mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 11:10 
 
BLĄD NA STRONIE - NOWY BURAS JAK JA NIE ZAREJESTRUJE SIE CHOCBY SIE MIAL ZESRAC!
WAM PEWNIE TO SIE PODOBA, ALE INNI TEZ BY CHCIELI ZAGRAC!

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 11:12 
 
heh... to ja zycze Wszystkim chetnym powodzenia w graniu na DZ :lol: ... BECZKA SMIECHU tyle powiem :lol: A ze zerzniete wszystko to juz mowic nie bede bo to juz bylo... :lol: :lol: :lol:


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...


Posty: 41
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 12:00 
 
hehe DZ to w ogóle śmiechu warte :grin:


Posty: 18
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 20:31 
 
Kurde jakiego wy macie farta, ze mozecie grac gdzie indziej. A tak na powaznie moze sami zalozycie sharda, wtedy zobaczycie jak trudno kazdemu dogodzic.

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 20:52 
 
nooooom kurde taki fart, ze ja nie moge :lol:
mi nie chodzi o dogadzanie wszystkim ale o ZRZYNANIE wszystkiego z innego serwa... walkowac tematu nie bede bo to juz bylo...


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...


Posty: 18
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 07:26 
 
No to czemu sama prowokujesz taka dyskusje?

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 09:59 
 
Paczul:

Nie ma zadnego bledu na stronie. Rejestracja nowych kont jest w tej chwili zablokowana do czasu zakonczenia testow hmm paru nowych rzeczy :)

Pozdrawiam.


Posty: 2
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 18:36 
 
Dzieki za odpowiedz na problem Malcolm.
Zrobcie to szybko!

Pozdrawiam wszystkich, ktorzy sie pofatygowali.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 23:16 
 
Ja mam pytanie OT: Czy na stronie DZ jst gdzies widzialny stan servera? Czy lezy czy stoi?

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 23:02 
 
Odpowiedz OT: Na stronie nie jest nigdzie widzialny stan serwera niezaleznie od tego czy lezy czy nie ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 00:53 
 
Podsumowanie krotkiego OT: No to kiszka :smile:

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2001, 16:24 
 
Jak juz wszystkim wiadomo jestesmy klonem wszystkiego... wiecie co? najsmieszniejsze jest tylko to ze wypowiadaja sie Ci... co maja najmniej do gadania... Jestescie... khm... zalosni ze tak sie delikatnie wyraze.. no ale coz... widac taka natura polakow, ze lubia bluzgac na cos, na czym naprawde gowno sie znaja... jak slodko... "Czlowiek madry po szkodzie" mawiaja... widac do was to "Czlowiek i po szkodzie glupi" jedynie sie nadaje....

"Salt und peper, halt der lepper"

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 20:24 
 
heh... no coz, ja tylko wyrazilam swoje zdanie a z tego co wiem wyrazanie swoich pogladow zabronione nie jest :smile: . Przyznaje ze moze troche za szybko osadzilam ten serwik... po przeczytaniu tematu "Idea powstania DZ" troche mnie tknelo ze moze w sumie nie zerzneliscie tak dokladnie wszystkiego :smile: ... ale nadal uwarzam, ze niektore rzeczy sa mimo to identyko jak na CL... zbieg okolicznosci (???)... dobra ale teraz sa swieta to sie klucic nie bedziemy nie :smile: ? Takze zycze Wam wszystkim (graczom, GM i calej reszcie) pogodnych i wesolych swiat a takze hucznego sylwka (oby bylo co pic :grin: ) .


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 09:16 
 
*warczy*
Znowu nie masz sie do czego dojebac? Wez idz sie jebnij dwa razy glowa o sciane to moze Ci przejdzie co? Dlaczego kurwa dopierdala sie zawsze ten kto ma najmniej do gadania? Mam was dosc ludzie wiecie? Mam szczerze juz to w dupie....
I QUIT!

