mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 21:03 
Cytuj  
Zajebisty sposob na "fun". Rozjebywanie zabawy innym graczom. Grats :smile: . A co do KGB to naprawde sie dziwie, ale oni podobno w SB stali sie ultra-orderem :sad:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 21:40 
Cytuj  
Pieprzycie jak te ciolki ktorych sie PKuje ("rozwalasz fun innym lol") - jesli to zrobia to bedzie dopiero fun - juz sie nie moge doczekac tego i mam nadzieje ze te "hordy z treczery" beda liczyly przynajmniej z 10 osob :grin:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 22:11 
Cytuj  
Karol, troche mnie nie zrozumiales :grin:. Ja nie mowie, ze sie nie ciesze - wkoncu zobacze porzadnego guild wara i sobie bede w nim uczestniczyc... Chodzi mi raczej o graczy treachery, ktorzy to traktuja mniej wiecej tak, ze Szef ich wyrzucil z pracy i zlikwidowal ich caly dzial, dal mozliwocsc przejscia do innego, wg. wlasnego uznania, ale bez komputeraz z danymi, a oni pojda sobie podkladac bomby pod inne dzialy :wink:

Co i tak nie znaczy, ze wierze w to, ze banda szalonych 100ludzi, rozjebie 10serwerow, bo nie wiem jak beda sobie skikac z serwa na serw ;|


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 22:26 
Cytuj  
"A kgb nie chce zergowac ? dziwne.. moze powinni pojsc do psychiatry to nie zgodne z ich natura"

"A co do KGB to naprawde sie dziwie, ale oni podobno w SB stali sie ultra-orderem"

KGB w SB gra noble nation :grin:. Sa jedynym (obok nas) nationem, ktory do konca walczyl z naszym treacherowym zergiem (CoS), nigdy nie zgodzil sie subowac do niego i stracil chyba najwiecej miast z tego powodu. Gdyby KGB teraz przylaczylo sie do tego nowego ogolno-treacherowego zergu to zaprzeczylo by wszystkiemu o co tak dlugo walczylo, podobnie zreszta my. Co nie znaczy, ze unikamy walki, wrecz przeciwnie :grin:. Na Treachery wiekszosc miast stala sie teraz open, zawieszono wszystkie walki, dawni wrogowie PLuja sie nawzajem, roluja sobie najlepsze itemy, etc. A my (i KGB) mamy zamiar im pokrzyzowac nieco szyki i troche podniszczyc tego nowego zerga juz w zarodku :grin:.

"Pieprzycie jak te ciolki ktorych sie PKuje ("rozwalasz fun innym lol") - jesli to zrobia to bedzie dopiero fun"

Heh, to sprawa bardziej skomplikowana niestety, ale generalnie sie zgadzam, niech zerguja, bedzie fun. Co ciekawsze, na wiekszosci serwerach ludzie wrecz prosza, zeby ten zerg przyszedl do nich, bo sie nudza (wypowiedzi na forum np. graczy z Fear, Carnage, Deception) :>.

"mam nadzieje ze te "hordy z treczery" beda liczyly przynajmniej z 10 osob"

Gdyby caly nasz serwer poszedl na to, to byloby to okolo 250-300 graczy gotowych do PvP z R6 toonami i zalozonym najlepszym sprzetem. Juz teraz jednak wiadomo, ze jak pojda to glownie gildie RPK oraz pare mniej liczacych sie gildii, stawiam na gora 100-150 graczy. Czyli jedna duza nowa gildia na danym serwerze. Do tego prawdopodobnie my (ML, KGB, moze TSL, moze SG), dla przeciwwagi, z podobna sila. Serwer ten na pewno stanie sie duzo ciekawszy. Wszystko wskazuje jednak, ze bedzie to Fear, a nie Carnage. Chociaz roznie to bywa :wink:. Ja wiem, ze na pewno jednego toona na Carnage sobie przeniose, zeby sobie poRPKowac z Karolem i spolka, jak mnie zechca :wink:.

