mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2003, 10:26 
Cytuj  
Cytuj:
2003-06-15 11:13, IcE napisał:
http://uo.stratics.com/homes/designcont ... gn_1.shtml

Coś w stylu takiego kościoła jak nr 8 chyba sobie strzelę na OSI Siege. Póki co mam tam 2 wieże i 2 marble chyba jedną wieże zwale ( obok Ice Dungeonu) i postawie cośik :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2003-06-15 11:23 ]</font>


nie no, cmentarzyk rulez :smile:
Bardzo ladny, sporo ladnych domkow, gniotow raczej nie wiedzialem

ps jak sie maja ceny tych duzych budowli w stosunku do np ceny Tower ?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Migalart dnia 2003-06-15 11:30 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2003, 10:34 
Cytuj  
Tego nie jestem w stanie powiedziec bo jeszcze nic nie budowałem :smile:


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2003, 11:37 
Cytuj  
Cytuj:
2003-06-15 10:04, Migalart napisał:
Ja ciebie doskonale rozumiem, zaczales grac w UO w czasach gdy cos takiego jak free shardy nie istanialo.


Dokladniej sam postawilem jeden z pierwszych serwerow testowych Emu w Polsce (bawilismy sie na nim z Carolem).

Jest naturalne ze w takich warunkach, free shardy musialy dla ciebie wypasc blado.
Jedna rzecz to wlasnie slabsza stabilnosc, etc, brak profesjonalizmu...
Przeszkadzaja ci tez szczegolnie "udziwnienia" ekipy prowadzacej.


I znowu padlo slowo 'free shardy', nie zauwazyles ze to sugeruje interpretacje: OSI platne != Free Shardy. Dlaczego nie nazywacie tego emulatory?

Ale wlasnie o to chodzi ze nikt nie probuje zrobic kopii OSI, free shardy nie sa skierowane dla ludzi ktorym odpowiadaja zasady OSI.

Nie oszukujmy sie, wiekszosc ludzi z emulatorow nawet nie widziala na oczy oryginalnej plyty Ultimy, co dopiero zasad Ultimy Online (lub, jak kto woli OSI) :smile:

Dla osoby z duzym stazem gry na OSI przyzwyczajonym do tamtych zasad free shadry nigdy nie beda interesujace.

Ze wzgledu na przyczyny wymienione w moim wczesniejszym poscie :smile:

CO do tej nieswiadomosci to bardzo ryzykowne stwierdzenie. Aby miec swiadomosc co do grywalnosci danego shardu trzeba na nim poprostu grac.

Zdecydowanie, jednak jak wczesniej wspominalismy ta grywalnosc jest czesto ograniczana, nawet przez same rozwiazania techniczne. Dobra na dzis koniec, czeka mnie jeszcze pelno roboty. Dobrze sie z Toba dyskutuje.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2003, 12:02 
Cytuj  
Niestety nie pokaze screena (mam 2 supsendniete konta, 3 zamienilem na SB), ale moze ktos z ludzi kto jeszcze ma aktywne konta zrobi screena _ZAJEBISTEGO_ sklepu ktory znajduje sie na europie, na gore od moongate (afair) Yew Trammel... To jest po prostu dzielo sztuki.


Posty: 36
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2003, 12:37 
Cytuj  
Migalart zacytuje :
np
gracz shardu free:
Soul - smuci o wyzszosci klimatu free shardow nad serwerami OSI

nie wiem co mam powiedzieć... bo głupio mi słyszeć takie txty od człeka z którym gram od X czasu na CL a i głupio odpowiadać, ale...

Nigdy przenigdy nie grałem na shardzie OSI i nie mam porównania co do klimatu... jedyne co moge stwierdzić to to, że są na pewno inne i że jednym podoba się klimat OSI a drugim klimat CL czy innego free shardu. Są inne, są dobre... inaczej ludzie by nie grali. Sprzeczanie się co do klimatu nie ma sensu.

ps. Mig przeczytaj mojego wcześniejszego posta... czy tam jakieś smucenie było? :/

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2003, 12:58 
Cytuj  
przeczytalem jeszce raz twoj post, w sumie przyznaje sie do bledu

sorki

peace :smile:


Posty: 36
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2003, 13:20 
Cytuj  
Proponuje graczom CL, abyśmy opuścili to forum... My mamy swoje racje, Oni swoje... walka dwóch murów do niczego nie prowadzi. Żaden nie padnie. (swoją drogą czy jak prowadze rpg w systemie warhammer to jest to gorsze rpg od tego, które będzie prowadził człowiek, który warhammera wymyślił? ... sami sobie odpowiedzcie)

Peace :smile:

ps. dopowiem, żeby w dzisiejszych czasach znaleźć kogoś kto potrafi się przyznać do jakiegoś tam malutkiego błędu to trzeba być wróżką... miłe Mig dzięki. :wink:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2003, 16:53 
Cytuj  
Cytuj:
2003-06-15 14:20, Soul napisał:
(swoją drogą czy jak prowadze rpg w systemie warhammer to jest to gorsze rpg od tego, które będzie prowadził człowiek, który warhammera wymyślił? ... sami sobie odpowiedzcie)


Nie mam ochoty flamowac, nie mam ochoty bluzgac (bo nie lubie) - jak ktos gra na emu, niech gra, moze mu sie tam bardziej podoba :razz:... Ale ten przyklad wydal mi sie kompletnie glupi...

