mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 16:14 
 
Poczytaj posty, nie dziala, jest pelne bugow nic nie rosnie (skad do k.. nedzy tylu Grandmasterow fishermanow) nic sie nie da robic i wszyscy sa biedni i okradani a gornik to wogole zawod pomylka.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 16:49 
 
Do Szerszenia ---> Jest tylko 2 grandmasterow fishermanow i to uczciwie zarobionyc [ŻADEN KURWA BUG]. My tu charujemy a jakieś wypierdki, które nic nie robią siedzą sobie i mówią, że człowiek ma za dużo kasy!
Do tych, wymienionych powyżej ---> Mam tego dość! Jak chcecie mieć więcej kasy to twórzcie fishermanów a nie kur... trujcie dupe Szerszeniowi bo on wam jeszcze uwierzy. Mieć możecie pretensję jedynie o to, że inne zawody za mało zarabiają!


_________________
Born in a burial gown.
.................
Death Angel

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 16:54 
 
E tam, stestowalem kowalem daje sie swietnie zarabiac, nienajgorzej tez bowcraftem i tinkerem - a propo kowali, zaraz sprawdze czy udalo sie obnizyc "poziom menu" z bronia :wink:
Zebyscie cos poza kulkami mogli robic huehuehue


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 17:10 
 
Szerszeń to już się nie obrażaj... wypalmy fajkę pokoju, pójdźmy na browka i po sprawie... ja na prawde nie chcialem nic niestosownego powiedziec ale czasami nie wychodzi...
Pordrawiam

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 17:22 
 
Co sie do cholery dzieje że co 10 min jest connection lost.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 17:30 
 
heh no dobra pracujcie ciezko
zarobcie jak najwiecej
Ale panowie chyba tylko wy (rybacy) jestescie wstanie zarobic 10k w godzine (przy 43% fishinga tyle zarobilem) i tylko wy mozecie powiedziec kurde serv padl i stracilem 65k. W zadnym innym zawodzie nie wyczesze sie tyle kasy.
A jak masz GM w fishingu to pewnie te 65k w 3 godzinki bedziesz mial. Po 2 dniach kupisz sobie piekny domek.

W czasie lowienia nie moglem wyjsc z podziwu ze tyle zarabiam.
Pogadalem z ludzmi na pomoscie i pytalem czy nie uwazaja ze to jednak za duzo. On na to ze nie i to nawet za malo.

Ze za te 10k w 1h mozna kupic sobie wszystko co sie chce bedac naprzyklad wojownikiem a nawet magie gdzie black pearl kosztuje 12 gp i isc na wyprawe.

Ja uparcie mowilem ze to za duzo ale oni odpierali ze rybak zarabia tyle ile powinien a inni za malo i zeby prosic o zwiekszenie zarobkow innych zawodow a nie (teraz cytuje) " wydawac ich".
Kolejny cytat: " ej XXX on chce nas wydac"

I mimo iz boja sie ze chce ich wydac to twierdza ze maja ciagle za malo.
Mowie im ze to beta testy i ze takie rzeczy nalezy zglosic. Oni na to:
"lepiej napisz ze satsy nie rosna a nie bedziesz nas wydawal"
Po tym co uslyszalem postanowilem ze nie bede lowil wiecej i wrocilem kopac rude...


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 17:31 
 
No... w sumie to powoli serwer zaczyna funkcjonowac normalnie - przynamnije jest lepiej niz kilka dni temu. A naprawde nie ma sie o co złośić, gdyż jednak wszystkie te bugi, najbardziej odczuwają gracze. Ostatnio wszyscy są trochę znerwicowani, więc nie ma powodów aż tak się złośic. Widze, ze sie staracie, ale naprawde Szary, trochę trudno być spokojnym kiedy to całą pracę szlag trafia - jednak jak się uporacie ze wszystkim to bdziecie miec powod do dumy, a te mroczne czasy staną sie tylko zlym wspomnieniem.
A tak poza tym, to jak sie uporacie z kowalami to moglisbyscie zwrócić swą uwagę na magow - jest tam kilka niezlych kwiatkow.


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 17:48 
 
Znalazł się CLowiec! Idź na CL jak chcesz mieć hardcore. Może ci się nie podoba, że człowiek ma dom a ty nie masz ale to objawy samolubstwa. Człowieku ja nie chcę siedzieć nad kowadłem lub rzeczką do usranej śmierci a dzisiaj byłem tak wkurzony, że sobie tego nie wyobrażasz więc ciesz się, że nie straciłeś paru główek...


