mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2002, 17:01 
Cytuj  
To Chaos zaczął posyłac na tą wyspę idioto , ja wysyłałem w inne miejsce :razz:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2002, 17:04 
Cytuj  
Take it easy all, peace ;o
U All Suck :>
Kazdy z Was ma pewnie troche racji w swoich rozwazaniach, ale oprocz mnie nikt nie ma takowej w 100%, wkoncu jest only one god ;o, ale to tak na marginesie. Chcialem nawiazac do wypowiedzi Yerpena na temat rzucania miechem przez bite 12 miechow, qfa ludzie czy wy wogole myslicie? ;]
Cenna energia umyslowa (zakladajac ze dany osobnik taka posiada) jest tracona na takie pierdoly. Jak lubicie makrowac, a nie lubicie ostrych restrykcji na servie, to skonczcie z uo, po kiego tracic nerwy, zdrowie itp? ;] Spojrzcie do lustra i zastanowcie sie nad soba, bite 12 miesiecy (niektorzy bite kilka lat), nie znacie umiaru. Kiedys spojrzycie wstecz i zauwazycie w swoich nedznych wspomnieniach fakt iz przez dlugi okres czasu byliscie roslinami usadowionymi przed kompami i uczestniczacymi w takich debatach jak ta (w przerwach miedzy makrem). Nie kieruje tych slow do wszystkich, bo wiem ze sa osoby ktore graja dla samej przyjemnosci gry, czyli wejda sobie na godzinke, pobuduja domki itp itd i sa happy, ale wy uzaleznione bestie macie big problem... I do tego zawsze rozgrywa sie ta sama nudna debata na temat skilli i statow i na co to Wam? Wlasnie qfa to mnie zastanawia... FIN

PS
U All Suck ;o


_________________
Qui non est mecum, contra me est!

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2002, 18:45 
Cytuj  
Idioto to mozesz mowic do kolegow albo prowadzac monologi...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2002, 19:41 
Cytuj  
hmmm Gunaf tak pamietam cie to ty i General Kirilowski wydaliscie rozkaz by zamknieto mnie i towarzysza neevora w Guagu daleko na snieznej wyspie jak ja nazywalismy ... zwykly guag pamietam cie ale ja ucieklem moj ...brat i ja... ha pamietam, BaroO uwarzaj sybir nic przyjemnego Guag jeszcze bardziej :wink:

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2002, 20:41 
Cytuj  
No ale to nie moja wina ze jestes idiotą :sad: to smutne ale prawdziwe :]


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2002, 21:58 
Cytuj  
Mi tez jest szkoda jak patrze na jakas fotke z twoja gemba :razz:


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2002, 23:39 
Cytuj  
Boshe, nie mogliscie sobie dac na wstrzymanie przez ten jeden dzien? Ja wiem, ze swieta gowna znacza, ale tak dla zasady chociaz, co? :sad:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2002, 00:12 
Cytuj  
Tacy Ebenezerzy Scrooge 21 wieku siedzacy sami przy kompie, w zimnym, pustym pokoju...

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 25 gru 2002, 10:48 
Cytuj  
Nie siedze sam... i nie caly dzien bo sciagalem teledyski i wpadalem co jakeis 30 min zagladajac :wink:


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 25 gru 2002, 13:19 
Cytuj  
eee Wy to skrupuly, swieta, bla bla bla :wink:
ustawcie ring otoczcie go krata proponuje taki uklad sil Shin dostanie kilof a BaroO hmm nic :wink: ok?? mowie wam 5 minut zabawy i po problemie trzeba sie nauczyc wyciagac z "nieprzyjemnosci-przyjemnosci" ;P
a jesli chodzi o uwagi co do urody to hmmm
no cuz mi matka natura nie dala tego daru dzieki ktoremu moglbym stwierdzic kto jest pieknis a kto potwor (jesli chodzi o chlopow;) my zwiazek zawodowy prawdziwych mezczyzn nie udzielamy sobie uwag pod tym adresem kopiemy skaly i rude a czasem rozwiazujemy swoje spory lejac sie po mordzie :wink: nie wiem jak jest w obozie zniewiescialych ale mam nadzieje ze tamta uwaga nie miala zabrzmiec " ty brutalu, i tak nigdy cie nie kochalem, jestes taki brzydki fee a twoje zmarszczki na penisie wcale nie komponuja sie ladnie z twoimi jajami ... orgazmy tez udawalem "
ok :razz: papatki ide przypudrowac nos hihi :razz:

