mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2003, 23:11 
Cytuj  
lol jak by byly jakies ciekawe gildie (np. orkowie czy w stylu japonskim) to bym gral ale nie z goscmi ktorzy kombinuja jak mi powiedziec ile maja skilla :/

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.06.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2003, 06:53 
Cytuj  
Coval nie ale jka jest shard na kturym nie ma klimatu to z tego 1/4 bedzie grala rpg a reszta nie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2003, 10:57 
Cytuj  
Jesli chcesz miec prawdziwe RPG to musisz znalezc grupe ludzi, ktorzy sie tym interesuja. Potem wystarczy juz grac z nimi. Nie licz na to, ze przypadkowe osoby beda mialy takie samo wyobrazenie RPG, jak Ty. Poza tym zawsze znajdzie sie grupa osob, ktorej najwieksza przyjemnosc sprawia niszczenie zabawych innych (grieferzy). A do wladzy dorywaja sie czasem 'nazisci' (a propos tych wrednych GMow).

Na oryginalnych serwerach UO jest o tyle dobrze, ze tworcy sa w miare bezstronni. Jak chcesz to mozesz zaszyc sie w Trammel i bawic z ekipa wewnatrz zamknietego systemu gildii. Do tego jest ogromny plus, ze serwery nie sa 'czyszczone' co kilka miesiecy. Kazdy predzej czy pozniej rozbudowuje postac do 'konca' i nie ma sytuacji, ze ktos rzadzi, bo ma jakies tam skille.

Rozpisalem sie...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2003, 23:29 
Cytuj  
ja sam gram RPG, i nawet jak spotkam ludzika co umie tylko "kurwa" "lol" itp. to gadam rpg, a jak juz musze cos powiedziec to daje ooc:
a odnosnie tych serwerow "RPG", to mialem zabawna historie, stworzylem ludzika beggara, za startowe 100gp kupilem wino, i polazlem do kowali. wypilem co mialem i jak zaczalem *hic*ac to daje begg na innych, ci sie wkurzyli i zawolali GM zeby mnie jailowal. oczywiscie to im nie pasowalo do klimatu, ze ktos nie gra kowalem i siedzi cicho przez 23h grania bo jest zajety kopaniem, wiec dostalem jaila na 24h i ostrzezenie. od tego czasu nie da sie uzywac begg na playerach.
ale oki juz koniec bo sie OT zrobil


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.