo nie uzywasz botow, my gramy ok.


Przepraszam najmocniej ale nie miałem na myśli jak postawić bota na tym forum. Chodziło mi bardziej o jawne i świadome informowanie ogółu że czitujemy, oszukujemy (jak zwał tak zwał) w grze Aion. Widzimy przez ściany itd. Wiesz dla mnie to tak jakbyś teraz napisał "Tak zabiłem tą i tą osobę i będę zabijał dalej bo lubię. Mój adres to..." Słuchaj takie gadanie to jak strzał w kolano...eee w łeb. Napisz taki post po engliszu na oficjalnym forum Aiona. Myślę że jeżeli to prawda co piszesz to długo się tym kontem nie nacieszysz, a jak wciągniesz w to całą gildię RL to i pewnie inni też dzięki Tobie się nie nacieszą. Prawdę mówiąc...oszukujesz, lubisz to robić? Tyle Twoje. Ale naprawdę informowanie o tym w taki sposób rzeszę czytelników to nie jest najlepszy pomysł i będę się tego trzymał. Ach i jeszcze jedno. Nie sądzisz że nazywanie osoby której w ogólne nie znasz "zacofaną" nie jest troszek przesadą? Mi naprawdę ciężko byłoby Ciebie nazwać jakkolwiek z prostej przyczyny...nie znam człowieka.


_________________
LaMoon#2988


Posty: 24
Dołączył(a): 25.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 09:15 
Cytuj  
Przecisz Heli to idiota Zarri - a wy dajecie sie wkrecac

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 14:46 
Cytuj  
Sorry że przeszkadzam Wielkim Ludziom w Wielkich Interesach ale co znalazłem na forum RL.

http://www.royallegion.pl/index.php?showtopic=2068

Cytuj:
Pacan zamieścił to na każdym subforum serverów. Tak samo ten Kariokerka zrobił już reklamę polakom na Castorze i Spatalosie. Ot i takie gnojki najgłośniej piejące wyrabiają nam opinię. Heheh co za retardy.


dalej spekulacje że Kariokerka to zarri. Człowieku kurwa ogarnij sie.


_________________
Free your brain of your mind

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 14:58 
Cytuj  
Heil napisał(a):
Czy ja wiem czy kompromituje ? Nasz Mistrz Eagle robi nam swietna reklame, na tym forum rowniez, codziennie skladaja do nas aplikacje nowi memberzy, nawet Soulless z tego forum (stary wyjadacz) blaga by go przyjac :)


Oj dziecko dziecko, od Soulless'a to ja sie radze odpier*.* póki czas.
Wiele się będzie działo rzeczy za twoimi plecami, o wielu decyzjach dowiesz się gdy zostaną podjęte, samemu nie uczestnicząc w procesie decyzyjnym.
Kwestii politycznych nauczyło mnie EVE, a znajomych w świecie gier to mam chyba wszędzie.
Poza tym moje decyzje są moimi decyzjami i nikomu nic do nich. Widocznie miałem swoje motywy, o których nie wiesz i się zapewne nie dowiesz :)
Grow up! To tylko kolejna gra, na pewno nie warta adrenaliny.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 18:16 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
ciach...

Poza tym moje decyzje są moimi decyzjami i nikomu nic do nich..


A ja jak moge chętnie sie dowiem co cie sklonilo grac pod jednym szyldem z takim typem jak eagleeyes.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 18:37 
Cytuj  
Soulless napisał(a):

Kwestii politycznych nauczyło mnie EVE, a znajomych w świecie gier to mam chyba wszędzie.
Ja tam cię nie znam i mam nadzieję, że nie poznam.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 20:01 
Cytuj  
Trzeba im oddać, że mimo przeszłości lidera to sukcesy odnoszą:
http://www.royallegion.pl/index.php?showtopic=2353

Szkoda, że grają po stronie czarnuchów i na jakimś słabym serwerku.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 11:14 
Cytuj  
Te czarnuchy duzo lepiej wygladaja od bialasow :P
A server nie jest taki zly w Morheim gdzie gram o kazdej porze latwo spotkac Elyosa, na Spatalos spotkac Asmo w Eltnen graniczylo z cudem. Mam wrazenie ze ludzie tu wiecej graja party PvP w riftach i Abyss.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 17:00 
Cytuj  
Tajne plany wykradzione od eagla
Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 19:18 
Cytuj  
Wilka ciagnie do lasu :)

Powodzenia w podbojach w LOTRO.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 12:58 
Cytuj  
Royalowcy ponownie sa najlepsi, jako pierwsza polska gildia w Aion oficjalnie zezwolila na stosowanie botow do zbierania surowcow.
Nawet poszli o krok dalej niz ncsoft, ktory jeszcze nie zezwala oficjalnie na to :)

Gratuluje bo faktycznie jest to dla dobra gildii.

Aver napisał(a):
Wczoraj wyczaiłem koleżke z Royal Legionu który botował surowce. Jednak po zgłoszeniu tego ich liderom stwierdzili.....że u nich botowanie surowców jest dozwolone.
http://www.royallegion.pl/index.php?sho ... entry35534

http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic.php?f=80&t=3615


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 14:27 
Cytuj  
Temat na forum RL już tradycyjnie nie istnieje także brak dowodów :] Ale tak jak w DFO prędzej czy później pojawią się screeny i filmiki z RL.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 14:59 
Cytuj  
embe napisał(a):
Royalowcy ponownie sa najlepsi, jako pierwsza polska gildia w Aion oficjalnie zezwolila na stosowanie botow do zbierania surowcow.
Nawet poszli o krok dalej niz ncsoft, ktory jeszcze nie zezwala oficjalnie na to :)

Z nowym patchem zmuszającym do wbijania captchy podczas wydobywania surowców to się skończy.


_________________
Obrazek


Posty: 33
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 17:12 
Cytuj  
nieczesto pisuje na tym forum, ale dzisiaj sie podlamalem, moze to z racji wieku i sie przejmuje opnia jaka niektorzy robia wszystkim polakom, ale postanowilem tez generalizowac, w zwiazku z czym od dzisiaj kazdy czlonek Royal Legion jest dla mnie botem, i jako taki bedzie raportowany na autoreporthunting, nawet gdym mial sie 20 razy przelogowywac zeby nowe tickety raportowe dostawac

przykro mi ze sa tacy, ktorzy mysla tylko i wylacznie o czubku wlasnego czlonka, nie ogladajac sie na innych, ale to przypadlosc calego naszego spoleczenstwa, ktora staram sie i w realu i w virtualu tepic

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 17:38 
Cytuj  
Jako, że to co jest napisane na forum IX kohorty stało się publiczne i stawia RL w bardzo niekorzystnym świetle chciałbym wiedzieć na ile jest to wiarygodne. Nie mam powodów, żeby nie wierzyć oczywiście, ale czy macie jakiegoś screenshota. Wiem, że jeden w jednym z postów na forum 9 kohorty proszono żeby nie zaczynać flame, ale tutaj powinno się wyjaśnić sprawę do końca. Czy jest na to jakaś szansa? Temat i tak się już stał publiczny.


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.