mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2003, 20:00 
Cytuj  
A generalnie interesuje mnie ten jedyny czar ofensywny - jakie to ma parametry?

Ciekawy jestem jak sama postac sprawdza sie w walce - pvp oraz pvm. Planuje ostatni slot zostawic na rouge jakiegos i wybieram miedzy assasinem, bardem a thiefem.

Pozdrawiam!

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2003, 21:25 
Cytuj  
Dread Dissonance
Single Target MAgic Damage and Stun

GMed:
Stun 3 sek, Immune 9 sek
przy INT 160 i bardsong 172% magic damage 162-447 oraz 1613 atr w normal stance, 2k w precise, 2.8k w precise z powerem ze sztyletow, 1.4k w def stance bez powera

castuje sie jakies 2x dluzej niz shadowbolt assasina, kosztuje 58 many

Tyle o DD barda.
Ma jeszcze AoE magic DoTa, zasieg pol ekranu, 43-109 magic dmg co 5 sek przy tych samych int/bardson j.w., nawet ladne to jest taki AoE DoT :smile:.

Generalnie bard jest bardzo fajna postacia, ale na wszystko Ci punktow nie starczy. Rogue bard nuker sam sobie w niczym nie poradzi, nie ma stuna, dd sie dlugo castuje, niby ma snare i roota, ale to za malo, many gora 800 przy spi 50 + 50 z buffa. Jako postac do teamu jest swietny - swietne buffy (wszystko procz con +50), swietne chanty (haste, speed, dmg sie stackuja, resistowe sie nie stackuja), moze miec tracka, stealtha, passwalla.

Kolega z gildii mial zamiar robic rogue barda opartego na procach, ale chyba narazie zrezygnowal. To tez by moglo byc niezle, bo bardem mozesz miec niezlego inta (+50 buff) i masz +50% attack speed chanta (jest tez dmg, ale ten nie zwieksza dmg proca).

Jedyny bard jakim sobie sam mozesz poradzic to BM rogue bard (long blade) albo dagger bard. Ale jak masz zamiar taka postac robic do solowania to juz lepiej SD scouta zrobic... jak ma to byc postac teamowa to bard wydaje sie lepsze (buffy, chanty).

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Theddas dnia 2003-09-18 22:27 ]</font>

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2003, 21:30 
Cytuj  
Ja mam Runehunter barda z BladeWeaverem - super postac do _runehuntingu_ . Szybko zabijam droppery, mam stealth, hide, attack speed buff, dmg buff, speed buff, travellera, wiec po runy biegam szybciutko. Tylko raz mnie zabil pk (inni mnie nie moga dogonic 70% snare + 24sec root [1pkt wpakowalem]) Dagger-rogue rozkladam przez riposte i proce bez najmniejszego problemu.

Ogolnie super char, tylko zalezy do jakich zastosowan...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 10:29 
Cytuj  
A bylbys tak mily i podal jak masz porozdzielane punkty? :wink:)

Jakie runy wybrales dla barda?

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 10:48 
Cytuj  
Robilem go bez zadnych templatow, jezeli poczkeasz postne punkty wieczorkiem, jestem chory, i nie mam sily sie logowac :smile:

Runy: Blade Weaver, Traveller, Bounty Hunter

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 11:20 
Cytuj  
Dzieki

To zycze szybkiego powrotu do zdrowka :wink:

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 15:04 
Cytuj  
"Dagger-rogue rozkladam przez riposte"

Wlasnie, jak dziala ta riposta? To jakis BW skill?

Generalnie jesli chodzi o mojego BladeMaster'a barda to jest bardzo podobny do tego co ma Asmax pewnie. A wyglada to tak:

runki: traveller, bounty hunter (moglem wziac blackmaska dla passwalla zamiast travellera)

- Aelfborn rogue bard
- -5 spi, -5 str
- lucky, 2x +5% sword, lightning reflex, military training

- dodatkowo runki +15 con, +35 dex.

stats: 35 str, 110 con, ~72 int, 20 spi, max dex

90 (train points, nie %) sword
10 blademastery
8 hide
21 sneak
5 fire gate (traveller)
1 parlando`s puns (aoe dot dla reveala)
40 ritardando (snare, moze zamienie na snare z BH)
1 direct damage (jak sie stamina skonczy mozesz nukowac od biedy ;P)
1 gentle melody
40 speed song
1 root
39 attack haste song
40 damage song
40 str/dex buff
40 int buff
1 stamina buff
20 find weakness (-25% melee res debuff)
w bardsong tyle, zeby moc robic +40 int buffa
reszta w LA

To byl template jeszcze oparty na tym, ze mozna buffowac w zbroje, teraz juz nie mozna, ale ja mojej zbroi nie sciagnalem i ciagle ja mam mimo base LA bodajze 92% :grin:. Generalnie jednak jak zamienie snare na BH snare to moge te punkty w LA wpakowac.

To moj bard na Treachery. Na Chaosie gram zupelnie innym, opartym na nuku/docie.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 13:18 
Cytuj  
Thadeusz, powiedz mi jeszcze ile masz tym bardem ATR, bo widze, ze bardzo malo BM masz... Teraz mam ochote zrobic do PKowania BladeMaster Rangera (omg assasin speed sux), i troche malo punktow, przez to blademastery :sad:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 13:50 
Cytuj  
Wlasnie, jak dziala ta riposta? To jakis BW skill?


Riposta to po prostu DMG shield - przy 20 trainach daje shielda 30dmg.
Na BM to dziala tak sobie bo masz JEDNA bron high dmg a nie 2 bronie low dmg.
Sprawdza sie to Vs khany, daggery, moze Tlany ale juz Vs longblade jest bezsensu bo obniza defence a BM wali po 200-300.

Generalnie grajac BW scoutem i walczac z roguesami ja wchodze w offensive stance, uzywam riposte + find weakness i zabijam goscia bezproblemowo bo kazdy jego cios (zazwyczaj zadaja od 30 do 90 dmg) powoduje tez u niego dmg 30 (to jest chyba piercing dmg shield ale jego piercing resist obniza o 25% findweakness)

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 16:30 
Cytuj  
Maksiu, dokladnie nie pamietam, ale cos 1000-1100 ATR + 50% z wiekszosci powerow, +def debuff etc.

Karol, czaje. O tym myslalem, tylko nie wiedzialem czy to power czy skill czy co :smile:.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.