mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 08:27 
Cytuj  
Az naprawia bugi i dodadza np. wysokolevelowych trenerow. :wink:

Pozniej trzeba bedzie czekac, na zalozenie konta w mbanku i na przyslanie eKarty. :/


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 10:09 
Cytuj  
nah potem juz beda nowe lepsze mmorpgi i wszystko zacznie sie od nowa

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 10:12 
Cytuj  
na wigilie?

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 10:37 
Cytuj  
Kartą Visa Electron Inteligo można dokonywać zakupów w Internecie. Korzystanie z tej opcji jest możliwe na tych samych zasadach, jak w przypadku płacenia kartami typu "Visa Classic". Przy dokonywaniu transakcji należy podać pełny numer karty (16 cyfr), datę ważności karty oraz imię i nazwisko jej posiadacza.

Czyli standardowo jednak nie podaje sie adresu co oczywiscie oznacza, ze go nie sprawdzaja przy obciazaniu karty. Wiec nawet podajac nie swoj adres nie mozna byc posadzonym o jakies oszustwo IMHO... i tyle :razz:.

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 11:02 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-20 11:09, Ashton napisał:
nah potem juz beda nowe lepsze mmorpgi i wszystko zacznie sie od nowa


np. Rangarok?
:roll:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 11:40 
Cytuj  
Az naprawia bugi i

Bugow jest mniej niz w piecioletniej grze UO. Kazda tak rozbudowana gra ma ''bugi'' i setke innych rzeczy, ktore komus sie tam nie beda podobaly...

dodadza np. wysokolevelowych trenerow.

Nie dodadza nigdy wysokolevelowych trenerow. Zorganizowanie sobie wysokolewelowych trenerow i vendorkow, ktorzy sprzedawac beda porzadne itemy to zadanie dla graczy, a ty bys chcial, zeby ci wszystko podali od poczatku na talerzu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 16:44 
Cytuj  
kon nie poznaje
to ten ktory tak plul na sb.
zadziwiasz mnie :razz:

pamietasz jak sie w ruinach zaklinowales? :razz:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 16:46 
Cytuj  
No. Ale teraz sie juz nie klinuje :( I moge wyjsc z miasta!! Na co mam psioczyc, jak gra zaczela w koncu dzialac po ludzku?

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 18:13 
Cytuj  
Nie ma gametime codes? Troche gay tak :sad: Jak ktos chce adres z USA, ja mieszkam w USA :sad:

Ja nie gram w SB Feg, gram w UO :/

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 19:10 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-20 01:28, konrador napisał:
Jak zwykle bijesz piane niepotrzebnie Karol. Nie wiesz jak przebiega proces rejestracji w SB, a dwa spore posty z niczego udalo ci sie wysmarzyc: Jesli cos mialoby byc zle, to w SB gralo by pare osob mniej...


Ja kurwa grzecznie chcialem powiedziec :grin:
Jesli faktycznie jest tak jak mowisz to wspolczuje - ja bym w takim ukladzie nigdy nie uzywal karty za pomoca ktorej mozna mnie obrobic bez problemu - wystarczy podpatrzyc np. w knajpie numerek "i juz" - nic nie sprawdzaja tylko przelewaja kaske.
A to co napisalem wynikalo z moich i nie tylko moich doswiadczen kupowania czegokolwiek przez net - ZAWSZE gdy byl jakis blad w adresie pojawialy sie problemy.

A co do emailu z Mbanku to jakbys potrafil zrozumiec co ktos do Ciebie pisze to bys tak nie krzyczal.
Zgadza sie ze PODCZAS AUTORYZACJI karty zwracaja uwage na numer i czy sa srodki na pokrycie transakcji (JA TEZ O TYM PISALEM) - rownie dobrze mogles w adres wpisac "Miejscowosc: DUPA, Panstwo USA" i tez by przeszlo.
Ale gdy juz beda OBCIAZALI RACHUNEK kogos to przyjda pelne dane (m.i. adres).

Jesli bedziesz mial juz obciazona karte za pierwszy miesiac SB to bedziesz mogl uznac ze "Ci sie udalo" ale do tego czasu mozna tylko MIEC NADZIEJE ze jednak jakims cudem to przejdzie.
Nie mowie ze to sie na 100% nie uda bo w koncu "nadzieja" jak kazda matka kocha swoje dzieci a Ty jestes pewnie jest ulubionym bobaskiem :wink: ale zupelnie bezpieczne to nie jest.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 20:04 
Cytuj  
Jesli faktycznie jest tak jak mowisz to wspolczuje - ja bym w takim ukladzie nigdy nie uzywal karty za pomoca ktorej mozna mnie obrobic bez problemu - wystarczy podpatrzyc np. w knajpie numerek "i juz" - nic nie sprawdzaja tylko przelewaja kaske.

Ale mi sie zawsze wydawalo, ze tak wlasnie z kartami kredytowymi jest : Za DAoC EU placi sie podajac tylko nr karty, date waznosci, nazwisko z karty.

A to co napisalem wynikalo z moich i nie tylko moich doswiadczen kupowania czegokolwiek przez net - ZAWSZE gdy byl jakis blad w adresie pojawialy sie problemy.

Bo na podstawie jakichs tam baz danych mozna chyba sprawdzic zgodnosc kodu pocztowego z reszta adresu...

Wycieczki osobiste sobie daruje... Ty tez sobie daruj, bo nie mam ochoty sie w pyskowki z toba bawic.
EOT, bo nie mamy o czym dyskutowac.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-04-20 21:20 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 23:43 
Cytuj  
W DAoC US wystarczy ze masz literowke w adresie i juz odrzuca.
Ale sporo zalezy od banku tez - jakie oni maja wewnetrzne procedury do danej karty. Pamietam ze jak startowal City to mozna bylo sobie ustawic ze KAZDA transakcje musisz autoryzowac tel (oni dzwonili do Ciebie czy akceptujesz platnosc z ...)

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 23:50 
Cytuj  
Mnie tam sie wydaje, ze racje ma jednak Konrador... Przeciez tak naprawde karta to tylko numer + data waznosci + imie i nazwisko wlasciciela. Taka karta sama w sobie nie jest przypisana zadnemu fizycznemu adresowi tylko konkretnemu rachunkowi w konkretnym. Dopiero ten rachunek przypisany jest osobie o danym adresie. Skoro takie Inteligo pisze, ze "przy dokonywaniu transakcji należy podać pełny numer karty (16 cyfr), datę ważności karty oraz imię i nazwisko jej posiadacza" - czyli nie podaje sie adresu - to dla mnie to oznacza, ze nawet jesli sie go jednak w danym przypadku podaje to raczej nie w celu jego weryfikacji w danym banku. Teoretyzyje of coz, ale na podstawie dostepnych informacji.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 23:51 
Cytuj  
^^ w konkretnym BANKU ^^ of coz

Zjadlo mi slowo :razz:.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2003, 13:39 
Cytuj  
Masz przy postach link Edytuj, sluzy wlasnie do poprawiania swoich postow.

Z tymi oplacaniem bym sie tak nie obawial, aczkolwiek ja sam nie jestem zagrozony, wiec nie chce za duzo sie udzielac. Czas pokaze.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.