mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 908 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 46  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 07:31 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Jak wylewelować Scavening I Nature poza 29 ? Trafiłem na jakiś cap.


Jak dostaniesz power level to bedziesz mogl podniesc do gory. Ewentualnie podbij jedna z glownych statystyk potrzebnych do scav i nature. Z tego co wiem sa tez capy na dany lvl, tzn. nie wymaksujesz scav na 1 lvl ;)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 09:18 
Cytuj  
Najlepszy exp dostaje sie za dlugie recepty. Nie wiem jeszcze jak z Interceptorem, ale na moim crafterze za ksiazke do Improved Engine 2 dostalem 7 500 exp. Ksiazka sie crafci 10h w Science Workshopie.
Najdluzej crafca sie pojazdy i konie. Dosc dlugo pisza sie tez niektore ksiazki (np. Experimental Balistic).

Z pojazdow oplaca sie robic wersje Electric. Najmniej pobieraja paliwa (zwroccile uwage na ich Fuel Efficency!) i dosc latwo jest zrobic baterie. Biodiesel tez jest ok, ale pojazdy nim napedzane jednak sa ciut gorsze.

Najbardziej ekonomiczny jest Race Horse. Jego "paliwo" prawie wogole nie spada i da sie na nmi jezdzic non stop bez karmienia. Ma tez 20 slotow w inventory (tylko Franklin's ATV ma wiecej) i dobre statsy.
Zjada tez zwykla pasze i mozna go naprawic najtanszymi Veterinary Kitami. Jak kazdy kon ma ta zalete nad pojazdami, ze wjedzie prawie wszedzie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 09:51 
Cytuj  
@up

O, to jak rozumiem takim motorkiem nie wjade tam gdzie koniki wjada?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 10:35 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
@up
O, to jak rozumiem takim motorkiem nie wjade tam gdzie koniki wjada?


Tak, kazdy pojazd ma swoj kąt pod jaki moze wjechac. Najwiekszy maja konie i ATV. Do tego kon potrafi skakac i dzieki temu moze wskoczyc tam gdzie nawet "na nogach" Ci sie nie uda.

Wszystkie pojazdy sa "troche" przyklejone do podloza i czasami jakas glupia przeszkoda blokuje im przejazd (np. przewrocony slup wysokiego napiecia). Na koniu poprostu male przeszkody przeskakujesz i tyle.
Koniem wjedziesz po schodach i przez prog (motorem sie nie da).
Kon sie sam regeneruje z czasem, pojazdy nie (zawsze trzeba je naprawiac). Wiekszosc konie jest tez o wiele tansza przy cholowaniu do garazu.
Questy lepiej IMHO robic wierzchem, a Motocykl lub Interceptora uzywac gdy zamierzamy przejechac wiekszy kawalek np. z S3 do S1.

Jak komus nie pasuje zwykla chabeta to moze sobie wyhodowac opancerzonego rumaka bojowego :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 12:57 
Cytuj  
embe napisał(a):
nie cap, zbieraj smieci i reszte pokazujaca ze wymaga 25 skila


No to w pobliżu Depot 66 znalazłem tylko takie wymagające skilla 1, pojechałem trochę na północ explorować to znalazłem ino 30. Poszukam jeszcze.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 13:23 
Cytuj  
Czym dalej na polnoc tym nody maja wyzszy level.

-

Hint dla crafterow: niektore przedmioty maja "count as". Naprzyklad skory coyotow licza sie jako Ragged Leather i mozna je wykorzystywac w crafcie jako normalne skory.

Hint nr2: Niektore przedmioty questowe moga tez byc wykorzystywane w crafcie (tez maja zaznaczone "Count as:...")

Hint nr3: Kolo Terance z Gaunt Riderow leci item "Land Deed" ktory ma Count as: Scrap Paper. Papier jest potrzebny w hurtowych ilosciach (glownie do pisania ksiazek).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 15:13 
Cytuj  
A można gdzieś podejrzeć skąd się dane materiały do craftowania bierze ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 15:27 
Cytuj  
Kiedys widzialem mapke z nodami w S1.
Zerknij tez na http://www.globaltechatlas.info/

Generalnie bardzo dobre miejsca do farmienia co potrzebniejszych matsow w S1:
- Zlomowisko na poludnie od Terance: Scrap Steel, Scrap Iron, Scrap Copper, Scrap Lead
- Kopalnia na poludnie od Odenville: Weak Geologic Chemicals, Scrap Copper
- Silosy na wschod od Watchtower: Scrap Steel, Scrap Iron, Scrap Alluminum, Scrap Rubber, Scrap Fasteners,
- Strefa PvP na polnoc od Trailer Park: Scrap Plastic, Scrap Steel, Weak Healing Accelerant
- okolice Oilville: pelno nodow 15-45
- okolice Zanesville: Salvaged Wood

Generalnie strefy PvP obfituja w duza liczbe nodow (w tym skrzynki) i na wyzszym levelu. Warto tam chodzic.

