mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość

Posty: 20
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 14:01 
Cytuj  
Cytuj:
2003-06-16 14:25, Aenima napisał:


witka!
Ale Cie pojechali Hetman... Uuuuuuu... *ironizuje*


nikt go nie musi jechac.
Wystarczajaca kara jest to ze musi grac w z wami na tych waszych smiesznych emulatorkach.


Dlaczego kara? Dlaczego musi? Moglem grac dalej na OSI. Zreszta emu byly, sa i beda ! I Wy tego nie zmienicie mozecie co najwyzej dalej sie slinic, pluc, denerwowac i obrzucac blotem ... powodzenia . A My i tak sobie bedziemy dalej grac i swietnie sie bawic. Czy tego chcecie czy nie :]










**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 14:26 
Cytuj  
Tak... Fajnie, ze zrobicie nam na zlosc. Zacznijcie jeszcze pokazywac jezyki i tupac, cos na waszym poziomie.
Proponuje locknac ten temat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 14:31 
Cytuj  

Dlaczego kara? Dlaczego musi? Moglem grac dalej na OSI. Zreszta emu byly, sa i beda ! I Wy tego nie zmienicie mozecie co najwyzej dalej sie slinic, pluc, denerwowac i obrzucac blotem ... powodzenia . A My i tak sobie bedziemy dalej grac i swietnie sie bawic. Czy tego chcecie czy nie


nie mam sily z wami gadac. Ch#@ mnie obchodzicie wy i wasze emulatorki. Nie denerwuje sie tym ze takie cos jest tylko ze wy przylazicie tutaj i pierdolicie jakie to wasze cl jest zajbiste a osi to duszy.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 15:09 
Cytuj  
Cytuj:
Coś powątpiewam...
No i ludzi od złodzieji wyzywać... no nie powiem żebyś błysnął.


To moze zaczac od piratow? Sry, nie mowie, ze wszystko mam oryginalne (Win, Divixy, mp3 itp.) ale nie boje nazwac siebie po imieniu... Jestem w jakims tam stopniu zlodziejem.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 15:23 
Cytuj  
ja wiem tyle ze darmowe serwy sa tak niestabilne ze pingi wachaja sie od 20-2000 +loss....
trzeba miec zajebistego farta zeby nie trafic na ping 500 : P

podziwiam tych co im zajmuje dojscie od tailora brit do banku 5 minut :eek:
GL !!:D


Posty: 20
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 16:14 
Cytuj  
Szkoda bo jak stal w poznaniu to mialem pingi 5-15 ms , teraz jak stal w strefie gier neo to mialem 15-20 ms. Na DM mam taki sam ping i wiekszosc ludzi tak ma wiec co Ty opowiadasz.

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 16:34 
Cytuj  
dyskusja generalnie zeszla na psy

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 16:43 
Cytuj  
Mozliwe Hetman ale faktem jest to ze NIKT ci nie da gwarancji ze pewnego sloneczniego dnia zasiadziesz do komputera i odpalisz CL ultime a tu sie okaze ze twoje konto, wszystko ci miales, wszystkie avatary i domki poszly w holere bo komus sie znudzilo trzymac server otwarty.

OSI to sa pijawy ale przynajmniej jak placisz to o kazdej porze dnia czy nocy ( poza maintanace ) morzesz odpacil UO i grac.

Tu nie chodzi o jakies pieprzone klimaty czy kto jest THE BEST. Wbijcie sobie to do glowy ludzie. OSI i freeshardy to skorwysyny. Roznica jest tylko taka czy chcesz placic i miec pewnosc ze zawsze bedziesz mial dostemp do uo czy tez nie chcesz placic i bawic sie w mmorpg ktorym jest UO jakby to byl HL (pograsz porgrasz , wychodzisz i na "drugi raz" od nowa )


"drugi raz" = nie za kazdym razem zaczynac od nowa . Chodzi mi ze twoje konto nie jest "zabezpieczone" na free shardach.

