mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.09.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 19:17 
Cytuj  
Powiem tak jestem zarejstrowany jako katolik ale zostało wyjaśnione naukowo że nie istnieje żadna siła wyższa aha co do objętości wrzechświata profesor z fizy mówił że ma koniac ale nie da się go ogarnąć bo jest zakrzywiony w 4 wymiarze zwanym czasem.


_________________
--> Me and my Oyci3c :P <--

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 19:30 
Cytuj  
heh, wiecie jak mnie rozbawic :D


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 20:32 
Cytuj  
Jak ktos na wsi mieszka to regularnie uczeszcza do kosciola "Bo co ludzie powiedza?" :smile:

Moim zdaniem to idiotyzm ale kim ja jestem zeby o tym sadzic krytyq ty cos powiedz


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 106
Dołączył(a): 29.09.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 20:56 
Cytuj  
Nie tylko na wsi w mniejszych miasteczkach tez tak jest zreszta w duzych tez wszystko zalezy od sasiadow kazdy sie boi wystapic bo inny go zrownaja z ziemia mimo ze mysla podobnie ....

A kim ty jestes ? 18 letnim chlopcem ktory ma dziewczyne uzaleznil sie od UO i zastanawia co on tu robi ;p


_________________
ZAPRASZAM !> TU <!

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 21:25 
Cytuj  
Cytuj:
2002-10-03 21:56, Krytyq napisał:
Nie tylko na wsi w mniejszych miasteczkach tez tak jest zreszta w duzych tez wszystko zalezy od sasiadow kazdy sie boi wystapic bo inny go zrownaja z ziemia mimo ze mysla podobnie ....

A kim ty jestes ? 18 letnim chlopcem ktory ma dziewczyne uzaleznil sie od UO i zastanawia co on tu robi ;p



eee... to bylo do mnie?


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 22:43 
Cytuj  
hmm, czesc z wiekiem, dziewczyna i uzaleznieniem od UO raczej nie pasuje, wiec to chyba bylo do Eldiego :razz:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2002, 01:39 
Cytuj  
Cytuj:
2002-10-03 20:17, Ashton Anchors napisał:
Powiem tak jestem zarejstrowany jako katolik ale zostało wyjaśnione naukowo że nie istnieje żadna siła wyższa aha co do objętości wrzechświata profesor z fizy mówił że ma koniac ale nie da się go ogarnąć bo jest zakrzywiony w 4 wymiarze zwanym czasem.



hmm, ze tak sie wyraze: sranie w banie na odleglosc. skoro zostalo udowodnione naukowo, to powiedz mi co bylo przed Wielkim Wybuchem? a twoj profesor od fizyki wyrazil tylko swoje zdanie (zapewne typowy fizyk, ktory uwaza, ze zawsze ma racje). na ten temat sa rozne teorie, ale skoro ma koniec, to co jest na jego kresie? a moze wszechswiat jest kula? a moze wciaz sie roszeza? a moze juz sie kurczy (to akurat zostalo obalone, gdyz gwiazdy wciaz sie od siebie oddalaja). teorii jest wiele

podsumowujac. nastepnym razem lepiej przeczytac pare ksiazek, a nie opierac sie na zdaniu profesora fizyki (ktory zapewne jest magistrem uczacym w szkole sredniej)...


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2002, 01:41 
Cytuj  
czy istnieje zycie pozaziemskie?
ktora historia rosewell jest prawdziwa?
jaka jest prawda o meteorycie tunguskim?

na razie starczy.

edit: jeszcze jedno: kto zabil kennedyego?
_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: gallahad dnia 2002-10-04 02:42 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: gallahad dnia 2002-10-04 02:43 ]</font>

*

Posty: 106
Dołączył(a): 29.09.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2002, 13:10 
Cytuj  
Zycie pozaziemskie hmmmm na wszystkich znanym nam planetach nie istanieje zadne z zycia ludzkich jedynie to co zostalo odkryte to bakterie lecz caly wszechswiat jest ogromny i kryje przed soba wiele tajemnic...

Zadna z histori nie ejst prawdziwa kazdy probuje jakos zbic kase a ze ludzie byli ciekawi zaczelo sie coraz wiecej naglasniac tego typu sprawy lecz teraz malo kto wiezy w to co nie widzial na oczy, no chyba ze po jakis grzybkach :wink:

Hmm meteoryt Prawdo podobnie fragment komety Enckego, ktore 30 czerwca 1908 roku eksplodowalo nad dolina rzeki Podkamienna Tunguskiej, Syberi w miejscu o wspolrzednych 60°55' szerokosci geograficznej polnocnej i 101°57' dlugosci geograficznej wschodniej.
Moc wybuchu meteoru tunguskiego miala rownowartosc ok. 0,8 megatony trotylu, jego mase ocenia sie na 1 mln t. I pierwsza ekspedycja badawcza dotarla tam dopeiro po 19 latah od wybuchu...

