mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2002, 12:30 
Cytuj  
Dlaczego granie nie tylko nastawione na "bij-zabij" moze byc bardzo wciagajace? Pamietacie takie troche bezszczelnego typka (Szerszen pewnie by go troche mniej kulturalnie i bardziej rzesiście opisal :wink: ) - nie wiem, czy właśnie to z nim był najlepszy quest, prawie całkowicie zrobiony przez graczy... gdyby on i jego "potezna" gwardia by sie troche lepiej wyszkolila i byla bardziej zgrana, pewnie byloby jeszcze ciekawiej, no ale coz...

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2002, 13:42 
Cytuj  
No zgadza sie Yerpen zawsze sie dziwlilem czemu Gm rozprawili sie z Arkanem(bo chyba o niego chodzi?yy mam nadzieje)

Hm Yerp wies zjak wyglada teraz PvP na servie? Kazdy ma robionego na bugu Poisona
zreszta zatruwa cie deadly majac 0 czyli walka = kto kogo walnie i amen

I takich bezsensow jest sporo(mialem tu o nich pisac ale nie chce mi sie)

Ja gram dla zabawy .mialem juz plany "wizje" pomysly nie tylko jak tu kogos utluc...
Ale tu bez zmian paru bezsensow sie NIE DA!

Dobra szkoda tych postow..
Gunaf wypaliles si juz?
Shinji nawet nei skomentuje;] nei jestes wart

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2002, 16:19 
Cytuj  
Samciu Arkana nie wywalil nikt, sam odszedl bo nie wytrzymal jak sie Szerszen bawil jego reputacja, i tego jak my wycinalismy jego "armie", a oberwal za to ze sie rzadzil serwerem jakby to byl jego, jeszcze namawial innych gm zeby podebrali skrypty od Szarego z serwera. czasami zaluje ze go teraz nie ma, moze by nauczyl grac obecnych graczy


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2002, 16:26 
Cytuj  
Takich lolkow co ostatnio w questach widzalem to bedziemy banowac - niechze bedzie i 10 graczy online, ale takich, co to na widoczny jak na dloni quest nie odpowiedzieal zdaniem prostym z zaloczonym slowem "chuj z.."... Jednym slowem rece opadaja i sie lokcie w kolanach uginaja...

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2002, 19:19 
Cytuj  
sadze ze quest z arkanem byl najlepszy w jakim kiedykolwiek bralem udzial, proponuje podsunac jakiemus n00bkowi wladze w stylu, dac mu w posiadanie eb i bedziemy mieli 2 Arkana :smile:

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2002, 20:12 
Cytuj  
Wiecie dlaczego zawsze bedziemy pamietali Arkana RevenLorda? bo ten czlowiek byl autentycznie chory psychicznie wierzyl w to co mowil.Niestety nie mial dosc sily zeby wprowadzic to co chcial zreszta w Uo gra taka banda cwaniakow ze takich rzeczy sie sila nie da wprowadzic

salve Arkan zaluje ze cie tluklem az wyznaczyles za mnei nagrode 200GP:P (za blooba bylo 500 a byl on GM)
i odszedles z serva,obys zyl zdrow Arkanie
nawet nei wiem ile miales lat..

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2002, 01:24 
Cytuj  
lat mial 13-14, a za mnie wyznaczyl nagrode 100k(fakt ze tyle nie mieli nie przeszkadzal im) :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2002, 13:24 
Cytuj  
a kto puscil blade spirits jak sie spotkali u carpentera w brit? :>


_________________
Obrazek

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2002, 13:37 
Cytuj  
Ta przescigajcie sie kto bardziej dokopal Arkanowi:]
Ja pamietam jakis Gm zjawil sie jako demon a ten zakrzyknal "Aaaa Demon!!" i rzucil sie na niego ;] padlem zesmiechu;]a potwem powiedzial GMowi ze lamie prawo bo stawia "szatanskie znaki"(:P :grin:)no fakt az ciagnie szatanem;]

Fajnie jak napisal skarge ze go nukuje
I mialem na karku powaznego jak grob GM Theza AHAHA!! nie no jak se przypomne..rofl
(moja wiedza ograniczala sie do wcisniecia klawisza RESET :])
Na Sc nox nawet dla niego pracowalem ale nei placil mi(lol) wiec odszedlem.no jakktos chce zrobic panstwo na samej idei bez funduszy i armi;] to sie to przykro konczy


_________________
Bestia zeszla z gór by pustoszyc ziemie...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Samael ze Wzgórz dnia 2002-12-28 13:41 ]</font>

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2002, 14:06 
Cytuj  
Co do Arkana to spotkalem go raz... :razz:
bylem poslancem i nosilem wiadomosci z jego siedziby do domu naszej glidi (BoH bodajze)
mielismy zawzec sojusz na jakis tam warunkach :cry: piekne czasy....


