mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 14:51 
Cytuj  
Glownie chyba chodzi o to, ze nie maja dostepu do nowego serwera z tymi postaciami.
Startuja na takich samych prawach jak kazdy inny.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 15:15 
Cytuj  
UBI napisalo wzmianke ze planuje w przyszlosci ( 2-3 miesiace ) wypuscic nowy swiat. Czy to ma oznaczac ze beda regularnie czyscic server za serverem by co ~rok wprowadzac nowy swiat? :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 16:11 
Cytuj  
"A UBI jest glupie wylacza serwery gdzie zostala garsta ludzi"

Nie chodzi o "wylaczenie" serwera tylko o to, ze nie pozwola przeniesc sie na inny serwer ZE WSZYSTKIM, a jedynie z marnym inventory. Tak jakby problemu dupowania/exploitowania na innych serwerach nie bylo, co jest jawnym pierdoleniem i kpieniem sobie z klientow, ktorzy w koncu za te gre placa.

"Glownie chyba chodzi o to, ze nie maja dostepu do nowego serwera z tymi postaciami.
Startuja na takich samych prawach jak kazdy inny."

Nie.

Z tego co sie orientuje potencjalny sojusz T zmalal o pare gildii (w tym nasza), wiec narazie nie ma sie czym przejmowac. Z drugiej strony naprawde wiele gildii/osob sie przygotowywuje sie do tego, miasta trenerow maja markupy ustawione na 0%, odwieczni wrogowie zawarli sojusze, zeby wspolnie sie PLowac, etc. Z trzeciej strony znam pare osob, ktore zamierzaja przejsc na dany serwer tylko po to, zeby walczyc przeciwko sojuszowi T :smile:. Cokolwiek bedzie sie dzialo bedzie ciekawie. I tak niewiele od nas zalezy :wink:.

"UBI napisalo wzmianke ze planuje w przyszlosci ( 2-3 miesiace )"

Gdzie wyczytales o tych 2-3 miesiacach? Za 2-3 miesiace to ma byc dodatek do gry, nowy serwer z nowa mapa ma byc niedlugo po likwidacji Treachery i Scorna.

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 17:37 
Cytuj  
Theddas, ugryzlo Ciebie cos ostatnio w dupe czy poprostu szczekasz na wszystkich? Spokojnie... ja mowie co UBI pisze...

"Is there going to be another new world after this one?

Yes! We will begin work on the new world almost at once. Obviously we can not release any details about this new world just yet except to say one is coming. We are still in the design process and would like to have this ready in a few months. If you have any suggestions about this new world, please feel free to post your ideas and comments on the forums"


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 17:57 
Cytuj  
Aha, chodzi Ci o next new worlds, a nie o ten najblizszy. Coz, pewnie zwipe'uja wtedy kolejne dwa serwery, to przeciez ich sposob na radzenie sobie z duperami. Bede ryl jak bedzie mozna dupowac/exploitowac tez na nowych swiatach i caly ich plan legnie w gruzach :grin:.

"Theddas, ugryzlo Ciebie cos ostatnio w dupe czy poprostu szczekasz na wszystkich?"

Co Ty jakis nadwrazliwy jestes czy co? Gdzie ja na kogos szczekam? Cytuj albo STFU :<.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 18:19 
Cytuj  
Cytuj:
Gdzie ja na kogos szczekam? Cytuj albo STFU :<.


tutaj hehehe :smile:

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 19:14 
Cytuj  
Nieprawda! Tutaj tylko odszczekuje! :wink:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 19:31 
Cytuj  
Theddas: Nie chodzi o "wylaczenie" serwera tylko o to, ze nie pozwola przeniesc sie na inny serwer ZE WSZYSTKIM, a jedynie z marnym inventory. Tak jakby problemu dupowania/exploitowania na innych serwerach nie bylo, co jest jawnym pierdoleniem i kpieniem sobie z klientow, ktorzy w koncu za te gre placa.

ja: "duping"

Theddas: Widziales? Bo ja nie, ale plotka ma swoja sile, wiec rozumiem twoja konsternacje.


:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 19:50 
Cytuj  
Zawsze mozna bylo liczyc na Konradora :grin:
Zapomniales jeszcze zacytowac "Z T. odeszli ludzie ze wzgledu na zerg etc ble ble ble"
To bedzie wersja nr 3.