_________________
Born in a burial gown.
.................
Death Angel

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 17:48 
 
Cytuj:
2001-12-22 17:22, Ultor napisał:
Co sie do cholery dzieje że co 10 min jest connection lost.


To sie dzieje ze pracujemy nad kowalami ot co... a reszte masz w topicu nowym.

A ogolnie to denerwuje mnie ze jak cos dziala na wasza korzysc (wide zarobki rybakow) to nie uznajecie tego za buga ale jak cos jest utrudnieniem to jest wielkie larum i juz i teraz i natychmiast... To mnie wlasnie denerwuje i niech mi ktos powie ze nieslusznie.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 17:52 
 
Słusznie ale całą gildią charujemy żeby zrobić sobie kwaterę a poza tym sprawdziłoby się bugi z domkami (lub ich brak). Tym samym nie mówię, że nie powinieneś się wkurzać. Po prostu nikt nie lubi zarabiać mniej...


_________________
Born in a burial gown.
.................
Death Angel

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 18:02 
 
Na CL nie gralem prawie wogole.
Jezeli wszystko jest wporzadku i zarabiacie tak jak powinniscie to po kutas wypowiedzi typu nie "on chce nas wydac"
Ale nigdy nie uwieze ze zarabiacie dobrze bo na domek zapracujesz w ciagu 2 dni.
A miej sobie ten domek ale jezeli wszyscy zeby cos miec maja byc rybakami to wydaje mi sie ze nie tak powinno byc.

Jezeli sie myle to popraw mnie? przy GM fishing nie zarobisz 65k w 3 godziny lowienia? A do tego zalpiesz sobie jakas mape skarbow/zbroje (zbroja z shadowa np. - jeden z rybakow pokazywal mi ja) itp. Po sprzedaniu tego wszystkiego bedziesz mial te 65k (jak nie wiecej)
Oj biedni rybacy zarabiaja jeszcze za malo- tak powiedzial jeden z was (tez mial GM)


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 18:03 
 
Co do bugow. Robie sobie luk, niezly a nawet perfekcyjny wychodzi. Super mysle, ale do lapki wziac sie nie da, a jestem przecie archerem. Bug ?

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 18:22 
 
Słuchaj jak chcesz siedzieć nad wędką miesiąc, żeby zarobić na namiot to idż na CL. Wcale nie było wypowiedzi "On chce nas wydać" tylko "Ten debil chce, zgłosić, że za dużo zarabiamy". Jeśli myślisz, że ludzie przychodzą na server ot tak sobie i siedzą od rana do nocy to się mylisz. Ja na przykład jestem uczniem 3 gimnazjalnej a jak przedszkolak chce mieć dom w więcej niż 2 dni to polecam skrócić czas stukania młotkiem. Po dodaniu tego modyfikatora, który wydłuża czas łowienia i filetowania praca staje się charówką a zarobiek nawet nie osiąga 10k w godzinę! Co ty za ekskrementy wciskasz! A to, że łowi się jakieś lepsze rzeczy to dobre ale w tym bug polega jedynie na częstości wypadania takowych. Poza tym chciałem, żeby się dziecko ucieszyło i dałem ci taką fajną zbroję co 2 godziny łowiłem a ty jak się odwdzięczasz? CHAM I TYLE


_________________
Born in a burial gown.
.................
Death Angel

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 18:28 
 
Cytuj:
2001-12-22 18:03, Karanira napisał:
Co do bugow. Robie sobie luk, niezly a nawet perfekcyjny wychodzi. Super mysle, ale do lapki wziac sie nie da, a jestem przecie archerem. Bug ?


A sily ile?


