mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2003, 12:36 
Cytuj  
Da sie grac z pl i placic naszymi kartami czy nie ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2003, 12:52 
Cytuj  
Nie.


_________________
The Legendary.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2003, 14:44 
Cytuj  
CO KLAMIESZ!?!?
Nie wiadomo :( Nikt nie sprawdzil.

EDIT: Juz sprawdzil. Mozna grac bez problemu placac karta mBanku, jesli poda sie US adres i e-mail przy tworzeniu konta :

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-04-13 12:52 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2003, 14:45 
Cytuj  
To moze tak: z Polski sie da grac bo gram sobie na Scornie , ale karta z Polski nie zaplacisz.


_________________
The Legendary.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2003, 14:58 
Cytuj  
Nie sprawdzales............ Ludzie mowia, ze VISA da sie placic. stf

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2003, 15:00 
Cytuj  
U

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2003, 15:32 
Cytuj  
Tez slyszalem, ze pare osob z europy gra uzywajac swoich lokalnych kart wpisujac jakis amerykanski (nie fikcyjny tylko autentyczny np. adres jakiejs uczelni itp.)
adres.
Na ile to prawda nie wiem, ale kolesie sie zarzekaja, ze graja...

np. cos takiego z VNboarda :

""Update from another european Shadowbane player.

First of all, my copy from cdromshop arrived in 2(!!!!!!) business days with Security Registered Air Mail!!!! From Canada to Hungary. Wow.

I could register my account using my own credit card and a completely fake US address. The game accepted it without any problem.

Now im level 6, but i'v spent a lot of time dealing with the interface. I couldnt find the other interface style from the beta, I liked it a lot more than the 'default' one... ""

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: matkall dnia 2003-04-04 17:13 ]</font>

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2003, 21:41 
Cytuj  
i jeszcze cos takiego znalazlem :

"1-Get a US address,from a relative/friend/guildmate/phonebook/whatever

2-Phone up your credit card provider and ask them to change your card address to the US one,this takes only a few seconds

3-Subscribe to SB using this address

4-Phone up your credit card provider again and change your card address back to the original

Job done

You will need to do this again when renewing your subscription

This was not my idea but was suggested to me by Natwest Visa UK,my card provider,and they were happy to oblige.They say they do use address verification

WARNING just make sure you don't do this on the day your statement is due to be sent out!

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 11:38 
Cytuj  
Juz widze ta mila Pania w moim banku jak poslusznie zmienia mi adres na jakis "made in US" i ze zrozumieniem kiwa glowa gdy tlumacze ze "to tylko na chwilke bo musze cos w internecie wprowadzic" :grin:

Anyway karta nie jest jakims super problemem bo mozna zaplacic z gory za np. 6 miesiecy przez jakiegos znajomego w USA. Prawdziwym problemem jest to, czy warto w to grac (eventualnie czy warto JUZ w to grac :grin:)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 13:17 
Cytuj  
Moze ktos kto juz gra pare dni moglby sie podzielic wrazeniami ?
Jest ktos taki ?

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 14:05 
Cytuj  
gra jest bardzo obiecujaca. gralem do konca bety i widac iz ma potencjal o jakim daoc moglby tylko pomarzyc.

ale warto chyba poczekac troszke (3-4 miesiace) az naprawia to i owo i wtedy zaczac.

8D prawie cala sie przeniosla do sb (jak rowniez wiele innych erupejskich gildii) i swietnie sie bawia (po tygodniu prawie, postawili miasto, teraz do ich nacji nalezy w pipe malych gildi a takze i wiekszych i kazdy zarabia na rozbudowe miasta i utrzymanie go). sa juz pierwsze utarczki miedzy gildiami i nacjami.

z drugiej strony przytocze moze Thezdina z VN, ktory na slowo SB reaguje zazwyczaj tak:

"SB ? Gralem w sb 5 lat temu. Nazywalo sie to diablo, tyle ze nie musialem placic co miesiac"

:smile:

Anyway, jak sie daoc znudzi to nie macie wyjscia :smile:


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 15:20 
Cytuj  
"SB ? Gralem w sb 5 lat temu. Nazywalo sie to diablo, tyle ze nie musialem placic co miesiac"

Ogolnie amerykance maja wielkie problemy ze sterowaniem. O nic nie bylo tyle placzu, co o klikanie prawym przyciskiem myszy, zeby sie poruszac... Nawet lag i memory leaki nie przeszkadzaly, zamykali konta, bo sterowac postacia za pomoca myszy sie nie da!!~ A na NWN nikt nie narzekal...

