mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2002, 09:41 
Cytuj  
Scorpio Shinjii wie jak na osi jest(bezplatny miesiac) wprawdzie nie tak jak wy ale troche tam przesiedzial.
co do healing to z tego co przegladalem to jakies 40% walczacych ma healing a reszta wali z potow


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2002, 11:00 
Cytuj  
Przez miesiac to niezbyt wiele da sie zobaczyc ale ... nie o tym chcialem.
Ja osobiscie jak walcze to licze na trzy rodzaje heala - bandaze, zaklecia, poty dodatkowo powiedzmy archer moze wycastwac RA czy Protect i juz ma buffor na wariorka.
Nie wyobrazam sobie sytulacji kiedy jestem uzalezniony tylko i wylacznie od pota - poprostu przerwy pomiedzy wypiciem gh wynosza 10 sek - to za dlugo zeby nie leczyc w inny sposob.
Stad bardzo czesto w jakim kolwiek temptate wariora z OSI wystepuje magery - an nox, in mani, in vas mani, flam sanct itd to bardzo potezne zaklecia nawet dla kogos kto ma 25 pkt many i nie umie wogole medytowac.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2002, 11:24 
Cytuj  
Scorpio jak juz wspomnialem u nas wiekszosc nie umie grac(oczywiscie chodzi mi o wojownikow, magow itp a nie o rzemieslnikow), nie naucza sie nigdy ze magery moze sie przydac wojowi, a magowi healing


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2002, 14:39 
Cytuj  
Ze magowi healing oczywista sprawa.
Wojowi magery,ale szkoda tak miec magery a nie miec evala;] no chyba ze tworzymy magowoja

Tak bym sie spytal to jakie staty ma ten woj z magery?

Pozatym po jakims czasie standardowe konfiguracje skilli staja sie nudne a gracze szablonowi

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2002, 18:05 
Cytuj  
Scorp jak sie ma kumpli to mozna w ten miesiac dorobic sie paru GM i zobaczyc wiele.....


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2002, 18:20 
Cytuj  
Samael wojowi duzo inta nie trzeba, ot na cure, heala, recall i odbicie czaru i eval wcale nie potrzebny bo magii nie wykorzystuje do walki jako tako


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 120
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2002, 20:14 
Cytuj  
Na SoA final ciezko zrobic maga wiec lucznik raczej magii nie bedzie uzywal.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2002, 23:00 
Cytuj  
Cytuj:
2002-11-09 14:39, Samael ze Wzgórz napisał:
Ze magowi healing oczywista sprawa.
Wojowi magery,ale szkoda tak miec magery a nie miec evala;] no chyba ze tworzymy magowoja

Tak bym sie spytal to jakie staty ma ten woj z magery?

Pozatym po jakims czasie standardowe konfiguracje skilli staja sie nudne a gracze szablonowi



Hmmm woj mag? Prosze bardzo, jaki problem:
GM Magery
GM Eval
GM Meditation
GM Tactics
GM Mace/Fenc/Sword/Whatever
GM Healing
GM Anatomy