PS!
CL= Kazdy freeshard ( sorry CL ze waz w przykladzie urzylem)

_________________
Eg trua i min vinur. Samtimis ver eru eilifur.

(To read what this means visit : http://www.badalijewelry.com/runekey.htm )

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Luki dnia 2003-06-16 17:45 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 21:36 
Cytuj  
OSI i freeshardy to skorwysyny

niezle :razz:


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 36
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2003, 18:23 
Cytuj  
Cytacik :
To moze zaczac od piratow? Sry, nie mowie, ze wszystko mam oryginalne (Win, Divixy, mp3 itp.) ale nie boje nazwac siebie po imieniu... Jestem w jakims tam stopniu zlodziejem.

No i o to właśnie chodzi. Ide o zakłada, że ten który od złodzieji wyzywa tak na prawde po części nim jest. Więc co to za argument z jego ust? Puenta. O!

Cytacik dwa:
nie mam sily z wami gadac. Ch#@ mnie obchodzicie wy i wasze emulatorki. Nie denerwuje sie tym ze takie cos jest tylko ze wy przylazicie tutaj i pierdolicie jakie to wasze cl jest zajbiste a osi to duszy.

1) wcale się nie denerwujesz :/ a klniesz jak szewc... hymmm...
2) takim gadaniem (właściwie to pisaniem) do niczego się nie dojdzie...

[Soul miałeś już tu nie włazić! ... ojjj wiem] :wink:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2003, 19:07 
Cytuj  
Cytuj:
No i o to właśnie chodzi. Ide o zakłada, że ten który od złodzieji wyzywa tak na prawde po części nim jest. Więc co to za argument z jego ust? Puenta. O!


Wiesz, ja sie nie boje przyznac, ze jestem "zlodziejem"...

A pokaz mi link do jakiejkolwiek osoby grajacej na EMU na tym boardzie, ktora powiedziala na siebie samego "''zlodziej,," he?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2003, 21:37 
Cytuj  
1) wcale się nie denerwujesz :/ a klniesz jak szewc... hymmm...

czasami mocne slowa lepiej podkreslaja wypowiedz.

2) takim gadaniem (właściwie to pisaniem) do niczego się nie dojdzie...

Dokladnie wydrukuj i powies sobie nad lozeczkiem i czytaj co noc.
Jak to mowia "klamstwo powtarzane 100razy staje sie prawda"
Wiec moze sam siebie przekonasz?

===> nie twierdze ze mam wszystko legalnie divx,mp3 jakies tam gierki.
ale np.przez szacunek dla tworcow muze jak kupuje to zawsze orginaly.
Tk samo z mmorpg place bo ktos tam zrobil dobra robote i nalezy mu sie za nia kasa.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 20
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2003, 12:11 
Cytuj  
A taki ladny moral juz byl . I moglo sie wsio zakonczyc jakze trafnym podsumowaniem Lukiego ... muahahah ;]


Posty: 36
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2003, 17:27 
Cytuj  
Huh... jestem złodziejem... małym to małym, ale owszem. Pocieszeni? To nie problem powiedzieć, że jest się złodziejaszkiem.
Sęk w tym, żeby nie wypominać tego innym, skoro się samemu takim jest.

Ktoś ukradnie jabłko, ktoś inny diament. Jak różnica w kradzieży? TYLKO ceny. TYLKO I WYŁĄCZNIE! Podłoże jest to samo.

Twierdzicie, że gracze freeshardów to złodzieje, sami nimi będąc... tylko obiekt 'kradzieży' jest inny.

Wieć śmiech... nic więcej... śmiech ze złodzieja, który nazywa złodziejami swoich kolegów po fachu.

blablabla... itd. no dyskusja jałowa jak nic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2003, 21:15 
Cytuj  
Wszyscy jestescie zlodziejami... mojego czasu *huh* kurna stracilem ponad godzine na przebrniecie przez ten watek :grin:
Moja godzina pracy jako konsultanta w znanej firmie Erac Sraeb kosztuje $1.999.95 w promocji... czekam wiec na wplate 3k$ na moje konto w Szwajcarii, albo idzcie na drzewo :grin: owocowe bo sezon niby :grin:

A na serio?

*ziew*


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.