mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 16:00 
Cytuj  
tzn kto? :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 16:12 
Cytuj  
Poczytalem te wszystkie boardy, i zobaczylem ile jest tych h/c to sie po prostu przerazilem... Sa za dobrzy, wiec na 100% ich nerfna IMO... Wiec pojde w Crusadera :smile:

Ogolnie - gra sie bardzo fajnie [jak na levelowke, bo nie wiem dlaczego ale to monotonne bicie monsterkow nie nudzi]

Mam juz 5LVL :grin:. I mam pytanko:

Czy do crusadera-hammermana warto inwestowac w STR i DEX?
I czy jest cos takiego jak "/tell" , zeby mozna bylo porozumiec sie z bardziej doswiadczonym playerem :smile:).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 16:16 
Cytuj  
5lvl?
to sie jeszcze tych mobow nie natlukles :grin:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 16:18 
Cytuj  
Cytuj:
Czy do crusadera-hammermana warto inwestowac w STR i DEX?
I czy jest cos takiego jak "/tell" , zeby mozna bylo porozumiec sie z bardziej doswiadczonym playerem :smile:).


Jesli Cursader na bazie fightera to pod hammers tylko STR. Jesli na bazie healera to sux :smile:
Jest dokaldnie jak mowisz - /tell name (i R do "reply")
Przyda Ci sie tez /who :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 16:27 
Cytuj  
Na bazie healera... Sux w jakim sensie?? :eek: - Bo sie troche wystraszylem
Gadalem z jakis Centaurem o imieniu "Chief" ktory mowil, ze dlugo gra, a akurat sam robil Healer/Crusader - i, ze nie inwestuje w STR bo bedzie... Zapomnialem - jakims tam specialem bil :smile:).

Aenima - Narazie tluklem z 1h, nie mam czasu w tym tygodniu :smile: , teraz ide na trening, potem sie poucze, a grac bede od jutra chyba :\

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 16:45 
Cytuj  
Karol -> tzn. ja. No i jeszcze Kang ;).

To, ze nerfna h/c to raczej pewne. Ale nerna tez pewnie confessorow i jeszcze paru, wiec... zreszta praktycznie kazdego castera da sie zrobic naprawde uber, itemy +int, runy +int... a taki np. wizard ma jeszcze +50 int/spi buff i takiego mana replenish buffa, ze po prostu ownuje, tylko troche dd ma do dupy, ale to szczegol ;)).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 16:55 
Cytuj  
Ja nie wiem co jest fajnego gdy grasz w gildii która dominuje na serverze. Musi być nudno :/ Imho Treachery jest fajnym serverem cierpiącym jednak trochę na brak ludzi. Ja raczej nie będę się przenosił - towarzystwo ludzi z DTM mi odpowiada. Ponadto ostał sie jeszcze niejaki Theddas :wink:
Zapraszam na Treachery.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 17:12 
Cytuj  
Dokladnie Kang...

Heh, nasza wiocha nie ma nawet murow, jest na totalnym zadupiu (choc polozenie jest podobno strategiczne, ale nie bede zanudzal :razz:), ale za to jest przynajmniej ciekawie. Ludzi jest malo, ale dzieki temu w gildii nie ma "elementow", ktorzy trafiaja sie gdzie indziej, a kazda nawet najmniejsza wygrana bitwa PvP bardzo cieszy :grin:.

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 05:34 
Cytuj  
jesli Crusader z Hammerem to koniecznie musi byc Fait Hammer (bialy 1h mloteczek) a on nie jest based na Str

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 07:55 
Cytuj  
btw. powiedzcie co jest uber w healer/chaneler bo jakos nie widze :smile: widocznie cos spiep...
Aha zrobilem jeszce testowo fightera mumu z runami physical resist - razem mam 15% - lepiej niz light armor :smile: jak ktos gra newbie to imie Durna - a last name sprawdzcie na /who :smile:


_________________
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 12:03 
Cytuj  
Nie wiem co jest uber w h/c :wink:, ale wczoraj mnie taki jeden ubil... mialem przy sobie 100k i rune +30 str... mialem full 2200 HP... nie siedzialem.... a byl to jeden jego strzal... musial razem z tym isc potezny lighting debuff, ale i tak cos mi tu nie pasuje...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 15:25 
Cytuj  
Bedziesz mial nauczke ze jak sie dropuje jakikolwiek run poza spirit moze to od razu recall :grin:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 16:10 
Cytuj  
Jesli nie siedziales to musialby byc dwa strzaly. Pierwszy mogl byc Electrocute (stun), a drugi Lighting bolt (debuff i dmg).

Lighting bolt ma max dmg w granicach 800 przy GM skilla (a to kosztuje pare milionow sam trening). Do tego offensive stance 26% i Commander rune +30% + debuff na 50% przy GM skilla. Tylko ze nie wiem jak dokladnie sie to nalicza :wink:, ale 2200 nie wyjdzie.

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 21:38 
Cytuj  
Healer/Channeler chcecie long czy short ? :smile:
ok moze zaczne z short

channeler: niewidzialnosc, AC buff, Damage Shield, latanie, Ghetto bladeturn (max 75% resist mele/spells absorbuje przy GM okolo 2000 damage) 3 linie damage:

Light: DD/Stun; AE/DD/Stun; Bolt/DD/Debuff (bardzo szybki Cast Time)
Ice: DD/Snare; AE/DD/Snare; Bolt/DD/Debuff (wolny Cast Time duzy damage)
Fire: DOT; AE/DOT; Bolt/DD

jak jest healer: Dex/Con/Str buff, 2 single heals, group heal, summon, shield, hammer, Light armor

Najwiecej przywalilem z Light bolt za 1150 na stojacym przeciwniku.. jak siedzi to wszyscy oprucz tankow maja male szanse wstania (jedyny ratunek jak sie siedz w defense mode).. GM bolta na 60 lvl = 9mln gold po kosztach

ah jeszcze jedno...
Fire channeler (rare) + confessor = jak nie masz 5k HP to lezysz w pierwszej rundzie :smile:

pytania?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 21:46 
Cytuj  
Nie mam pytan, bo gram taka postacia - 58 lev healer/channeler. :razz:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 21:47 
Cytuj  
Kiedy to zamierzaja nerfnac? :)
Ja jak zrobie 1150dmg w pol minuty moim bow scoutem to jest fajnie...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 23:58 
Cytuj  
A jak jest z ta niewidzialnoscia tego goscia?
Byle item z see invisible go odkrywa czy to jest full rownowaznich sneak assasina/thiefa/scouta?

Konrador - dmg slabe ale za to pomysl ile czasu taki healer/chaneler musi rzucic zeby wykryc jakiegokolwiek stealthera :grin:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2003, 00:18 
Cytuj  
Co ci ze stealtha jak w grze PvP nie mozesz (niby) rownego sobie przeciwnika zabic? :

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2003, 00:30 
Cytuj  
Niewidzialnosc u channelera to czar. Jesli wytrenuje go powyzej 20 level, to nikt poza scoutem nie jest w stanie mnie namierzyc. :smile:
Aczkolwiek ja rowniez nie jestem w stanie nikogo namierzyc, dlatego najbardziej boje sie stealtherow. Chyba ze mowimy o wielkich bitwach, bo wtedy stealth sie tak bardzo nie przydaje - wygrywa zerg.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2003, 01:23 
Cytuj  
Ja jestem ciekaw tylko jakim cudem władowałeś w bolta 60 skilla :smile:


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.