"Ludzie maja wrodzona zdolnosc do autodestrukcji"

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 10:15 
 
EEEE...
BroneCk...
lekko przesadzasz moi zdaniem...
pszeca to naturalne ze "niektore" rzeczy sa takie same...
na przyklad cala mapa i 99,9% budynkow...
i nie jest to wina ani nasza ani kogokolwiek innego, taka mapa jest dostepna,
i w ramach niej dzialamy.
a pomiedzy serwerami roosznica nie jest w wygladzie, lecz w klimacie gry. i mi to wystarczy...
bo ja nie gram na innym serwerze jak mi moj padnie, wiec nie twierdze ze ten fisherman to stoi w tym samym miejscu i jego 2 i 7 literka imienia jest taka sama jak na tamtym serwie, a ponadto ma taki sam zawod!
to okropne!
nie bede wiecej gral na kopii!!!
sorki.... mnie to na poczatku takie posty irytowaly... a teraz mam je serdecznie w... gdziestam...
po co sie denerwowac? jak wiem dlaczego wybralem ten serwer a nie inny, i kazdy z Was tez wie dlaczego gra na tym serwie na ktorym gra.
kazdy wklada w ta gre swoje serce...
ale zaczyna mnie nosic jak widze jak 2 inteligentow chodzi po britt i marudzi jaki to syf, jaki &^%& serwer jak malo ludzi jaka wiocha itp... i za cos takiego bedzie ban na konto bez najmniejszej nawet rozmowy...
bo nie chodzi o to ktory serwer jest lepszy - CL NAPRAWDE jest sporym serwerem jak na polskie arunki...
ale do cieskiej &%&$ nedzy... szanowac trzeba czyjas prace wlozona po to, by ludziom bylo przyjemnie...
bo na szczescie nie wszyscy tak sie zachowuja... niektooszy nawet potrafia zaczepic na ircu i podziekowac... i jeszcze jakies sugestie podeslac, co zmienic co poprawic...
niestety, ale nazekaniem jeszcze nikt nic nie zbudowal. a rozpieprzyc latwo...
a moze ci niedzielni gracze z pewnego DOBREGO serwera zastanowia sie, co bedzie, gdy do onca poirytuja tych od ktorych los innych darmowych serwow zalezy...
i te serwery nagle beda DOWN... stracicie swoje weekendowe zajecia...
i moze wyjdziecie poza malenki swiat komputera, odetchniecie normalnym powietrzem... zobaczycie jak wygladaja normalni ludzie i normalne stosunki miedzyludzkie?
choc moze nie... bo przeciez Polska to taka mniejsza i bardziej gowniana kopia Sosarii...
mam nadzieje ze moze ktos cos zrozumial...
nie potrafie pisac tak jak bym chcial, lecz mam nadzieje ze udal mi sie przelac choc czesc swoich mysli w zrozumialy sposob...
i jeszcze raz gratuluje mastahom innych serwow... cierpliwosci...
pozdrawiam
Gadget

*

Posty: 182
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 12:21 
 
BroneCK ---> Dobrze ze odchodzisz bo moze dzieki temu ten shard stanie sie choc troche lepszy... Na razie to jest kicha... Stoje sobie skokojnie gadam z ludzmi i nagle mimo iz nie mam crima rzuca sie na mnie straznik. Cosik mi sie kufa wydaje ze GMom sie nudzi i wyzywaja sie na graczach. To jest zalosne... Wpadlem na chwile na DZ i odrazu zrezygnowalem. Niezaleznie co GMowie robia na Clu to i tak tam jest lepiej niz na tym GOWNIE. To tyle co mialem do powiedzenia... Bywka... Wesolych swiat wszystkim zycze...


_________________
Amin khiluva lle a' gurtha ar' thar
------------------------------------
I will follow you to death and beyond

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 12:29 
 
widze panie BroneCku, ze sobie z panem normalnie pogadac nie mozna :smile: ... a wieeeelka szkoda ze pan stad odchodzi, bedzie mi pana bardzo brakowalo :razz: .


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.