mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2003, 14:56 
Cytuj  
Bede mial swoje kontu juz wkrotce.Wiec moze zdecydujemy sie na jakis server dopoki nie jest za pozno i nie mamy wszyscy 60 leveli itd.

Ja sie opowiadam za Treachery , gdzie gra duzo znajomych ludzi.Zarowno wrogow jak i ludzi z ktorymi gralem jako sprzymierzeniec w UO.

Nie sa to jacys idioci k3wl d00ds z USA tylko naprawde w porzadku ekipa , rozgarnieta , lojalna i posiadajaca spore doswiadczenie w guild warfare i bawiaca sie w polityke i propagande na boardach :wink:.Mam na mysli House Perilous i DTM.

Alternatywnie moglbym grac na Scorn razem z WC ,ale oni nie robia mass recruitment i graja w zamknietym gronie przyjaciol i z tego wzgledu niesadze zebym mogl zapewnic nam czlonkostwo razem z nimi.

Jednakze sadze ,ze miedzy Polakami zawsze wytwarza sie silna wiez w mmorpg'ach i zawsze moglem liczyc na pomoc i wspolprace rodakow , dlatego warto zebysmy w koncu zdecydowali gdzie gramy , bo rozdrabnianie sie na kilka serverow imo nie ma sensu.Wiadomo , ze kazdy mial juz swoja gildie z poprzednich gier i z nimi im sie pewnie podoba itd. , mimo tego jednak warto sprobowac.

Do tego w koncu zagramy w jedna gierke , ludzi wywodzacy sie z rozego typu mmorpg'ow beda mieli szanse zagrac razem , taka sposobnosc moze sie juz niepowtorzyc~

PROSZE O KONSTRUKTYWNE ODPOWIEDZI~

P.S.(Konradora prosze o nalezny mi worship).

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2003, 14:58 
Cytuj  
STFU NOOB

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2003, 15:08 
Cytuj  
Mmnie to generalnie wali jaki serwer :smile:
Zaczalem na Treachery i chetnie tu zostane , jak wiekszość bedzie chciala grac gdzies indziej to sie przeniose.
Wydaje mi sie natomiast ze Treachery to dobry wybor - wlasnie ze wzgledu na to ze duzo osob z SP gra. Oni teoretcznie powinni stworzyc fajny klimat na serwie :smile: Moze byc wesolo :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2003, 15:13 
Cytuj  
Mnie rowniez to wali, ktory to bedzie serwer. Jak jest problem z wyborem, to moze spingujmy serwerki o roznych porach i wybierzmy z niskim pingiem?

Zanim kupie sobie gre, to pewnie i tak juz decyzja zapadnie :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2003, 15:15 
Cytuj  
Mi sie wydaje, ze nie ma takiej roznicy w polaczeniach do poszczegolnych serwerow jak w UO. Wszystkie sa mniej wiecej w tym samym miejscu, jak w DAoC US np. Inna sprawa, ze tutaj nie musisz miec 100ms pingu, zeby cokolwiek zdzialac. Jak jest lag, to laguja wszyscy. Jak lagu nie ma, to nie ma:

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2003, 15:24 
Cytuj  
Treachery jest OK.
W tym tygodniu powinienem już mieć SB, a dowiedziałem się dziś, że kilka osób, które dobrze znam z mojej gildii w DAoC, też gra na Treachery :smile:

Nie wiem czy zostanę w SB na stałe, ale DAoC nudzi mnie już jak diabli :-


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2003, 16:59 
Cytuj  
Fakt , ustalmy to ostatecznie zanim zacznie byc szkoda zrobionych juz charów :smile:

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2003, 17:50 
Cytuj  
Jako, ze juz gram na Treachery jestem za graniem tutaj, ale wrazie jakiego "pospolitego ruszenia" na inny serwer nie bede sie upieral.
Narazie granie na Treachery zapowiada sie najbardziej "ciekawie", decydujmy sie szybko bo dzisiaj juz wychodze z newbie zone :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2003, 19:27 
Cytuj  
Teraz trzeba bedzie podjac nastepna decyzje - z kim gramy? Na wlasna gildie mamy za malo osob, nie wspominajac juz nawet o wlasnym miescie... Ja powoli zblizam sie do 35 :E Jakbym mial czas przysiasc, to zrobilbym to za jednym zamachem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2003, 20:13 
Cytuj  
Jak umnie sie wszystko wyjasnie to wpadne do was. a server to wszystko jedno i tak ping pewnie wszedie podobny.








<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2003-04-14 21:15 ]</font>

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2003, 21:31 
Cytuj  
Dopisuje sie ruwniz na granie na Trechery. Moj scaut opuscil juz noob island i aktywnie szuka innych do zgrupowania sie w godzinach wieczornych.
Name: Wulfgar
Race: Irikai
Prof. : Scout
Lvl : 21+

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2003, 17:32 
Cytuj  
Dlaczego nie mamy szans na wlasna gildie ?
Najmniejsz miasto na Treachery ma jednego mieszknca - Glastonbury.

Za slabo znam gre zeby sie wypowiadac ale z tego co patrzylem na ceny i z tego co gadalem z ludzimu to nie wydaje mi sie zrobienie wlasnej gildii problemem.

Ja sie nie pisze na dolaczenie do jakiejkolwiek gildii. Jedyna gildia w ktorej moge grac to RAT.
Napewno napoczatku trzeba sie gdzies podczepic zeby sie wylevelowac na czyis plecach ale pozniej to wlasna gildia :smile:
Nawet jakbym mial sam zalozyc RAT to albo mi sie uda albo oleje SB :wink:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2003, 17:38 
Cytuj  
Hmm, kiedys moze nam sie udac, ale nie teraz. Do tego potrzeba duzo wiecej osob, to niestety nie jest UO :( Wybudowanie wlasnego miasta to jedna sprawa, utrzymanie go i rozbudowywanie to jest dopiero problem. Codziennie trzeba placic spora sumka za kazdy kawalek murka, domka, sklepika, bo ci wszystko szlag trafi. A nawet jak za wszystko zaplacisz, to ktos w koncu przyjdzie zburzyc owoc kilkutygodniowej/kilkumiesiecznej pracy kilkunastu osob :

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2003, 19:49 
Cytuj  
tia w becie robilismy walki na gruba kase pare milionow.:razz:

miasto ma sens jak jest 100+ osob w gildi.
chyba ze zmienili cennik.
zeby zzbodowac nic innego nie moza robix tylko tluc moby zeby utrzymac to miasto trza tluc moby a kto chacial by caly czas tluc moby?

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2003, 21:07 
Cytuj  
W razie czego gram na Treachery - Elf /mage/ Fury

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2003, 21:18 
Cytuj  
Name? Dopisze do listy

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2003, 21:28 
Cytuj  
Minax - Mój GG 964210


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2003, 12:52 
Cytuj  
Ze wzgledu na podzialy miedzy Treachery i Carnage postanowilismy ze Scorpem robic postacie i tu i tu :smile:
Takze na Carnage jestesmy jako :
Mat Kall
Scorp The RAT

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.