mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2002, 15:03 
Cytuj  
Karol: akurat infiltrator mnie ciagnie do daoc ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2002, 16:13 
Cytuj  
Postac w sam raz dla "cierpliwego skurwiela" :smile: ale overkill to scouci uskuteczniaja.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2002, 18:16 
Cytuj  
w dupie mam czas grunt ze bede zapieprzal i killowal casterow a oni mnie niebeda widziec ^_^

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2002, 19:48 
Cytuj  
Kocham taka nawinosc poczatkujacych - tez tak kiedys myslalem :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2002, 13:45 
Cytuj  
Heh dziwie sie ze podpisales NDA, jak zwykle sony dalo punkt w ktorym zastrzegaja sobie prawo wprowadzenia oplat za bete...

EQ wymaga czasu.

Prawdziwa gra sie zaczyna po 50 lvl-u jak ktos nie byl w stanie dotrwac to znaczy ze sie nie nadaje.
Jak ktos jest ciekaw jak wyglada gfx eq to tu jest screen z raidu.

http://www.wraithguild.com/shots/RoV-08 ... -large.gif


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2002, 17:09 
Cytuj  
Zematis, ale przeciez sila do placenia mnie nie zmusza. W najgorszym razie dezaktywuja mi konto Bety. Jakos nie widze sposobu na strate kasy ?! :smile:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2002, 20:48 
Cytuj  
Sila nie, podpisem pod NDA...

Po to jest NDA, a myslisz ze jak zmuszaja ludzi to placenia odszkodowania za zlamanie NDA?

heh

A mowiac troszke bardziej powaznie, to po prostu nie mialem ochoty tego testowac.
Zapisalem sie tam przez przypadek jak Ash walnal linka na eqforum, a potem przyszlo zawiadomienie ze mnie wybrali (heh jak setki innych).

To bedzie beta GM eventow i lokalizacji, lokalizacje mi wisza bo ani po francusku ani po szwabsku tak oblatany nie jestem zeby sprawdzac poprawnosc textow hehe.

No i najwazniejsze beta zaczyna sie w momencie kiedy dostne nowy dodtake do eq.
A do tego czasu musze zrobic 60...

W kazdym badz razie daj znac co dali na plycie.Zastanawiam sie czy to nie jest tak ze musisz miec swoje eq z dodtakami a to co oni daja jest tylko duzym patchem z modyfikacja na niem/fran. wersje.
I to tez byl kolejny powod, nie chce nainsalowywc na moje eq zadnych smieci ;p

Ale ja pesytmista jestem i jakby to Tux powiedzial druid...
Milej zabawy!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2002, 12:42 
Cytuj  
Ash: thx :cool: post w takim razie nie do ciebie...

Nno wlasnie PvM w EQ nie da sie zalatwic "Za matuszke rosije" i leca wszyscy na zlamanie karku z okrzykiem na ustach... nawet nie podstealthujesz sie za takie cos...

(Przyklad: Trakanon, dosc prosty smoczek - co 45 sekund teleportuje kogos do myconidow, co 45 sekund kogos oslepia, co nie wiem ile zieje "venomous breath" odpowiednio za 650 lub 1050 dd+dot <dla porownania unbuffed caster ma 1-2k hp a war 4-6k> i nie pamietam za ile ma melee)

Nic no ale skoro my wszyscy EQ dwellings jestesmy tacy newb to egzaltowany team "flame/pvp-real men" pewnie by zrobil chary lvl 1 i go zergowal liczac na to ze padnie ze smiechu ? :razz: (Laugh and stomachache tries to strike Trakanon but misses.) :razz:

EQ, UO, DAoC to troszke inne gry (no moze poza EQ i DAoC ktore maja troche podobienstw w systemie)

Teraz widac nastala era takich mmorpg w ktorych najpierw sie lvluje poznajac swoja klase a potem dopiero wchodzi w high end content, be that high end PvM, RvR or whatnot... krytykowanie czegos czego sie nie widzialo... coz...

Nic, koncze bo mi esej wyjdzie :cool:

PS.Ash: znaczy jestes specjalista od PvP w EQ ktory zdobyl ktory lvl? 20? 30? Nic, gratuluje scenie DAoC nowego specjalisty :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2002, 14:53 
Cytuj  
ash czy ashton? taka pomylka... ja bym sie na miejscu asha obrazil :

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2002, 15:17 
Cytuj  
Hmmm no Ash > Ashton

A wracajac do tematu PvP w eq, to mam kolege co gra na rallosie (60 epiced rog).
Jest w uber gidlii chlopaki graja hardcore maja naprawde highend stuff i nie sa n00by chodz sami o sobie mowia skromnie.

Przygotowanie raidu na rallosie to jest nie lada wyczyn a jego przeprowadzenie to juz cud.
Na raid wiadomo trzeba isc w najlepszym stuffie ale na rallosie po zabicu kogos bierzesz jego sprzet...

Wiec oni najpierw puszczaja scoutow zeby oczyslili zone, pote wystawiaja sobie straze i robia moba.
Nie jeden raz mowil ze w czasie jak oni bili moba to wpadal inna gildia i ich z drugiej strony wyciniala.

PvP w eq to wyzsza szkola jazdy, wchodzi to skomplikowane PvM o ktorym pisze Tux i na dodtaek PvP.

Ale zeby to poznac trzeba zrobic lvl a to na pvp servie to tez jest sztuka!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2002, 17:45 
Cytuj  
fefe
Ash > U

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2002, 18:24 
Cytuj  
i tak juz wszystko wiecie o eq :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2002, 18:53 
Cytuj  
Ash Ego >> Ash

:razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2002-10-19 19:53 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 paź 2002, 02:19 
Cytuj  
nt - za duzo pije

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: karol66 dnia 2002-10-20 13:17 ]</font>

*

Posty: 96
Dołączył(a): 3.08.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2002, 10:35 
Cytuj  
:razz:

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2002, 00:53 
Cytuj  
znowu to samo? won! :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.