mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 392 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 lis 2010, 20:03 
Cytuj  
Dokładnie, jakiś klan można by pomyśleć. Co do zmiany umiejscowienia to heh zastanawiam się nad tym.

Edit: sprawdziłem na innym koncie i nie da się w okolice Yorku ani przenieś ani zbudować. Najbliżej jest Lincolnshire, sam nie wiem.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2010, 20:32 
Cytuj  
w sumie mozecie zostac gdzie jestescie przy duzym bonusie do army speed troche to sie zmniejsza. wazniejsza sprawa szukam wasala, lvl nizszy niz 10 umiejscowienie w sumie nie istotne. wasalstwo daje nam obydwu bonus do honoru plus ja bede stacjonowal u ciebie jednostki bo mozna atakowac z wioski wasala ale tylko swoimi jednostkami. nie wiem tylko czy te jednsotki po jakim czasie nie przechodza na wlasnosc wasala ale to kwestia sprawdzenia.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 lis 2010, 21:51 
Cytuj  
Mnie możesz dodać nick:Niah


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Posty: 24
Dołączył(a): 6.11.2010
Offline
PostNapisane: 13 lis 2010, 22:23 
Cytuj  
Z tym klanem to ciekawa sprawa. Chcesz to możesz mnie dodać jako wasala. Nick : Mestru, tylko że niedługo przekrocze pewnie bariere 10 poziomu bo już 7 i brakuje 300 honoru do 8, a pofarmienie tego honoru to nie problem tylko że narazie golda farmie xD Jutro mi znika ostatni bonus do popularności więc z farmą bedzie trudniej xD A z tymi jednostkami to raczej nie przechodzą na wasala, to by było w zasadzie bez sensu... Afknął byś 2 dni albo poprostu zapomniał i byś stracił armie? Raczej nie...
Jak ktoś byłby mi chętny pomóc to zapraszam XD Chciałbym troche honoru zdobyć a nie mam zbytnio surowców/armii na atak tych Bandit Campów (chociaż jeden już zniszczyłem robiąc mały masik 60 wieśniaków z czego połowe straciłem=.=) i wolf lairów

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 lis 2010, 22:42 
Cytuj  
W co iść w jedzeniu? :/ ser+świnki? chleb+warzywa?

edit:poprawiłem


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 13 lis 2010, 22:52 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 115
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 13 lis 2010, 22:42 
Cytuj  
Swoją drogą też przydał by mi się jakiś wasal, ale widzę że Mestru mnie uprzedził. Co do klanu to jak najbardziej jestem na tak, ba, można również ustalić jakieś miejsce w którym pobudujemy wiochy. Co wy na to ?

@UP
Ja jak na razie preferuje jabole + serek + pieczywo i zamierzam dodać do tego warzywka :)

@lordyp
Możesz podać dokładniejsze położenie?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 lis 2010, 22:52 
Cytuj  
Ja jestem blisko Yorku i da się tam zbudować nową osadę...jak tak zrobiłem xD


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 00:09 
Cytuj  
heh nie wiem jak dodawac ludzi.. ;/
co do zarelka ja ide w miesko
warto skupic sie na jednym co do wojsk to archerzy podstawa o wiesniakach zapomniec szkoda czsu i golda zwykle wilki je masakruja. i warto dodac pare lvl hit points dla archerow.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 02:05 
Cytuj  
Obrazek

rotfl


czy ktoś zdolny tj posiadający jakąś konkretną siłę wojskową mógł by zrobić temu delikwentowi z dupy jesień średniowiecza?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 02:26 
Cytuj  
JEsli gosciu lepiej ogarnia to on powinien miec stolice.Bedzie wiedzial co budowac i pewnie surowce bez problemu podesle.


_________________
Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 6.11.2010
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 10:55 
Cytuj  
Takie pytanie może noobskie no ale... Skąd wziąśc mięcho? XD Ja narazie mam Serki + Warzywa(?)
A i wasala się dodaje tak:
Najeżdzasz na moją wiochę tzn klikasz i jak mam mniejszy poziom niż ty to tam pisze coś w stylu dodaj vassala.