Posty: 5
Dołączył(a): 28.12.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2002, 18:56 
Cytuj  
Witam. Wszystko cudnie i pieknie a ja tak puzno zaczolem grac na soa:((

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2002, 12:14 
Cytuj  
Heh, skad Wam przyszlo do glowy ze Arkan jest "faktycznie chory psychicznie", on jest normalnym czlowiekiem, znam go od dawna, po prostu w uo m atakie jazdy bo on tworzy swoj klimat i to go kreci. Ale zeby od razu myslec ze on ma odchyl... Destrukcyjne myslenie, chyba wlasnie przez takie cos trudno jest wsrod zgraji pajacow realizowac wlasne idee.


_________________
Qui non est mecum, contra me est!

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2002, 12:53 
Cytuj  
powiedz mu zeby sprobowal zrobic to jeszcze raz. Jak sie zgodzi to zaczne pakowac postac :>


_________________
Obrazek

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2002, 13:02 
Cytuj  
Umeribaen Akcza: Dlatego, bo kazdy kto jest bardziej pokojowy to ciota, nie pakuje postaci to newbik jak sie patrzy, gada klimatycznie no to my mu lol, zeby sie nie czul dowartosciowany i w ogole "kto wychyli leb, to trzeba opluc, zgnoic, zgniesc"... Witamy w Polsce :wink:

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2002, 13:23 
Cytuj  
Swoj wywod kierowalem glownie do shardu, nie mieszam do tego stanu naszego kraju itp, bo te sprawy sa tak beznadziejne ze mnie nie interesuja i mam o nich nikle pojecie.


_________________
Qui non est mecum, contra me est!

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2002, 13:30 
Cytuj  
Trzeba miec pojecie o tym, ze wladza jest nieudolna i marnuje nasze pienadze na jakies niedzialajace systemy wyborcze ( a ile te pacany wydaja na same kampanie z naszych kieszeni to wlos deba staje ). Myslalem, ze cos moze w koncu zrobia z tym gornictwem, ale nie, panowie gornicy oczywiscie wyszli na ulice i oczywiscie juz nie bedzie zwolnien, czyli dalej siedzimy z ogromnymi stratami spowodowanymi ta galezia przemyslu. Oczywiscie gornik, wielki pan z PRLu nie mysli zbyt daleko, ze kopalnia moglaby sie po zwolnieniach rozwiniac i stworzyc juz oplacalne pozniej miejsca pracy... grunt to zawsze razem... I mnie to wkurza, szczegolnie ze to samo widac w chociazby takich malych spolczenosciach jak nasza...


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2002, 18:20 
Cytuj  
Ta wyglosiles swoje zdanie na ten temat lecz niepopatrzyles nato z innejh strony...
Co tacu gornicy ktorzy teraz zostana zwolneni bez zadnych odpraw i majac po 5 dzieci maja robic niemaja pracy naet z jakims malym dochodem?
Ja niemowie ze to co ejst teraz do czegos prowadzi ale rzad pwinien wymyslic jakies optymalne rozwiazanie aby teraz nibylo najgorzej i aby mialo to jakies szanse na przyszlosc...
Wreszcie tym ludzia placi sie kolosalne pieniazki za ktore nic nie robia...
A co do waszej malej spolecznosci to mnie zastanawia jedno, ciagle nazekacie ze teraz gracze niepotrafia grac ze tylko graja poto aby zrobic dlasiebie jak najlepiej zato sami gowno robicie wlasnie jak ten rzad jak znajduje jakies rozwiazanie to najgorsze jakie moze byc i byle bylo... ale to wreszcie wasze podwurko i wasz smietnik...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2002, 19:28 
Cytuj  
BaroO, nie najgorzej to bylo za komuny. Teraz o to wlasnie chodzi, ze czesc zdycha z glodu, zeby reszta mogla zyc normalnie. Na tym polega kapitalizm... A u nas nigdy lepiej nie bedzie, chyba, ze zabierze sie prawo glosu jakiej 3/4 spoleczenstwa. :/


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2002, 19:41 
Cytuj  
Chicken Arkan nei byl pokojowo nastawiony eh:} znasz to moze mnie przedstawisz

A wogule gadka o niczym
Ta pogadajmy se o gornikach omg

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2002, 20:19 
Cytuj  
Psyche to jest tak ze jak jest teraz zle to kiedys bylo lepiej mimo ze też było zle :razz:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.