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 25 gru 2002, 13:24 
Cytuj  
Dobra jestem pedalem
matka natura zgwalcila mnie jak bylem maly z tad wlasnie nos na czole i usta na oku ale hlip chyba nie przestaniecie mnie przez to kochac?? :razz:
hrehrehre

A teraz mniej serio : przypomina mi sie text pewnej piosenki moze znacie ??
" Shinji jestes moj i tylko moj nie odbierze mi juz ciebie zaden glupi Ch**" nie podrywac mi kumpla ;P
HREEHREHRHEHRE : normalnie bomba jak czytam te wasze wyzwiska w stylu podstawowkowym...
pozdrawiam ;P

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Hawarel dnia 2002-12-25 13:28 ]</font>

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 25 gru 2002, 16:41 
Cytuj  
No wszytko fajnie ladnie spiewasz i wogole ale wogole oco ci chodzi ?
Bo cie jakos nie trawie :wink:


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 25 gru 2002, 17:19 
Cytuj  
On mnie kocha i niewie jak to okazać :]


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2002, 18:12 
Cytuj  
nieprawda shin ciebie nikt niekocha bo niedobry gm z ciebie nic nie robisz i wysylasz ludzi na wyspe i tam jest zimno ... niedobry gm musisz pozwalac makrowac , wykorzystywac bugi i robic 20 zeczy naraz i wtedy kazdy bedzie cie kochac :wink:

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2002, 20:22 
Cytuj  
wy zescie poglupieli chyba :evil: drzecie sie o skille i staty, w kolko to samo, co za roznica kto ile ma? przeciez chodzi o to zeby czerpac przyjemnosc z gry, chyba ze ktos ma kompleksy i musi byc megamastahem i zabijac wszystkich. Ja np. loguje sie 2 razy na tydzien i mam jakies 72 fencinga. Ja niepotrzebuje wiecej by czerpac z gry przyjemnosc, bo uo jest przyjemne dopiero wtedy gdy sie odrzuci skille i zajmie czyms lepszym a skille trenuje sie przy okazji. Wierzcie mi bo gram w uo od ponad 1,5 roku i zdobywanie skilli moze przynosic radosc na samym poczatku, gdy za wszelka cene chce sie nad kims gorowac. Czasami sie niedziwie ze niektorzy graja na Cl bo granie tam nie dla skilli (bo tam maja zajebisty gain) moze przynosic przyjemnosc.


_________________
Obrazek

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2002, 20:37 
Cytuj  
I to nawet duza. Na "startosc" jak juz ta trzepotanina zacznie was nudzic, to zaczniecie myslec o jakims graniu bardziej od strony duchowej. O wiele wieksza jest przyjemnosc jak sie wczuwasz w swiat niz jak tylko lazisz i myslisz komu by tu kosci przetracic oraz z kim sie tu powyzywac... no coz, sa tacy ktorym to drugie sie chyba nigdy nie znudzi :wink:

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2002, 00:04 
Cytuj  
dokladnie Yerpenku :grin:

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2002, 00:37 
Cytuj  
Yerpenie.. chyba nie mu tu zadnych dzieci z kompleksami ?

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2002, 01:39 
Cytuj  
hehe mi sie najlepiej gralo ze skillami camping, coocking, swordsmanship, tactics, anatomy, healing, hiding. czulem sie jak czlek z lasu :smile: potrafilem sie ukryc, upolowac cos i ugotowac to na ogniu, gralem tez tamerkiem, ehh te przezycia z pasienia stadka koni :grin:. pvp zajalem sie pozniej zeby utemperowac paru, a teraz to chetnie bym zagral sobie postacia z lumberjacking, carpentry, coocking, fishing, thinkering, mining i sword co by moc zyc jakos we wlasnym domku, moc sobie porobic zegarki, ugotowac sobie rybki lub jakiegos ptaszka


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2002, 11:16 
Cytuj  
ja pamietam ze na sc mialem: taming, sword, tactics, parry, anat,heal i taming. heh na poczatek mialem byc tamerem ale niewyszlo :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.