A wlasnie. Jakby ktos z Was moglby mi skrobnac pare(nascie) zdan info o sytuacji politycznej na Carnage to bylbym wdzieczny. Mocker (GM) sie zastanawia i potrzebuje wiecej info, zeby podjac decyzje. Wiecie, glowne sily, claimowane ziemie, kto ze soba sie nie lubi, kto sie lubi, kto z kim ma wojne, kto udaje, etc. :wink:

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 22:32 
Cytuj  
[23:11] <Mocker> I want infos on Carnage
[23:13] <Kalador> It has the highest population!
[23:23] <Theddas> what do you want to know?
[23:27] <Mocker> does it really have highest population?
[23:27] <Mocker> who are the major nations?
[23:27] <Mocker> what are the major conflicts?
[23:27] <Mocker> etc.

Jakby komus z Carnage sie chcialo jeszcze dzis (znaczy tej nocy :wink:) w miare prawdziwe i aktualne info skrobnac to bylbym wdzieczny.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 23:11 
Cytuj  
Jedna z gildii z T - Tempest - juz zdecydowala, ze przenosi sie na Carnage: http://ubbforums.ubi.com/showflat.php?C ... o=&fpart=1. To taka raczej srednia-mniejsza gildia, ale zawsze tych 10 graczy w primetime wiecej.

Druga :grin::
http://ubbforums.ubi.com/showflat.php?C ... o=&fpart=1
Wielkosc - mniej wiecej to samo lub troche mniej.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Theddas dnia 2003-09-28 00:14 ]</font>

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 23:16 
Cytuj  
Thedek, mozesz zaproponowac swojej gildii przeniesienie na Carnage... Na poczatku na pewno pomozemy, zapewnimy dach nad glowa w milym miescie i okolicy bez PKrow z dobrymi farming spotami... Potem kolo nas mozecie sie wybudowac i jakos w symbiozie mozemy zyc... Ale jak tam chcecie :grin:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 23:23 
Cytuj  
Najbardziej mi pomozesz jak napiszesz to info, ktore prosilem :wink:.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 23:41 
Cytuj  
1. No
2. Brotherhood
3. Nothing vs Nothing

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 23:57 
Cytuj  
Aha.

No nic, dobrze ze Mocker wiedzial, czego moze sie spodziewac :<.

http://ubbforums.ubi.com/showflat.php?C ... o=&fpart=1

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2003, 00:43 
Cytuj  
IMHO na Carnage nie ma zadnego wielkiego zergu. Poznaje to po tym ze za czasow 8D jak sie zaczynala jakas wojna to na w krotkim czasie wciagala w orbite mase gildii zwiazanych sojuszami etc.
W tej chwili nawet jak jest war to zadko sie to konczy jakims ogolnym paleniem miast etc - zazwyczaj jedna strona spali jakies miasto, odtrabi zwyciestwo, podpisze peace i spokoj.

Jesli chodzi o open trees to sa one non stop banowane przez jakies miedzygildiowe porozumienie. W tej chwili jest ich moze 3-5 (niektore tak jak nasze otwarte sa "sezonowo").
Tylko New Caledon jest ze tak powiem "poza zasiegiem palaczy" :wink: bo oni guarduja miasto praktycznie 24/7 i banuja errantow.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2003, 02:02 
Cytuj  
"Szef ich wyrzucil z pracy i zlikwidowal ich caly dzial, dal mozliwocsc przejscia do innego, wg. wlasnego uznania, ale bez komputeraz z danymi, a oni pojda sobie podkladac bomby pod inne dzialy"

Zle porownanie IMO. Raczej: "szef zabral pracownikom pieniadze, zabral caly dorobek zycia i zlikwidowal firme w danym miescie, pozwolil zatrzymac kazdemu tylko ubranie i dal mozliwosc podjecia takiej samej pracy jak do tej pory, tyle ze w innym miescie, nie dajac gwarancji, ze i ta firma nie upadnie i ze znowu im nie zabierze pieniedzy/majatku, wiec..."

:wink:

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2003, 15:29 
Cytuj  
To juz na 99,9% pewne.
ML, KGB i TSL przenosza sie wspolnie na... Dread.

Carnage nie, bo a) podobno na Dread sa lepsze "faction wars", b) na Carnage jest juz podobno Shadow Legion (TSL to The Shadow Legion) :<.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.