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 15:42 
Cytuj  
A na NWN nikt nie narzekal...

a ktos w ogole gral ? :smile:

niektorym troszke zajmuje czasu przywyczajenie sie - szczegolnie ze wiekszac graczy pochodzi z DAoC gdzie nie bylo point and click.

Mnie osobiscie bardziej podoba sie sterowania w daoc. Ale nie narzekalem na sb.

b.net czegos mnie nauczyl :wink:
_________________
Grudge 51 Brit Minstrel
Bedevere, 8th Direction
-----------------------
"Simsalbimbamba Saladu Saladim, und keine eier..."

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: gabrielangel dnia 2003-04-07 16:45 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 15:52 
Cytuj  
niektorym troszke zajmuje czasu przywyczajenie sie - szczegolnie ze wiekszac graczy pochodzi z DAoC gdzie nie bylo point and click.

Albo jeszcze gorzej - EQ :

Mnie osobiscie bardziej podoba sie sterowania w daoc. Ale nie narzekalem na sb.

Ja tam wole wlasnie sterowania diablowate/ultimowate(lewa lapka do makr, prawa do biegania). Klawiatura sie fajnie gra, ale nie w RPGi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 17:07 
Cytuj  
Ja troche pogralem , od razu zaznaczam ze nie jestem fanem levelowek (Daoc wylaczylem po paru levelach).Gra wyglada ladnie biega sie przyjemnie ,ale narazie zadnego pvp nie zaznalem.Mam 22 level i narazie bije npc zeby nabijac expa ,nie jest to zbyt ekscytujace zajecie.Ludzi gra dosyc sporo , szkoda ze sami hamburgerzy = , ale grupe nie trudno znalezc.Jak przeboleje to levelowanie i powalcze troche to napisze cos wiecej.


_________________
The Legendary.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 17:11 
Cytuj  
levelowanie w SB to naprawde przyjemnosc (jesli kiedykolwiek mialbym uzyc tego slowa odnosnie bezmyslnego napieprzania mobow).

do 50 lvl dojsc nie problem jak jestes w jakiejs wiekszej gildii. po dwoch tygodniach mozesz miec nawet 55-60.


_________________
afk for quite a while

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 18:09 
Cytuj  
Jestem gotow kupic SB chocby dzisiaj, ale te kombinacje z platnosciami mi sie nie podobaja :sad:. Czemu w ogole zablokowano mozliwosc placenia spoza Usa? Czy ktos placil juz kartami, przeznaczonymi do transakcji internetowych (np. eKarta mBanku)?

Po prostu jesli mam stawac na glowie, zeby IM zaplacic, to widze tutaj jakis blad w sztuce.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 18:21 
Cytuj  
to dokladnie tak jak ja. narazie pass.


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 18:58 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-07 18:11, gabrielangel napisał:
do 50 lvl dojsc nie problem jak jestes w jakiejs wiekszej gildii. po dwoch tygodniach mozesz miec nawet 55-60.


To samo można powiedzieć o DAoC... jeżeli jesteś w dobrej i zgranej (niekoniecznie dużej) gildii, lvl 50 można zrobić bez problemu w tydzień (i bynajmniej nie mam na myśli powerlevelowania necrosem czy czegoś w tym stylu). Problem w tym, że o dobrą gildię jest dość trudno :smile:

Gdyby moja gildia zdecydowała się przenieść do SB, pewnie też bym z nimi poszedł, a że nie mają takiego zamiaru, na razie nie planuję... Szczególnie, że gra solo w środowisku PvP jakoś mnie nie zachwyca, a w gildiach, które przyjmują wszystkich "jak leci" zazwyczaj jest zero współpracy i organizacji (nie mówiąc o tym, że prędzej czy później się rozpadają - już wiele takich widziałem).

To tyle jeśli chodzi o moje 2 grosze :smile:


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 19:32 
Cytuj  
Jesli SB odniesie sukces - czyli bedzie gralo duzo ludzi. To zawsze znajdziesz kilka sensownych osob i mozna stworzyc zgrana paczke do PvP. Nie widze tutaj zadnego problemu.

Aczkolwiek nie dziwie sie, ze ludzie wola pozostac przy swoich aktualnych mmorpgach, gdzie maja juz przyjaciol, niz na slepo uderzac w nieznane.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.