A tak powaznie Theddas - nadal Cie wszyscy lubimy ale NAPRAWDE POPADASZ W PARANOJE.
Mniej fanatyzmu w ocenach i dystansu do swiata bo skonczysz jak ten gosc co po 3 dnia grania nonstop padl w jakiejs kafejce w Japonii (czego Ci nikt tu nie zyczy).

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 20:07 
Cytuj  
czego Ci nikt tu nie zyczy

...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 20:44 
Cytuj  
rofl!

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 21:53 
Cytuj  
<PARANOYA MODE>
Khyel, co ma piernik do wiatraka? Czy dupingu nigdy nie bylo, czy byl czy moze nawet nadal jest tego nie wiem, plotki sa rozne jednak nikt niczego nie moze udowodnic, wlasiwie JEDYNYM dowodem sa dziwne ceny na niektore itemy i tanie zloto na ebayu, ale to dotyczy WSZYSTKICH serwerow. Ubi nigdy nigdzie oficjalnie nie stwierdzilo, ze duping wystepuje i dlatego ich powod, dla ktorego nie pozwalaja przeniesc zlota/itemow z Treachery/Scorna na inny serwer jest nie do zaakceptowania. Jakby Ubi potwierdzilo informacje o dupingu to luz, niech kasuja. Ale wtedy maja tez skasowac wszystko wszystkim na innych serwerach. Bo z jakiej racji niby nie? Przez "problem dupowania/exploitowania" rozumiem potencjalne dupowanie, ktore BYC MOZE bylo/jest, a czy naprawde bylo/jest to nie ma najmniejszego znaczenia, bo jak bylo/jest to dotyczy(lo) wszystkich serwerow, a nie tylko Treachery i Scorna. Za pierdolenie uznaje stwierdzenie, ze dupowanie jesli bylo/jest to tylko na T/S i tego tyczyla sie moja wypowiedz, ale najwyrazniej jestes niestety zbyt ograniczony, by to zrozumiec. Czepiasz sie slowek i zdan wyjetych z kontekstu, uprawiasz jakas dziwna demagogie liczac na poklask, wez spierdalaj.
</PARANOYA MODE>

Karol, jaka paranoja, jaki fanatyzm, jakie granie non stop? W SB nie gralem od 3 dni, bo po prostu nie mialem czasu. Zacytuj pls cos z tego mojego fanatyzmu, chetnie poczytam. Paranoje to moze i mam, ale wylacznie na punkcie podziwiania debilizmu wtornego K. Ale to juz walkowalismy gdzie indziej po kilka razy, nie musimy do tego wracac co tydzien :wink:.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 06:39 
Cytuj  
rofl... Ta, flamuj dalej seddes. Tym czasem ja sie posmieje z tych zdan wyjetych z kontekstu.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 15:03 
Cytuj  
Podobno smiech to zdrowie. Niestety nie psychiczne, wiec nie licz na wielka poprawe.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 15:07 
Cytuj  
Lie more seddes?!?!

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 15:31 
Cytuj  
Pisze sie "tymczasem". Znowu sie czegos nauczyles.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 15:41 
Cytuj  
- czy byl czy moze
- ebayu


Lie more seddes?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 17:28 
Cytuj  
HEHE , pamietam ze wlasnie miedzy Scorn i Treachery wybieralem jak zaczynalem z SB , wyglada na to ze ludzie z SP nie umia sie ladnie bawic i popsuli servery ='(.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 18:01 
Cytuj  
A teraz chca popsuc inne...

Chociaz nie ukrywam, ze akurat w tym przypadku troche ich rozumiem. Wielu z nich kupilo subskrypcje na rok i chca miec tyle "funu" z gry ile mozna miec, a przy okazji napsuc troche krwi UBI/WP. Tyle, ze o ile sam motyw pojmuje to jednak wiem tez, ze dla zdecydowanej wiekszosci z nich to tylko wymowka, zeby zergowac, bo tylko to dobrze potrafia :<.

W kazdym razie wiem juz na pewno, ze ani ML (DTM), ani KGB nie bedzie czescia tego planu, prawdopodobnie przejdziemy na serwer, na ktory przejda i oni, lecz bedziemy go bronic, a nie atakowac. Przynajmniej do czasu, az nie wyjdzie nowa mapa.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 20:30 
Cytuj  
omg ale by byl fun jak klocki z KGB by byly na carnage .. moze bym spotkal swoich ulubiencow :sad:

A kgb nie chce zergowac ? dziwne.. moze powinni pojsc do psychiatry to nie zgodne z ich natura :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.