mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 20:54 
Cytuj  
Po prostu mnie juz ch**** strzela. Nie gralem jakies 2 tygodnie. Pare dni temu zalogowalem sie, i zobaczylem ze moge odebrac 48month reward. Nie mialem czasu, i nie wiedzialem co sie oplaci, wiec cancelnalem. Nastepnego dnia, zalogowalem sie i znow cancelnalem, pobiegalem troche - stwierdzilem, ze nudno i sie wylogowalem. Dzis chcialem odebrac Unicorna, i zobaczyc czy moj runic hammer wrocil do starych chargesow po Pub18... I co? OSI OWNS ME AGAIN! Runic zmienil sie w zwykly 50chargesowy mlotek [LOL], nie moge odebrac rewardu [okienko sie nie pokazuje, mimo, ze w statusie mam 48months] ....Nie wiem.... Mial ktos cos podobnego?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 09:25 
Cytuj  
Jesli nie pokazuje sie okienko, znaczy ze serwer odpowiedzialny za rewardy i wiek konta lezy, albo jest przeciazony. Sprobuj o innej porze - powinno dzialac.

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 11:05 
Cytuj  
Ja sobie dzis sprawdzilem moje pre aos runnic hammery na cats - przed aos mialy po 45-50 chargesow, potem po 15 niezaleznie od koloru. Pagnalem dzis czerwonego kapturka w tej sprawie i powiedzial mi ze sa 'aware of this problem' i ze nad tym pracuja - LOL :sad:
pracuja od 2 miesiecy i guzik zrobili. Dobrze ze to na cats, bo juz tam nie gram i az tak bardzo mi nie zalezy.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 16:59 
Cytuj  
Nie dosc, ze nic nie zrobili, to jeszcze gorzej zjebali :[.

Co do rewow, dalej ssa. Po page gm dostalem odpowiedz taka jak zwykle (wogole po co oni sa??) "LOOK http://support.uo.com" . Nie mam sily, chce ktos moze mi potrzymac Small Tower w Fell? bo supsenduje konta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2003, 23:07 
Cytuj  
Ja zawsze lubialem UO ale nie moge zcierpic OSI ani EA and Hasbro.

Wczroaj guilda moja dolonczyla fakcji, loguje sie i co? Mam BIALY faction robe w backpack i nie jestem w fakcji jestem w guildzie. To se mysle zrobie quit guildy i join fakcji i doloncze do guildy. Moj koles tez ma to samo. On tez quit z guildy. Gatnelismy sie pod CoM i odrazu guardwhack bo red jestemy to nasz kuel zciongnol red healera. Moj koles zrobil res i mowi ze nie moze uzyc recruit stona i zachwile red healer na niego guards zawolal. To nie mozemy ani uzyc stona ani wejsc do com bazy. Napisalem pukte i mi mowi 0. WTF? Ale pojebane. Red healer odszedl to moj koles go zaattakowal zeby pszyszedl z powrotem, i red healer dostal guardwhacked. To obydwa page gma robimy. Ja pisze "I didnt join a faction with my guild so I quit my guild now i cant join either faction nor my guild." Po godzinie mi gm napisal "Astax you cannot quit faction by quiting your guild, you must use the faction stone to quit." WTF gdzie ja napisalem ze chce z fakcji wyjsc? Mojemu koledze napisal ze reds niemoga do factions dolonczyc. Ja mialem crash i po relog jestem w com :/ Kolega relogged i nic. W tej calej pojebanej godzinie zamiast pilnowac sigils siedzieliszmy dead kolo com recruit stonu i paczylismy jak TB najebalo CoM i zabrali wszystkie sigils...

Naprawde to sie w guwno zmienilo. Jest tyle bugow, gms sa pojebani i guwno wiedza, a nadal dodajom gupoty do gry kurwa i wiencej terenu zamiast cos naprawic. Tyle bugow w samy fakcjach jest ze tylko plakac mozna.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2003, 23:26 
Cytuj  
To chodz graj w SB. Niby tez sa bugi, ale przynajmniej GMi orientuja sie mniej wiecej o co chodzi:E

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.