Ragged Leather, Cotton i Wool leci prawie wszedzie wiec nie pisze.
Craft w Mutagenics mozecie sobie odpuscic bo szkoda czasu na poczatku na to.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 15:49 
Cytuj  
Warto zwiedzajac tez swiat bo czesto trafia sie na jakies zlomowisko czy surowce, sa fajne miejsca gdzie jest po kilka wrakow samochodow, pamietam tez na granicy s1 z s2 pod jednym mostem zawsze jest duzo cial :)
W s2 mozna trafic fajne spoty obstawione przez frakcyjnych npc-ow, trafiaja sie tez bogade dungeony.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 15:57 
Cytuj  
jest cos takiego jak AH? jestem w pierwszym miescie i za cholere nie moge znalesc.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 16:07 
Cytuj  
WilkuDemon napisał(a):
jest cos takiego jak AH? jestem w pierwszym miescie i za cholere nie moge znalesc.


AH sa tylko w wiekszych miastach. Oilville, Embry, Watchtower i IIRC Odenville.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 16:34 
Cytuj  
No jesli chodzi o matsy to wszystkie sa do kupienia u vendorow danego craftu, rzecz jasna maja taka przebitke, ze szkoda gadac. Wczoraj wycraftowalem sobie pare itemow wykorzystujac swoje matsy i wydalem ~500 kredytow dokupujac to czego mi bylo brak.

Wczoraj pozwiedzalem sobie okolice miasta enforcerow i znalazlem pare ciekawych perelek. Ogolnie ciekawie :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 18:54 
Cytuj  
A ja mam pytanie, czy opłaca się dawać ap (jeśli chodzi o defensywe) tylko w samego dodge'a i athletics z ominięciem armora, czy taka postać będzie po prostu zbyt słaba w otwartej walce? (nie wiem jak bardzo opłaca się posiadać armor w tej grze i jak wiele on daje). Do tego interesuje mnie, jak dobre są te wszystkie "moce"? Nie zmarnuje niepotrzebnie ap, dając parę pkt. w jakąś mutację (tylko jako support), rozwijając jednocześnie pistoleer'a z wcześniej opisaną obroną bez armora? No i czy warto w ogóle zabierać się za tę grę, jeżeli nie mam zamiaru craftować?
Oto postać, jaką chcę uzyskać na 45 levelu (776 ap wydane, Traveler):
Stats
Coordination: 27
Dexterity: 27
Endurance: 27
Perception: 25
Skills
Athletics: 82
Dodge: 81
Pistol: 81
Z założenia ma to być dmg dealer zarabiający z tego, co uda mu się znaleźć na pustkowiach (taki MadMax :P). Zakładając 45 level i 200 bonusowych AP, zostaje mi jeszcze 306 ap do wydania, z którymi nie mam pojęcia co zrobić (dlatego właśnie zastanawiam się nad armorem lub jakąś mutacją). No i w ogóle co sądzicie o takim rozplanowaniu statystyk?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 19:16 
Cytuj  
jesli chodzi ci o armor use to glownie dlatego tam sie na maksa wciska ap by nosic wypasione ciuszki


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 20:05 
Cytuj  
Ja nie mam doswiadczenia w ap i w endgame ;) Jako, że sam mam dopiero niski level i bardziej zwiedzam :)

Z armora raczej bym nie rezygnowal bo tak jak napisal embe, stracisz smaczek ubierania swojej postaci w fajne przedmioty :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 20:11 
Cytuj  
Dla mojej postaci myślałem raczej o jakimś płaszczu, kapeluszu no i oczywiście dwa rewolwery :). Armor raczej za bardzo mnie nie interesuje. No chyba, że do przedmiotów typu właśnie płaszcz też potrzebny jest ten "armor use", to wtedy zainwestuje te parę punktów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 20:45 
Cytuj  
Ciuszki maja spore znaczenie, pierwszy plaszcz mozna ubierac juz chyba na 5lvl bez szastania punktami, wiec to raczej nie jest problem, zobaczysz po 20lvl jak npc-e czy gracze potrafia cie zeszmacic w kiepskim armorku :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 08:57 
Cytuj  
Armagin napisał(a):
Dla mojej postaci myślałem raczej o jakimś płaszczu, kapeluszu no i oczywiście dwa rewolwery :). Armor raczej za bardzo mnie nie interesuje. No chyba, że do przedmiotów typu właśnie płaszcz też potrzebny jest ten "armor use", to wtedy zainwestuje te parę punktów.


Frakcyjny armor Travellerow to plaszcz i kapelusz. Kolo Depot 66 stoi jeden z Travellerow (cleaner) ubrany w ten plaszcz.

Ponizej screeny z Sectora 2, faction armor enfow, grafika juz po grudniowych zmianach (textury niestety mialem wlaczone na medium :(

Obrazek Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 11:14 
Cytuj  
Mały polski akcent w grze, geology merchant w depot 66:
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 11:21 
Cytuj  
Zaginiony, trzeci blizniak kaczorow :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 908 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 46  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.