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 18:31 
 
Cytuj:
2001-12-22 18:22, DarkWind napisał:
Słuchaj jak chcesz siedzieć nad wędką miesiąc, żeby zarobić na namiot to idż na CL. Wcale nie było wypowiedzi "On chce nas wydać" tylko "Ten debil chce, zgłosić, że za dużo zarabiamy". Jeśli myślisz, że ludzie przychodzą na server ot tak sobie i siedzą od rana do nocy to się mylisz. Ja na przykład jestem uczniem 3 gimnazjalnej a jak przedszkolak chce mieć dom w więcej niż 2 dni to polecam skrócić czas stukania młotkiem. Po dodaniu tego modyfikatora, który wydłuża czas łowienia i filetowania praca staje się charówką a zarobiek nawet nie osiąga 10k w godzinę! Co ty za ekskrementy wciskasz! A to, że łowi się jakieś lepsze rzeczy to dobre ale w tym bug polega jedynie na częstości wypadania takowych. Poza tym chciałem, żeby się dziecko ucieszyło i dałem ci taką fajną zbroję co 2 godziny łowiłem a ty jak się odwdzięczasz? CHAM I TYLE



No wlasnie a na to ze sobie rybacy wylawiali czasami po 5k to niestety ale wpasc musial jeden z GM'ow. A nie sadzicie ze za machniecie wedka to sie tyle nie nalezy?
Bo IMHO niestety ale sie nie nalezy.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 18:36 
 
Sily mam 35, mysle ze na luk powinno wystarczyc. Nawet luku kupionego w sklepie nie moge uzyc. Kiedys moglam, teraz juz nie.

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 18:38 
 
Cytuj:
2001-12-22 18:28, Szerszen napisał:
Cytuj:
2001-12-22 18:03, Karanira napisał:
Co do bugow. Robie sobie luk, niezly a nawet perfekcyjny wychodzi. Super mysle, ale do lapki wziac sie nie da, a jestem przecie archerem. Bug ?


A sily ile?


A sily to 35.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 18:42 
 
Widze ze masz krotka pamiec.
Pluje sobie w brode ze nie zrobilem screena z tym jak mowisz ej "on chce na WYDAC"
TAK POWIEDZIALE WYDAC I TO NIE RAZ I TERAZ NIE WCISKAJ KITOW ZE BYLO INACZEJ.

Chcesz ta zbroje co mi dales? Moge ci oddac jak ci jest potrzebna. Dziecku ona do szczecia nie potrzeba.
A co do czasu jaki marnujesz na pociecie filetow i usmazenie ich to nie badz smieszny.
Ryby lowisz wciskajac jeden przycisk (lastobjest, lasttarget) , tniesz je na filety tak samo! tyle ze uzywasz noza na rybach, a co do smazenia to nie mow mi ze smazysz kazdy filet pojedynczo.

Jezeli przy GM fishing nie wyciagasz 10k/h to ty ryb nie umiesz lowic!!!!!
Skoro mowisz ze te cenne przedmioty (zbroje itp.) wypadaj czesciej i sam twordzisz ze "natym bug polega" to dlaczego tego nie zglosiles???? widze ze bedziesz zglaszal tylk otakie rzeczy ktore ci przeszkadzaja a jak jest bug ktory w czyms pomaga to nie zostanie - nikomu nie powiem i sam wykorzystam pozniej.

A okreslenie DEBIL sobie wypraszam.

Szerszen moglbys sie wypowiedziec w tej sprawie bo moze on ma racje i kazdy powinien zarabiac 10k w godzine? Jezeli tak ma byc i inni zarabiaja za znacznie za malo a rybak wsam raz to go przeprosze, wy to zmienicie i bedziemy sie martwili o puste miejsca na wlane domy


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 18:45 
 
Cytuj:
2001-12-22 18:36, Karanira napisał:
Sily mam 35, mysle ze na luk powinno wystarczyc. Nawet luku kupionego w sklepie nie moge uzyc. Kiedys moglam, teraz juz nie.

Powinno ale mial spore wymagania jak chdozi o DEX - 50 - sprobuj teraz, jesli masz DEX 30 powinno sie udac


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 33
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 18:48 
 
----
No wlasnie a na to ze sobie rybacy wylawiali czasami po 5k to niestety ale wpasc musial jeden z GM'ow. A nie sadzicie ze za machniecie wedka to sie tyle nie nalezy?
Bo IMHO niestety ale sie nie nalezy.
----

Ci Szerszen, bo Cie od CLowcow jeszcze wyzwa :wink:

Nie gram na SC ale z dyskusji wynika ze faktycznie rybacy maja raj, IMO poprawienie tego nie powinno isc w kierunku "zrobic raj dla wszystkich" ale troszke uszczuplic zarobki rybakow


_________________
Badz soba. Nikt inny tego za ciebie nie zrobi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.