mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 908 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 46  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 67
Dołączył(a): 7.11.2009
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 00:12 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
Szamotula napisał(a):
Sciagam gre z tego Fallen Earth Installation Downloadera - link byl podany na forum. Czy orietuje sie ktos ile waza patche, ktore bede musial sciagnac jeszcze, bo nie wiem czy wstawac w srodku nocy aby odpalic installera ;)


chyba będziesz musiał, u mnie 4% i 15h do końca :/


Hehe widze, ze klopoty z czytaniem nie tylko u mnie. ;p

Szamotula, ktos juz pisal o tym, ok. 1.4gb.
Ja zostawiam na noc niech sie wszystk posciaga..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 00:27 
Cytuj  
A wiesz moze czy to za jednym razem mi sciagnie, czy te patche beda jakies porozwalane na czesci, ze bede musiac co godzine budzik nastawiac :P?

Az zazdroszcze jak slysze ze niektorzy sobie to w 3h sciagali ;<

*

Posty: 67
Dołączył(a): 7.11.2009
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 11:08 
Cytuj  
Xardias napisał(a):
Aeiva napisał(a):
Szamotula napisał(a):
Sciagam gre z tego Fallen Earth Installation Downloadera - link byl podany na forum. Czy orietuje sie ktos ile waza patche, ktore bede musial sciagnac jeszcze, bo nie wiem czy wstawac w srodku nocy aby odpalic installera ;)


chyba będziesz musiał, u mnie 4% i 15h do końca :/


Hehe widze, ze klopoty z czytaniem nie tylko u mnie. ;p

Szamotula, ktos juz pisal o tym, ok. 1.4gb.
Ja zostawiam na noc niech sie wszystk posciaga..


Poprawka... z tego klienta co byl podany dociaga sie tylko patch 186mb czy jakos tak, wiec po chwili mozna juz grac.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 13:09 
Cytuj  
To ja chyba sobie nie pogram. Nie wiem czy to przez moj beznadziejny net(1mb) czy cos jest nie tak, ale tak tylko sie zaloguje, to potrzeuje 3-5 min zeby cos wpisac na chacie itp, a gry patrze na bandwich to pokazuje on 0 pobierania danych ;<

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 13:28 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
To ja chyba sobie nie pogram. Nie wiem czy to przez moj beznadziejny net(1mb) czy cos jest nie tak, ale tak tylko sie zaloguje, to potrzeuje 3-5 min zeby cos wpisac na chacie itp, a gry patrze na bandwich to pokazuje on 0 pobierania danych ;<


U mnie tez tak jest, a gram dalej ...

T.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 14:02 
Cytuj  
Tez masz takie naprawde potezne lagi? Bo ja musze czekac doslownie 2-3 minuty aby wykonac jakas akcje. Btw od czego to zalezne?

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 14:50 
Cytuj  
Sek w tym, ze lagow nie mam. Bandwich meter dostepny z poziomu UI pokazuje 0, a ja pykam dalej swobodnie. Od czego zalezy? Uzywasz moze polaczenie przez Wifi? ...

T.

*

Posty: 67
Dołączył(a): 7.11.2009
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 14:57 
Cytuj  
Przerwa techniczna. Ogolnie gierka sie bardzo podoba, mysle, ze "boxa" zakupie, brakowalo mi takiego produktu na rynku, dobrze sie wstrzelili. No i sterowanie genialne, dobrze, ze nie poszli sladami mxo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 15:08 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Sek w tym, ze lagow nie mam. Bandwich meter dostepny z poziomu UI pokazuje 0, a ja pykam dalej swobodnie. Od czego zalezy? Uzywasz moze polaczenie przez Wifi? ...

T.


Tak mam, aczkolwiek dzieje sie cos dziwnego. Jak tylko sie zaloguje to moge przez 10sekund swobodnie pisac, potem lapie mega laga i czesto mnie rozlacza z neta podczas tego.
Chcialem sprawdzic co sie stanie jak sie polacze po kablu ale akurat maintance ;P

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 15:34 
Cytuj  
Pograłem dobrą godzinkę, biegam sobie po Zansville. Klimat faktycznie całkiem całkiem, grafika i wykonanie co najmniej na poziomie WAR także jak na indy developera to imo nieźle, combat mógłby byc odrobinę płynniejszy, może to wynika z faktu, iż serwer w usa, nie wiem.

W każdym razie pierwsze szybkie wrażenia na plus. Na weekendzie będe miał czas porządnie pograć to się okaże co i jak dalej.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 15:45 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Templair napisał(a):
Sek w tym, ze lagow nie mam. Bandwich meter dostepny z poziomu UI pokazuje 0, a ja pykam dalej swobodnie. Od czego zalezy? Uzywasz moze polaczenie przez Wifi? ...

T.


Tak mam, aczkolwiek dzieje sie cos dziwnego. Jak tylko sie zaloguje to moge przez 10sekund swobodnie pisac, potem lapie mega laga i czesto mnie rozlacza z neta podczas tego.
Chcialem sprawdzic co sie stanie jak sie polacze po kablu ale akurat maintance ;P


Mialem podobnie dawno temu w WoW. Pomoglo zwiekszenie sily sygnalu w routerze. Po kablu powinno byc git ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 16:26 
Cytuj  
Co do lagow, mimo ze serwer znajduje sie w usa to nie odczuwa sie ich, w comabcie nie ma opoznien, skile i ogolnie gra sie plynnie, nie ma tez jakis okresowych lagow w godzinach szczytu jak to bywalo czasami w innych grach.
Od tsrony grafiki to wydajnosc maja w tym silniczku swietnie zrobiona, jedynie trafia sie na spadek fps w najwiekszych miastach, jednak jest nadal grywalne.