Swoja droga czy jak zmodyfikuje leciutko kod znanej gry, ktorej to modyfikacji producent sobie nie zyczy, a potem bede ja rozdawal za darmo i mowil, ze to moje, to czy bedzie to mile dla wieloletniej pracy producentow danej gry?

W Warhammerze nie dochodzi po prostu kwestia piractwa.

Make War not Peace.


Posty: 36
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2003, 22:10 
Cytuj  
Cytat:
Swoja droga czy jak zmodyfikuje leciutko kod znanej gry, ktorej to modyfikacji producent sobie nie zyczy, a potem bede ja rozdawal za darmo i mowil, ze to moje, to czy bedzie to mile dla wieloletniej pracy producentow danej gry?

Po pierwsze bedzie to klamstwo. Ale jesli powiesz, ze udoskonaliles (czy zrobiles prawie od podstaw) do wlasnych potrzeb jakis system (ja robilem swoje udoskonalenia w warhammer'ze np.), ktory bazuje na czyims systemie, podasz czyim i jak sie nazywa... to ten kto wymyslil ow system bedzie Ci wdzieczny, nie zly na Ciebie. Dla producenta to same plusy... wzrasta zainteresowanie jego produktem, sprzedarz itd. System zyskuje (chociaz zmieniony) swoich 'ludzi' sprzedaje sie i idzie dalej. A o to producentowi chodzi.

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2003, 22:41 
Cytuj  
Soul, raczej bym sie z toba w tej kwestii nie zgodzil :smile:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2003, 22:49 
Cytuj  
Soul, sorry, ale nie zrozumiales o co mi chodzi...

Warhammera sobie modyfikuj jak chcesz, i "producent" do tego sie nie przyczepi...

Glupstwem wydalo mi sie porownywanie "licencji" warhammera do umowy licencyjnej UO.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 06:59 
Cytuj  
witka!

A mialem takie dobre wspomnienia zwiazane z tym forum... :sad: Po przeczytaniu wypowiedzi coniektorych to sie plakac chce... Zero tolerancji, tylko jakis zamkniety poglad i odrzucanie z gory wszelkiech argumentow... To jak walenie lbem o sciane... n/c

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 08:36 
Cytuj  
idz i namawiaj ludzi na ulicy zeby zaczeli krasc.
Opowiadaj im jeszcze jaki to fajny klimat tak sobie okradac i ogolnie jestesmy zajebisci.
join us


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 20
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 10:34 
Cytuj  
i dlatego serwis tak kuleje Gal :]

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 11:01 
Cytuj  
Co kuleje? Nam sie tu dyskustuje bardzo przyjemnie bez zadnych hetmanow.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 12:54 
Cytuj  
witka!

Ale Cie pojechali Hetman... Uuuuuuu... *ironizuje*

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 13:25 
Cytuj  

Proponuje graczom CL, abyśmy opuścili to forum.

papa wracajcie do swojego "fajowskiego"klimatu.

witka!
Ale Cie pojechali Hetman... Uuuuuuu... *ironizuje*


nikt go nie musi jechac.
Wystarczajaca kara jest to ze musi grac w z wami na tych waszych smiesznych emulatorkach.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 36
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 13:45 
Cytuj  
Aenin: a grałeś, na którymś z tych "śmiesznych emulatorów"? I wiesz cokolwiek o tamtym "fajowym klimacie"?

Coś powątpiewam...
No i ludzi od złodzieji wyzywać... no nie powiem żebyś błysnął.

Klimat tworzą ludzie a nie serwer sam w sobie, pragne zakomunikować... zaliczyłem kilka serwerów i na każdym rpgowało mi się równie dobrze.

Mig: atam... btw. jakieś podobne te nasze avatarki :wink:


Posty: 36
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 13:48 
Cytuj  
Ale koniec dyskusji z mojej strony... bo i nie ma o czym... szkoda czasu. Szkoda sensu :wink:


_________________
Jeden za wszystkich...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 13:59 
Cytuj  
...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2003-06-17 22:37 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.