Swoją drogą ja moim masikiem wieśniaków (40) zmasakrowałem bandit campa xD Straciłem połowe no ale nic... Na archy póki co mnie nie stać, a nie ma sensu sie na siłe pchać.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 10:55 
Cytuj  
jesli ma 2 konto i jeszcze sie chwali to ma bana:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 11:28 
Cytuj  
Mestru napisał(a):
Takie pytanie może noobskie no ale... Skąd wziąśc mięcho? XD Ja narazie mam Serki + Warzywa(?)
A i wasala się dodaje tak:
Najeżdzasz na moją wiochę tzn klikasz i jak mam mniejszy poziom niż ty to tam pisze coś w stylu dodaj vassala.

Swoją drogą ja moim masikiem wieśniaków (40) zmasakrowałem bandit campa xD Straciłem połowe no ale nic... Na archy póki co mnie nie stać, a nie ma sensu sie na siłe pchać.


Miecho nie jest przez przypadek ze swinek? ja wlasnie buduje pig farm.

Dodatkowo widzialem opcje ze mozna wyscoutowac. Jest cos takiego jak hunting, ale to musisz doczytac co i jak.

Odnosnie twojego ataku, to sie oplacalo? No chyba nie bardzo jak straciles 20 ;) Co ile Ci przychodza nowi wiesniacy? U mnie teraz sie poprawilo i chyba co godzine.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 11:34 
Cytuj  
italios1 napisał(a):
JEsli gosciu lepiej ogarnia to on powinien miec stolice.Bedzie wiedzial co budowac i pewnie surowce bez problemu podesle.


raczej nie bardzo skoro zaczęliśmy w parish w tym samym czasie, a mimo że nie jestem najlepszy mam od niego więcej punktów a siege camp nie robi mi za każdym atakiem sieczki jak jemu; do tego pisze jak jakiś wieśniak


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 24
Dołączył(a): 6.11.2010
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 13:40 
Cytuj  
20 to wcale nie dużo jak dla mnie bo odkryłem sposób na "farmienie" wieśniaków xD To nie jest bug bo już się zapytałem odpowiednich władz xD. Mieso ze scoutowania to ciągle mam ale pig farm? Potrzeba do tego jakiś research? No i czy opłaca sie budować te farmy w stosunku np. do serków, czy będzie się bardziej opłacać?
A hunting to mam już jeden budynek i to nie daje mięsa do jedzenia tylko takie jakby na bankiety... Za to sie honor dostaje tylko narazie mam multipiler x1 i kombinuje nad powiększeniem go.
A ten atak spokojnie się opłacił bo wyszkolenie 20 wieśniaków to masz 60 golda + jakieś 30 minut farmienia wieśniaków (do godziny) a honoru za to dostałem 530 więc nie widze wogóle strat XD
Prócz tego skasowałem minusy do popularności całemu Parishowi więc myślę, że się wyrównuje.
ps. koledze od double konta to bana życze XD

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 13:47 
Cytuj  
Mestru napisał(a):
20 to wcale nie dużo jak dla mnie bo odkryłem sposób na "farmienie" wieśniaków xD


how?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 24
Dołączył(a): 6.11.2010
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 13:50 
Cytuj  
Proste... Jak masz mały nadmiar fooda i troche golda (nie dużo) to ustawiasz tak, aby taxy były jak najniższe i poczwórne racje jedzenia... Wysoka popularność i w ciągu ~10 minut dochodzi ci 2-5 wieśniaków (zależnie czy masz jakieś minusy i zależy też od ilości wieśniaków jaką posiadasz a raczej wolnych miejsc w domkach), a gdy uważasz że masz wystarczającą ilość ludzi to wracasz do poprzednich ustawień ;)

@edit
Tak samo można farmić np. golda/honor itd.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 14:03 
Cytuj  
ameryki to ty nie odkryles ;)


Posty: 24
Dołączył(a): 6.11.2010
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 14:13 
Cytuj  
Pytał się kolega wyżej to mu to zdradziłem xD

@down
Mówiłem że to nie jest bug/cheat/trainer. Pozatym od kiedy "farmienie" kojaży się z <tu wstaw wybrany przez ciebie ciąg klawiszy dający xxx wieśniaków> ;)


Ostatnio edytowano 14 lis 2010, 14:24 przez Mestru, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 14:20 
Cytuj  
w sumie to liczyłem na jakieś UP>UP>LEFT>RIGHT>R1>R1 :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 392 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.