Kennedy John Fitzgerald senior zabity zostal w Dallas w Teksasie przez L.H. Oswalda, ktory z kolei zastrzelony zostal przez J. Ruby'ego. Okolicznosci zamachu badane byly przez komisje Warrena. Niewykluczane bylo ze zabojstwo mialo powiazania z maffia kubanska ktorej sie nie podobalo ze Kennedy zezwolil na operacje pzreciwko Kubie w Zatoce Swin 1961 r.


_________________
ZAPRASZAM !> TU <!

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.09.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2002, 13:57 
Cytuj  
Twoje dane są dobre Krytyq ale czy wiecie że wystarczy kometa o powierzchni ponad 1 km kwadratowy żeby cała ziemia uległa zniszczeniu a kometa o objętości 4 km kwadratowych zniszczy ziemię i nie przeżyją nawet bakterię.

Mam pytanko kogo lepiej zrobić lucznika czy Assasina?


_________________
--> Me and my Oyci3c :P <--

*

Posty: 106
Dołączył(a): 29.09.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2002, 14:06 
Cytuj  
Wszystko zalezy czy ma byc to np. lucznik mag lucznik tamer ja zawsze wolalem wojownika z wielu powodow jak cos to moge ci dac bardzo duzo rad do fencera + skrypty z anszego kochanego SoA dotyczace Fenca... ;p


_________________
ZAPRASZAM !> TU <!

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.09.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2002, 17:09 
Cytuj  
Akurat jest udodnione że wrzechświat na zmiane poszerza się i kurczy za pomocą zjawiska czerwienienia światła którą odkrył czcigodny Hubble, długa konwersację prowadziłem bo przez 2 lekcje gadalem z profesorem on mówił że wrzechświat jest na zasadzie serca które oddycha, mówił że fizycy sądzą że jest możliwośc istnienia paru wrzechświatów i tu się zaczyna gratka...


_________________
--> Me and my Oyci3c :P <--

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 paź 2002, 18:19 
Cytuj  
fizycy to dziwni ludzie, moj poprzedni niedawal sie wyprowadzic z rownowagi (i zawsze opowiadal na poczatku lekcji denne kawaly czy cos jak Strassburger w familiadzie :smile: a pozatym byl lysy, natomiast moja obecna nauczycielka niepotrafi "niekrzyczec" tylko rozmawiajac wrzeszczy do ciebie jak bys stal 100 m od niej :wink:


_________________
Obrazek

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.09.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2002, 18:46 
Cytuj  
Aeroth przygarnąłeś już kropka :grin: pamiętaj żeby go włożyć do koperty i odesłaś a ty pytanie dla krtytyq po co mam przygraniać kropka skoro mam go potem odesłaś to jakby wziąść 17 letnią dziewczyne z domu dziecka wykorzystać i wyrzucić na ulicę albo odesłać jak półimport z mongolii :grin:


_________________
--> Me and my Oyci3c :P <--

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2002, 18:55 
Cytuj  
No wiesz... Jak z biednej niewiasty ujdzie para to trzeba ja odeslac i znalezc nowy obiekt seksualnych wyladowan ;>> (dlaczego od razu seksualnych? ;o ) ;]


_________________
Qui non est mecum, contra me est!

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.09.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2002, 18:55 
Cytuj  
Jak nazywaja sie te male plastikowe końcówki sznurowadeł ?? :roll:


_________________
Obrazek nie zadzierać ze mną.. Obrazek

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.09.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2002, 18:58 
Cytuj  
Nie wiem ale wiecie jak powstał Ejc i takie inne syfy (pisze Ejc bo spolszczam normalnie jest AIDS) bo jakiś murzynek pojechał bananki zbierać z Ameryki do Afryki i żonka mu dobrze nie robiła to znalazłe se małpeczq zaraził się a potem przyjechał i nieświadomie zaraził żonkę a jego żonka miałą kochanka i tak się ciągnęło bo tych murzynków było dużo :grin:


_________________
--> Me and my Oyci3c :P <--

*

Posty: 106
Dołączył(a): 29.09.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2002, 21:04 
Cytuj  
Zbrojek

To nie ma nazwy nikt nie byl antyle glupi aby wymyslic temu nazwe, mozesz byc 1 :wink:


_________________
ZAPRASZAM !> TU <!

*

Posty: 106
Dołączył(a): 29.09.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2002, 21:07 
Cytuj  
Przestancie tu prowadzic glupie dyskusje tylko
ZADAWAJCIE PYTANIA !!!

Bo poto powstal ten topic :wink:


_________________
ZAPRASZAM !> TU <!

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2002, 21:37 
Cytuj  
czym jest milosc?


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.