mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 119
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2010, 15:13 
Cytuj  
http://legendofedda.gamescampus.com/teaser/

GamesCampus znany z tytułów takich jak Soul Master czy Asda Story rozpoczyna testy nad swoją nową słodką i kolorową "zabawką" Legend Of Edda.


Historia świata nie jest zbyt skomplikowana i każdemu dobrze znana a konkretnie walka dobra ze złem. Zeus wygnał Cronusa i Tytanów do Tartaru gdzie robota była ciężka, bez płatnych nadgodzin i opieki dentystycznej (istne piekło). Na ziemi żyli sobie Herosi którzy bronili i pewnie wykorzystywali biednych ludzi. Tytani chcieli namówić Herosów do podbicia Olimpu razem z ciemną stroną mocy ale Zeus i jego ekipa też główkowała i także pragnęli aby Herosi stanęli po ich stronie, stronie żarówek energooszczędnych. No więc mamy strony konfliktu a więc będzie boruta na ziemi dlatego LoE może poszczycić się
walkami RvR:





Gra oferuje oprócz cuksowej grafiki także dynamiczną rozgrywkę nie pomijając 6 dostępnych klas:

Warrior czyli typowy tank (agro + def)

Swordsman skupia się na sile i uderzeniach krytycznych.

Assassin czyli typowy cichy morderca.

Archer skupia się na zręczności i strzelaniu z łuku (jak ja na to wpadłem)

Cleric wspiera duchowo i leczy oczywiście

Wizard magiczne ataki AoE

OB rusza 14 października

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2010, 15:14 
Cytuj  
zgin przepadnij silo nieczysta

Obrazek


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 paź 2010, 16:16 
Cytuj  
wygląda dziecinnie, ale nie tragicznie


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2010, 17:35 
Cytuj  
a wypruwaja tam flaki?


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 119
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2010, 22:59 
Cytuj  
Grafika jak kto lubi trochę dziecinna ale mimo to to najlepsza gra f2p. Item shop nie daje przewagi donatorom. Wszystko co w item shopie możesz mieć za kasę z gry. Sam uważam że grafika jest nieodpowiednia dla mnie ale gram mimo tego :D Open Beta w czwartek. Polska gildia już istnieje jak ktoś będzie chciał grać:) Gra rozwija się tak naprawdę po 15 lvlu a po 30 prawdziwe trudne pve;p


Legend of Edda, developed by EYA Soft, will enter beta later this fall. Legend of Edda is a hardcore PVP MMO, with a deceivingly cute interface. The game features fast-paced intense battle featuring a lot of very powerful PVP, and large scale RVR battles. Today, this upcoming MMOG unveiled its general introduction and key feature details to players.

Based on the Greek mythological conflict between the Gods of the Olympus and the Titans, Legend of Edda takes players through a dynamic storyline divided into five unique chapters based on the conflict of two opposing factions. Players will pledge their allegiance to the Olympus Gods or Titans from the beginning rior to character creation hich will play a large role in upcoming PVP and RVR battles. Fast-paced PVP battles are the cornerstone of the game and will include intense personal battles, guild battles and player-killing (PK) where opposing factions can attack each other at any time. Additional PVP battles will include the Sacred Treasure Battle: a large scale RVR battle between followers of each god to obtain the sacred treasures and, lastly, the game features Guild vs. Guild mode, where players will battle within an enclosed battle ring.


Legend of Edda will offer a deep class system including six options: Warrior, Swordsman, Assassin, Archer, Cleric and Wizard. Players will be able to choose their character's first class during initial character creation and upgrade to subclasses by completing promotion quests and eventually upgrading to different classes while obtaining greater and more powerful skills. A unique portal system will make transporting among maps and areas seamless and keeps the gameplay flow intense. Players can also look forward to instanced dungeons, monsters, a special pet system, and four varieties of quests!

Game Features

4 Main Quests Types

Standard

Main Story/Scenario

Class Specific

PVP and Faction


An array of options for PVP

Personal duels

Guild battles

Free world player killing

Sacred Treasure Battle

1v1 or Party vs. Party battles

3 base classes, each with up to 7 possible upgrades

Sacred Treasure Battle: Death-match PVP between 2 factions. Bonuses for winning faction, from items to buffs.

Instanced dungeons to allow for more personalized runs for your party with numerous difficulty settings, puzzles, traps for items and exp rewards

Comprehensive Pet System with assistive skills.

Teleportation System with easy world roaming to maintain flow of gameplay

Unique Monsters ?Five ranks of monsters each with unique abilities and drops

5 grades of weapons and large amounts of customization thru strengthening and enchanting

God power skill system, skills of the gods as rewards from Faction vs. Faction battles (stronger than character skills)

Hero Classes, ability to change your character into a hero. Upgraded appearance, weapons, skills, and abilities

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 14:43 
Cytuj  
elitper napisał(a):
wall of text


panie idź pan w cholere


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 3
Dołączył(a): 11.10.2010
Offline
PostNapisane: 12 paź 2010, 00:51 
Cytuj  
Witam wszystkich

Grafa zdecydowanie nie jest tragiczna, a powiedziałbym nawet przyjemna dla oka. Chociaż zależy od upodobań tak naprawdę. Poza tym to głównie gameplay jest tutaj ważny. Oprócz ciekawego systemu PvP z przeróżnymi możliwościami są Mounty, Pety, Crafting i wiele innych rzeczy. W sumie wszystko zostało już napisane.

Ja osobiście polecam zagrać. Byłem Closed Beta Testerem i uważam, że gra zdecydowanie zasługuje na odrobinę uwagi, szczególnie, że przypomina bardzo WoWa (chociaż szczerze, które MMO w dzisiejszych czasach nie próbuje go naśladować :p napewno niewiele) i kilka innych MMO jak Luna Online czy Dragonica.

Pozdrawiam,
Raff


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 paź 2010, 23:10 przez Raff, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 paź 2010, 11:04 
Cytuj  
No Luny to to zdecydowanie nie przypomina jesli dobrze kojarze.

Luna to ta 2d napierdalanka co bylo mozna grac na padzie?:D


Posty: 3
Dołączył(a): 11.10.2010
Offline
PostNapisane: 12 paź 2010, 11:21 
Cytuj  
Chodziło mi o MMO Luna Online. Proszę bardzo, tutaj jest gameplay MMO Huta: http://www.youtube.com/watch?v=eBWlckqW1VE

Wiele ludzi pisze po forach MMO, że Luna Online, Dragonica czy RO przypomina grafiką, systemem itd. LoE. Oczywiście każdy znajdzie inne elementy wiążące LoE z innymi grami. Ja osobiście jak zagrałem to poczułem nawet klimat Finala. Może to przez muzykę (chociaż nie powstała dzięki m.in. Nobuo Uematsu, czy Masashi Hamauzu) albo przez wygląd postaci sam nie wiem.


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 11.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 paź 2010, 11:50 
Cytuj  
Za zgodą Administratora Forum MMORPG.pl Fergerod chciałbym zareklamować gildię Centurio z gry Legend of Edda we frakcji Tytanów. Brzmi znajomo? Tak jest stary, dobry Final Fantasy się kłania :) Wszystkich chętnych do wspólnej gry zapraszam serdecznie.

Zapraszamy na nasze forum dyskusyjne: http://www.centurio.pun.pl/


_________________
Obrazek


Posty: 11
Dołączył(a): 18.10.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 20:28 
Cytuj  
elitper napisał(a):
Cleric wspiera duchowo

:P

W sumie nudzi mi się, więc może pokuszę się o ściągnięcie tego tytułu ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.