Mozna wyjebac Healing i dac Resist albo Wrestling, a polegac wowczas na potach i In Vas Mani =] 7xGM i sie gra... Na OSI obecnie sa PowerScrolle, ktore umozliwiaja osiagniecie 120 w skillu... wowczas max to 6x120.
Staty? 100 str. 75 dex. 50 int. Wystarczy w zupelnosci. No na OSI mozna kupic za kilka ladnych milionow:O Stat Scroll +25 stat limit, albo samemu zdobyc na championie Harrowerze;p I wtedy mozna zrobic 100/100/50:]
Co do schematow... chociaz nie wiem jak bys chcial urozmaicic gre i umozliwic wybieranie setek skilli nawet, gracze i tak znajda dla siebie cos pewnego co bedzie zdawalo egzamin. Ew. potem beda sie bawic w jakies niepotrzebne skille, jak po jakims czasie gra im sie znudzi... na przyklad granie zebrakiem czy detektywem w UO...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2002, 00:36 
Cytuj  
Ojci3c juz sa tacy napalency co robia gm begging :grin: albo trenuja szczurka do max gm i 125 w all stat. Co do magery u woja - to zalezy gdzie i co. Np na Siege nimozliwe jest kozystanie z recalla wiec woj musi miec min 40 int na gate a bez magery to dosc szybko sie pada. Moj warior z osi posiadajcy magery to archer - nie gram nim - z lenistwa
skille jakie ma moge podac:
GM archery dozy do tytulu eldar (110 skill)
GM anat
GM tactics
Healing - okolo 80 - nie chce mi sie robic gm
resist 65 cos - jak wyzej
GM BowCrafting - a tak z nodow zrobilem mu skill z mula :/
Master Magery - nie robilem wiecej bo i tak ze scrolami musze mu spuscic a narazie nic z nim nie robie wiec i scroli nie ma .. ale jesli mu cos dam to wlasnie healing 110
Staty to oczywiscie :
100 str/25 int i 100 dex :grin:
Drugi warior to ork z RP guild :
GM Sword
GM Tactics
98 cos anat
prawie 90 healing
70-80 archery
60 hidding
i jest w trakcie treningu mace - teraz ma ok 30-40 pkt :grin: NIE MA MAGERY W TYM TEMPTATE
A postac ktora gram najczesciej i sie idealnie sprawdza w pvm to mag:
Gm Magery dazy do 110
GM Eval dazy do 110
Gm medit prawie juz ma 110
Master healing ( troszke ponad ) ma byc 110
GM anat - bedzie 110
Resit 97 tylko
obecnie robie drop na wresling ale mial miec 110 zamiast healing
wiec po osignieciu projktowanego poziomu bedzie to:
110 magery
110 eval
110 medit
110 anatomy
110 healing
110 resit
co daje 35 pkt w skill cap left dam mu track i tyle
Staty 90 str 35 dex 100 int jesli kupie stat scrol to tylko 15 i wtedy bedzie to 100/40/100
Gwoli informcji nagroda za granie na osi jest + 5 pkt do skill capa za kazdy rok
Sa to moim zdanie calkiem normalne temptate jesli by odliczyc scrole.
Ten mag o ktorym mowie projktowany byl do pvp ale niestey zabujcza szybkosc lacza nie pozwala mi na zabawe w pvp .. chociaz moze z nudow kiedys pozwole sobie zginac nielimitowana liczbe razy prubujac zwiac dexorkowi :grin: :grin: :grin:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2002, 00:45 
Cytuj  
Shini moge ci powiedziec ze zrobienie kilku gm wcale nie daje prawa o wnioskowaniu o czym kolwiek ba okres wstepu jakim jest free month uczciwie mowiac tylko psuje pierwsze wrazenie i daje imho prawo do wyciagania pochopnych wnioskow.
Jak chesz wiedziec ja tez zrobilem kilka GM na OSI i jest jeszcze sporo tematow ktorych nie ruszylem a gram juz ROK na OSI i od roku robie resist na magu - hie hie oraz tamming i lockpicking hie hie na innych harkach a calkiem niedawno dobilem do gm minig i gm cartography.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2002, 18:21 
Cytuj  
hehe watpie zeby im sie udalo maga porzadnego w szybkim czasie mimo iz przyrost skilli jest u nas szybszy, wszystko przez to ze regi mozna jedynie hodowac lub z loota :razz:

btw. to chyba pierwsza rozmowa gdzie nie bylo flamow miedzy OSI a Free :razz:, tak trzymac Towarzysze Zaglady :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2002, 19:06 
Cytuj  
LMAO nie mozna kupic regow? ROTFL LOL OMG:[

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2002, 19:14 
Cytuj  
Mozecie mi wyjasnic czemu sie wszyscy tak na ten tracking zucacie? Daje jakis bonus czy cos?


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2002, 19:27 
Cytuj  
Tracking nie daje bonusow poza: mozesz zobaczyc czy ktos nie stoi w hidzie:[ wiesz gdzie kto spierdolil etc.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2002, 19:38 
Cytuj  
Oyci3c ale za to jakie farmy buduja :razz:
Psyche a tobie o co chodzi z trackingiem?


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2002, 21:16 
Cytuj  
To czym to sie rozni od dettect hidden?


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2002, 21:32 
Cytuj  
najpierw mielismy SoA:Beta tera mamy SoA: Harvest Moon :wink:

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2002, 23:59 
Cytuj  
Rotfl do powyzszego ;o
Btw wkoncu jakas ciekawa gadka (dawno nie bylem na forum), ale tak jakos mi sie wydaje ze forum kaputt? Co sie dzieje, przeciez to najlepsze miejsce do wymiany pogladow i bluzgow... Zawsze czlowiek makrujac czy cus sobie na forum wszedl poczytac, a teraz to big shit jest. Jak forum upada to czlowiekowi sie nudniej robi ;/ Bo na ircu to pelno palek jest co sie kolorkami bawia, flooduja itd. Qfa ten swiat na psy schodzi ;/


_________________
Qui non est mecum, contra me est!

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lis 2002, 00:55 
Cytuj  
hmm nie wiem na co wy narzekacie, forum ma byc do wymiany postow a nie jako chat, od tego jest wlasnie IRC


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lis 2002, 15:16 
Cytuj  
Cytuj:
2002-11-10 21:16, Psyche napisał:
To czym to sie rozni od dettect hidden?


Track pozwala na sledzenie wszystkich istot na danym obszaze - czyli jesli ktos jest hidniety widac jego slad i wiadomo ze jest tu ktos, oraz gdzie ten ktos jest. Do odkrywania czyli deteck hidden uzywa sie skilla / czaru / pota explo. Jest dosc pomocne zwlaszcza w pvp albo inaczej sprawdza sie tylko i wylacznie w pvp poniewaz monsterki nie spierdalaja w stelth z 5 hp :grin:
Kiedys walczylem orkim z kolesiem -z gildi zlodzieji - mial stelth i hidding - zobaczyl ze jest nas wiecej niz jeden i zaczol spierdalac - daleko nie uciekl :razz: zeby wykryc hidnietego zreszta zaklcie reveal ma niewielki zasieg

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.