Podoba mi sie tez dokladnosc devsow, gm-owie i ogolnie caly support dziala, odpowiwadaja na pytania i robia szybkie fixy nie czekajac na patche, jak pisza ze serwer wylaczaja na godzine to mam pewnosc ze tak bedzie.

Tak jak pisalem, zobaczymy jak sie gra bedzie rozwijac ale juz teraz patapachy od darkfalla, mortala, aoc-a, war-a i innych gier powinni sie uczyc od nich jak prowadzic support i komunikacje z graczami.
Nie ma nic gorszego jak olewanie graczy przez support i devsow, jak robia gre dla siebie i nie licza sie z graczami.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 16:35 
Cytuj  
Embe kuwa wykreśl z tej listy mortala, mmok ? :D


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 16:48 
Cytuj  
Czy są w necie jakieś guidy jak robić postać, żeby nie zjebać etc :F .Gierka wygląda na dość skomplikowaną i fajno .

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 16:53 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Czy są w necie jakieś guidy jak robić postać, żeby nie zjebać etc :F .Gierka wygląda na dość skomplikowaną i fajno .

Najbardziej przydatna strona http://www.globaltechatlas.info i masz tam planer http://www.globaltechplanner.info ( sa tam tez predefine build czyli propozycje od graczy, link na gorze strony )


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 18:38 
Cytuj  
Cholera, po kablu moge grac a po wifi mnie wywala z sieci jak sie loguje do gry. A problem jest taki ze po wifi mam 2 mb a po kablu od siebie tylko 512 i troche delay jest kolo 200+msa.

Btw czy ten swiat jest jakos instancjonowany? Gdzie wyczytalem ze bierzemy questy z miasta-lobby i potem latamy sami.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 18:54 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Btw czy ten swiat jest jakos instancjonowany? Gdzie wyczytalem ze bierzemy questy z miasta-lobby i potem latamy sami.

Nie nie.. tak tam nie ma.. Jest otwarty swiat + instancje do pewnych questow np. Kingman Prison.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 20:02 
Cytuj  
Te instancje sa chyba przy kazdym miescie, robi sie w nich 2-3 questy, to tak na 15 minut, generalnie swiat nie ma zonowania, instancjonowania itp, a te plotki o jakims lobby i lataniu solo to chyba nie ta gra, moze earthrise ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 21:42 
Cytuj  
Naczy z super ekstra wydajnoscia silnika to bym nie przesadzal, bo jednak do 1920x1200 to w max detalach trzeba juz cos tam w srodku budy miec, ale nie jest zle.
Grafa nie powala, ale jest bardzo przyzwoita na max ustawieniach. Po tych kilku dniach, stwierdzam, ze swiat fajny, ale pewnie go jeszcze troche dopieszcza, bo niektore lokalizacje wygladaja srednio/pusto. Nie zeby to byl must, bo jak najbardziej pasuje to do klimatu pustyni postnuklearnej, ale wiecej polamanaych drogowskazow, jakis stojacych reklam i takich roznych "follout type" smaczkow moze tylko pomoc.
Animacje srednie...nie wybijaja sie na tle ostatnich produkcji. Dzwieki jak najbardziej ok. Muzyka tez w klimacie i podobno jest nawet radio jakies.

Jezeli to kogos interesuje, to story tez ciekawe, tutorial zaskakujacy i nie spodziewalem sie takiego konca ;) Swietnie wprowadza w historie i klimat.

Support jest na prawde bardzo dobry i rzeczywiscie mogliby sie inni podszkolic na ich przykladzie. GMowie, czesto loguja sie do gry i sa anonse, ze jezeli ktos chce o cos zapytac, zareportowac, to /tell i tu xywka GMa. Widac, ze dbaja o to.

Teraz jeszcze ciekaw jestem w jakim kieunku pchna ta gre. Baze maja fajna, klimat fajny, craft dosyc zlozony i jak najbardziej sensowny. 1 server, nie instancjowany praktycznie jest moim zdaniem swietnym rozwiazaniem. Populacja jest spora, widac ze nie jest sie samemu. FPP przy strzelaniu tez niezle i skilowe przynajmniej w jakims stopniu.
Tak odnosnie zalozen, brakuje troche tego sinka itemow w postaci chocby eve'owej, coby uczynic stricte crafting bardziej relevant i sama rozgrywke bardziej emocjonujaca, aczkolwiek ciezko jeszcze sie wypowiadac, bo to dopiero kilka dni w grze. Byc moze to wszystko jednak zgrywa tak jak jest.

Poki co gra sie fajnie, przyjemnie. Wciaga, co mi sie od czasu Darkfalla nie zdarzylo. Takze polecam sprobowac na jakims trialu, a noz widelec podpasuje, bo gra na pewno znalazla swoja nisze.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 23:48 
Cytuj  
Teraz tylko, żeby itemki się w pełni zużywały, full loot w jakichś sectorach i capturable towns dla gildii i mamy EVE w klimacie fallout. WIN.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 908 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 46  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.